Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moje obserwacje "na chłodno" z punktu widzenia byłego abonenta n:

 

- ceny dla posiadaczy niższych pakietów, typu WPT, ktore byly w cenach 49-59 zł, zbytnio sie nie zmieniły, kilka kanałów wypadło, kilka doszło... odpowidnikiem WPT n-kowego jest Universe+, który można "wyrwać" za 49 zl na 18 miesiecy... wiec w tym przypadku nie jest źle... a można nawet powiedzieć, ze lepiej

- ceny dla posiadaczy wyższych pakietów premium... i tu sie zaczynają problemy. Teoretycznie mamy wyższe ceny... Aby przejść do podobnych cenowo pakietów trzeba zrezygnować czasem z HBO i/lub Filmboxów, Cinemaxów... ale, spojrzmy na to z innej strony. Gdyby nc+ zostawiło kanały npremium (4sztuki) i do tej paczki (koszującej zazwyczaj 69-79zl) dorzuciło paczke Canal+ w obecnej formie, to cena za pakiet Platinium+ (99zl, bo za tyle go można dostać) wygląda juz, przynajmniej z mojej perspektywy bardzo zachęcająco.... Teoretycznie kupując Platinum+ dostajemy npremium i canal+ w jednym (nowa paczka canal+) w calkiem sensewnej cenie... bo przecież liczy sie zawartość tych kanałów, a C+ i npremium razem, może (ale nie musi) być naprawde bogata w treści paczką. Biorąc pod uwagę zawartość kanałów a nie ich ilość na platformie, to nc+ zapowiada się bardzo interesująco (podkreślam: zapowiada się). Niestety całe to wyliczenie psuje mała elastyczność oferty, gdyby abonenci mogli wykupić sobie tylko C+Sport do każdego z pakietów w logicznej cenie.. .wtedy sytuacja wygladała by całkiem ok. ALE jak wiemy tak nie można.... wiec apel do nc+ ;) UWOLNIJCIE kanał c+ sport... a wielu abo spojrzy na wasza ofertę bardziej przychylnym okiem. Reasumując.... pod względem ilości kanałów mamy spadek, ale pod względem ich zawartośći już nie jest tak źle.... oczywiście dla osoby, dla której priorytetem sa filmy, bo dla "sportowców" nie wygląda to już tak różowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa do prokuratury.

Dlaczego w reklamie w TV, mówią, że Canal+ Silver już od 59 zł? Jak to nieprawda? Przecież, to sprawa dla prokuratury, oni świadomie wprowadzają w błąd. Teraz niedawno reklama leciała i było najniższy pakiet Z CANAL+ już od 59 zł. Gdzie te 59 zł??

 

Sprawa do prokuratury.

 

Bo w Canal+ Silver dostajesz canal+ family i family 2 do 2 miesiecy w prezencie wiec wszystko gra:D

 

hahahah!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa do prokuratury.

Dlaczego w reklamie w TV, mówią, że Canal+ Silver już od 59 zł? Jak to nieprawda? Przecież, to sprawa dla prokuratury, oni świadomie wprowadzają w błąd. Teraz niedawno reklama leciała i było najniższy pakiet Z CANAL+ już od 59 zł. Gdzie te 59 zł??

 

Sprawa do prokuratury.

 

Bo w Canal+ Silver dostajesz canal+ family i family 2 do 2 miesiecy w prezencie wiec wszystko gra:D

 

hahahah!!

 

Przecież to oszukiwanie klientów. Żeby im karę dowalili, oj żeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa do prokuratury.

Dlaczego w reklamie w TV, mówią, że Canal+ Silver już od 59 zł? Jak to nieprawda? Przecież, to sprawa dla prokuratury, oni świadomie wprowadzają w błąd. Teraz niedawno reklama leciała i było najniższy pakiet Z CANAL+ już od 59 zł. Gdzie te 59 zł??

 

Sprawa do prokuratury.

 

Zaraz do prokuratury... jacy wszscy sie zrobili praworządni ostatnio...

Zajrzyj sobie na strone nc+, w pakiecie za 59zl, czyli Universe+ masz Canal+ Family i Canal+ Family 2 na 2 miesiące gratis... więc jest w tej paczce Canal+, przynajmniej na potrzeby reklamy :)

O pakiecie Silver nie ma tam ani słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coście się tak naparli na tel od nich - widać że jesteście napaleni - takiego Klienta łatwo zwerbują. Zapłacicie 99 zł za platynę i będziecie sie cieszyć że wam 20 spuścili. Ludzie poczekajcie trochę - ceny pójdą w dół i to nie o 20 czy 30 zł ale co najmniej o połowę. W kwietniu zaleje ich fala wypowiedzeń - to będą wtedy skłonni do negocjacji - oni też chcą zarobić jak najwięcej. Jak stracą Klienta to wiedzą że może już do nich nie wrócić nigdy. Dobre imię sobie łatwo zepsuć. Odbudować zaufanie znacznie gorzej.

Ja mam umowę do końca marca i się cieszę że nie dzwonią, po co mam się z nimi wykłucać jak i tak nie opuszczą, bo dlaczego mieliby to robić - za taki kontent i takie event'y , za jakość haj definiszyn trzeba bulić

Jak nie zadzwonią to idę do Polsatu – tam mam fulla z HBO Cinemax’ami i Filmbox’em z multiroom’em za 71 zł/m-c.

Wiem że to nie to samo co canal + ale jak sobie przeanalizowałem co obejrzałem na c+ ostatnio to powiem że od grudnia może 3-4 filmy a w marcu żadnego – więc oferta lipna i za to bulić dodatkowo 70 zł – chyba ich pogięło i to zdrowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo najważniejsi dla nich jelenie, bo wiedzą, ze dużo zapłaca i takich werbują.

Po jeleniach przyjdzie czas na zmniejszenie cen.

Najpierw muszą wyłapać wszystkich jeleni, a potem dopiero zabiegac o nas. I taki jeleń co zapłacił za platyne nawet 99 zł, za jakiś czas platyna będzie 79 zł.

Taki jeleń co zapłacił za All 169 zł, za jakiś czas abo za All będzie 119 zł.

 

Oni szukają takich jak Wy, a potem jesteście ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym sie roznia pakiety np Silver (21), od Silver (22) itp ?

 

To już wiemy, co miał na myśli franacuzik, mówiąc o 600 opcjach... Silver (21), Silver (22), Silver (300), Platinum (500), All Inclusive (600)

:)

 

Tak przy czym jak wnioskuję, Silver 21 od Silver 22 różni się ceną niczym więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak slowem podsumowania, czekam na list, może dziś dostane, listonosz koło 12 chodzi;p, za pewne dosstane platinum + hbo za 129 nie bardzo mi to pasi.. i co wtedy dzwonie zeby sie targowac? jak nic nie wytarguje, wysylam wypowiedzenie? i to najlepiej np 2 kwietnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie sobie o opcjach dodatkowych w nc+ w szczególności o VOD+ zobaczcie jakie ceny mają, po co komu to potrzebne jak ktoś chce to niech sobie dokupuje a tak we walili w wyższe pakiety i ceny są większe jak mi dadzą coś tańszego na imgracje to przejdę.

http://tele-sport.pl/opcje-dodatkowe-w-nc,artykul.html?material_id=5150a97e9a22dd3a02000000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka to sprawiedliwość, że koleś dostaje Silver (22) a drugi Silver (23)??!

PRzecież to robienie z abonentów [beep]ów, jeden dostaje lepsza ofertę, drugi gorszą? To jest też sprawa do rzecznika dóbr ochrony konsumentów.

Nie może być tak, że jawnie jeden dostaje to samo ale o 10 zł drożej/mniej. To skandal.

Pierwszy raz się spotykam z czymś takim.

Rozumiem telefonicznie, jak ktoś jest dobrym mówcą to wynegocjuje, ale listownie, takie dysproporcje? !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za darmo tez nam nie dadzą niczego i nie oszukujmy sie..ja tu juz czytalem ..ze platyna bedzie za 69 ..itp i ten ktory bierze platyne za 99zl dlaczego ma byc jeleniem? chce to kupuje..a nie to jak ja czeka..ja tez uwazam ze to jest rozboj w bialy dzien ..ale badzmy realistami no ilez moga obnizyc najwyzsze pakiety?? przeciez kazdy ma rozum ..przynajmniej powinien go miec i zdrowy rozsadek ..no i mozliwosci finansowe ..jesli Ktos chce im zaplacic sporą kase to niech placi..ja nie zaplace ale dlaczego mam potepiac ta osobe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO 25zł

HBO, HBO 2, HBO Comedy

 

Cinemax 15zł

Cinemax, Cinemax 2

 

Filmbox 15zł

Filmbox HD, Fightbox, Filmbox Extra, Filmbox Family, Filmbox Action

 

Sundance HD 2,99zł

Sundance HD

 

History HD 1,99zł

History HD

 

Haha w CP za 89 zł jest HBO i Cinemax i Filmbox i History i Sundance Chanel i wiele wiele programów więcej za 89 zł, a tu takie ceny? No ludzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...