Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Jeśli chcesz umowę z dekoderem PVR to umowa tylko na 36 miesięcy (zamówienie poprzez Internet skraca okres umowy do 29 miesięcy). Jeśli chciałbyś mieć możliwość zejścia do samego Familijnego HD to jednorazowa opłata za dekoder wynosi 99 zł oraz po okresie gratisu 5 zł miesięcznie. Jeśli zgadzasz się na obowiązkowy pakiet dodatkowy to opłata za dekoder spada o 50 zł. Reszta pozostaje taka sama. Okres gratisu wynosi 3 miesiące. Opłata miesięczna 59,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego osunięto ale w APSach też są umowy na 29 mies.

 

FAM HD + Sport HD + opłata za dekoder PVR = 64,90zł/mies

6 miesięcy gratis umowa 36 mies. chyba, że się uprzesz to może dostaniesz na 29 mies. na takich samych warunkach :)

Aktywacja dekodera 49zł

 

@eMTi nie znasz dokładnie oferty , nie mieszaj ludziom w głowach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo kończyć będzie mi się umowa z CP i chciałbym ją przedłużyć jednak mam pytanie o pakiety.

W tej chwili mam pakiet Familijny + Sport za 54,80zł a teraz widzę oferty CP na pakiet Familijny HD + Sport HD za 59,90zł (5,10zł drożej/mies) jednakże to HD nic mi nie daje, ponieważ nie mam telewizora HD (a nie będę specjalnie kupował TV, aby podłączyć dekoder CP :|).

Chciałbym przedłużyć umowę na taką jaką mam bez tych HD i najlepiej w tej samej cenie. Czy jest to możliwe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Doczytałem. I nie pytam bez powodu. Jeśli nie wysłałeś, a rozumiem, że nie to umowa po okresie podstawowym przedłuży Ci się automatycznie na kolejny rok na tych samych zasad co teraz czyli ta sama cena oraz te same pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatnio (w 2009r.) kończyła mi się umowa to przysłali mi pismo, żeby przedłużyć, albo będzie 39,90zł familijny + bodajże 18,90zł sport, ponieważ będę miał umowę na czas nieokreślony.

Teraz tak jest, że umowa się automatycznie przedłuża ???(ta opcja by mi oczywiście pasowała).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak teraz tak jest, że jeśli nie wyślesz całkowitego wypowiedzenia umowy albo oświadczenia, że chcesz aby umowa przeszła na czas nieokreślony to przedłuża Ci się z automatu na kolejne 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dokladnie tylko w CP, w C+ i N umowa sama po okresie np. 24 msc przechodzi na czas nieokreslony. ;)

Hmm ale w CP tez tak kiedys bylo, no jak widac pozmienialo sie troche i to na gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym się dowiedzieć jak wygląda teraz od strony opłat zawarcie z CP umowy abonamentowej na czas nieokreślony bez korzystania z żadnych promocji zakładając, że byłaby to moja pierwsza umowa. Mam swój sprzęt i potrzebowałbym tylko ich modułu CAM z kartą. Jakie więc opłaty "startowe" musiałbym wnieść i jakie pakiety kanałów mogę sobie zamówić bo tutaj są chyba nieco inne niż te w ofertach promocyjnych (interesowałyby mnie Familijny wraz z Relax-Mix)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...