Skocz do zawartości
  • 0

I-BOX 8605 czy Golden Media MANIA HD jest mniej awaryjny i.


dexter12
 Udostępnij

Pytanie

I-BOX 8605 czy Golden Media MANIA HD jest mniej awaryjny i ma lepszy support, który z zastosowanych procesorów jest bardziej wydajny?

 

pitter piszesz: "Poszukaj wątków, testów o jednym i drugim produkcie, poczytaj. Sądzisz, że tysiące osób posiada obydwa te modele i specjalnie dla Ciebie zrobi porównanie?"

- Uwierz jest trochę osób które korzystają z dwóch tunerów w jednym gospodarstwie domowym, ja np.używam dwóch tunerów satelitarnych, i jeżeli ktoś zadał by pytanie dot. tych tunerów - jak sprawdzają się w codziennym użytkowaniu to chętnie

bym odpowiedział !

 

"Osoba, która by choć trochę się wysiliła i zainteresowała tematem, na początku by sprawdziła na jakich procesorach są oparte oba urządzenia."

- Pitter po pierwsze - Skąd możesz wiedzieć czy ja się "nie wysilałem" szukając info o tych tunerach - zdziwię cię ale SZUKAŁEM.

 

- Po drugie - nie każdy musi się znać na tyle dobrze na procesorach aby zaraz po przeczytaniu pierwszego czy drugiego testu i zobaczeniu suchych danych zaraz decydować się np. na zakup, ważniejsze (przynajmniej dla mnie) są opinie osób które taki sprzęt używają na co dzień, czy też pracują w sklepie gdzie mogą taki sprzęt osobiście wypróbować - Czy można zaraz zakładać, że nie ma takich osób i nikt nie udzieli odpowiedzi??

 

Po trzecie zadałem swoje pytanie w dziale Początkujący-dobór sprzętu - ja uważam się za "początkującego" jeśli chodzi o tunery DVB-T bo takich jeszcze nie używałem - więc ponownie apeluję o trochę wyrozumiałości jeśli chodzi o ocenę moich postów w tym dziale.

 

 

Ps.Mam nadzieje, że na tak dokładnie sformułowane pytanie będzie mógł ktoś z was odpowiedzieć, za co z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Kto pyta nie błądzi. Ale z tego co piszesz o poglądach moderatora- mam podobne zdanie jak on. Szanse na to że ktoś ma i użytkuje akurat dokładnie te tunery oraz przeczyta post i znajdzie czas na napisanie szerszego tekstu... są prawie zerowe. A opinie "pracowników sklepów" ... cóż, delikatnie mówiąc nie zawsze są obiektywni i kompetentni.

Co ja bym zrobił- ze względu na niewysokie ceny tych sprzętów i duże ich podobieństwo... kupiłbym oba. Jest kilka możliwości- można grzecznie umówić się ze sprzedawcą w sklepie stacjonarnym, że bierzemy tuner "na próbę" i po paru dniach zwracamy tłumacząc brakiem zasięgu telewizji cyfrowej w naszym miejscu zamieszkania.

Jeśli nie ma tak przyjaznego sklepu w okolicy- kupuję w internecie. Wtedy ustawowo mam dziesieć dni na zwrot towaru bez podania przyczyn. Wada to poniesione koszty przesyłek. I trzeci wariant- szukamy najniższej ceny obu sprzętów gdziekolwiek, kupujemy oba bez zamiaru szybkiego pozbywania się. Spokojnie użytjujemy obydwa, i np po paru tygodniach "ten mniej nam pasujący" dajmy ciotce na imieniny lub podłączamy do telewizora na działce czy w garażu.

Chyba że... odezwie się w tym wątku szczęśliwy posiadacz obu modeli ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...