Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

za dwa dni mi się kończy ten okres darmowy, w jaki sposób przedłużyć o kolejny miesiąc metodą pre-paid? chodzi mi jak to się robi technicznie. gdzie dzwonie? gdzie piszę? czy może muszę iść do punktu cyfrowego polsatu? orientuje się ktoś ?

Bo na stronie cyfrowego polsatu nic o tej metodzie nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Mam zamiar kupić w sklepie dekoder Samsung DSB-H370G za 150 zł + miesiąc gratis. Po tym miesiącu chciałbym podpisać z Polsatem umowę na pakiet Familijny + Relax Mix. W związku z tym mam kilka pytań: po pierwsze w jaki sposób mam podpisać tą umowę czy zadzwonić do Polsatu czy podejść do ich dystrybutora w moim mieście. Po drugie na jak długo podpisuje taką umowę i czy obejma mnie jakieś promocje. Dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemek

Po zakupie takiego dekodera, aktywujesz go telefonicznie łącząc się z CP w Warszawie. Tam podajesz numer dekodera/karty dane osobiste i od momentu aktywacji to działa. Po okresie ujętym w prepaidzie możesz iść do dowolnegu punktu sprzedaży celem podpisania porozumienia na zasadach umowy. Długość trwania? Prawdopodobnie 12miesięcy. Promocje? Nie ma promocji w przypadku, gdy klient nie kupuje nowego sprzętu i nie podpisuje nowej umowy

 

@szakanhukur

W przypadku gdy prepaid się kończy dzwonisz na infolinię, podajesz numer karty, ktora podawales przy pierwszej aktywacji prepaida i konsultant podaje ci numer konta, który zostal ci nadany. Ty na te konto przelewasz kasę i od momentu zaksięgowania miesiąc oglądasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chcę zerwać umowę z CP na czas nieokreślony ponieważ chcę zmienić pakiet familijny na tańszy mini max i w związku z tym mam pytanie czy jak już zerwę umowę muszę oddawać dekoder i podpisywać nową umowę wraz z zakupem nowego dekodera czy mogę zawrzeć nową umowę z tym dekoderem co już mam (nie jest on na własność jedynie w dierżawę).

 

z góry ziekuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że za zerwanie umowy grożą stosowne kary. Jeśli chcesz wypowiedzieć umowę po skończonym okresie podstawowym, to możesz to zrobić z odpowiednim wyprzedzeniem (trzy miesiące, chyba, że masz inaczej na umowie). Coś czuję, że taniej Ci wyjdzie podpisać nową umowę i zapłacić za drugi dekoder, niż podpisać porozumienie na ww. pakiety i zapłacić za dotychczasowy sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

W tym miesiącu kończy mi się wypowiedzenie na RelaxMix. Potem zagwarantowany mam odbiór kanałów FTA. Czy mogę opłacić bez umowy pakiet MINI ?? Jeśli tak to w jakiej cenie? Lub czy istnieje możliwość podpisania nowej umowy na pakiet MINI ale z moim dotychczasowym dekoderem ??? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podpisywałeś umowę na xx miesięcy i teraz te xx miesięcy właśnie mija, to nie oznacza, że umowa się kończy - od kwietnia z automatu ta umowa przekształci się w umowę na czas nieokreślony (nieoznaczony). Żeby podpisana umowa się zakończyła trzeba wysłać do CP wypowiedzenie tej umowy. A więc raczej nie będziesz mógł opłacać abonamentu na zasadzie pre-paid :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po zakonczeniu czasu trwania umowy Fam+RelaxMixFilm (przeszla ona na czas nieokreslony - ale chyba???? wiecej sie placi) istnieje mozliwosc podpisania kolejnej? Bo Pani w punkcie CP stwierdzila ze umowa przeszla na czas nieokreslony, wiec albo placimy wiecej, albo mozna rozwiazac umowe z 3 miesiecznym wypowiedzeniem.

 

Jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wypowiedziałem umowę z cyfrowym polsatem na pakiet mini (skończyła się wczoraj). Jak wypowiadałem 3 miesiące temu myślałem że będzie jaką fajna promocja, ale niestety nie ma, więc chciałem przedłuży umowe na pakiet mini, ale w punkcie sprzedarzy gośc powiedział że na starym dekoderze mogę korzystac tylko z pakietu familijnego na umowe na czas nieokreślony, a jak chce pakiet mini to muszę kupic nowy dekoder i podpisac umowę na 29 miesięcy. Czy napewno nie mogę przedłużyc umowy na pakiet mini na starym dekoderze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeśli było wypowiedzenie umowy to wszystkie należności muszą być oczywiście uregulowane, żadnych długów itp.

 

Dzisiaj przyszedł do mnie dziwny list od polsatu, na początku piszą że 13 marca 09 skończyła mi się umowa, ale niżej w takiej formie ogólnej, że jeżeli nie ureguluje się wpłat to będą konsekwencje finansowe. Nie jest napisane wprost, że musze dopłacic im jakąś sume tylko tak ogólnie. Czy mieliście takie listy od nich po rozwiązaniu umowy? Co teraz robic?

 

Narazie oglądam kanały FTA, jeszcze do nich nie dzwoniłem, bo raz mówią że trzeba nowy dekoder kupic, raz że na starym można z pakietu mini korzystac, więc sam niewiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio pojawila sie mozliwosc podpisania apgrejdów do umów w apsach dla dekoderów prepaid.

ale jest jedno ale...

nie wiem, czy tylko ja, ale czy jestescie w stanie wyczytac w regulaminie na jaki okres jest taki apgrejd? w regulaminie jest wzmianka o okresie podstawowym, ale nie ma informacji, jak długo on trwa. Odnosi sie jedynie do "części A" umowy, prawdopodobnie z zalozeniem, ze 1 strona apgrejdu wygladala by tak jak 1 strona umowy, podczas gdy 1 strona wyglada po staremu i nie ma na niej zadnej informacji o czasie trwania takiej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym, ze w regulaminie porozumienia, które mogę wydrukować nie ma informacji o tym, na ile ono jest. wyobraź sobie, że idziesz podpisać takie porozumienie. zapytasz się na ile ono jest? spodziewasz się nie usłyszeć odpowiedzi albo usłyszeć "nie wiem". z mojej strony wolałbym mieć napisany czas trwania umowy, a nie zaufać słowu sprzedającemu. w apsach robi się wszystko, żeby sprzedać (nie we wszystkich, ale...). Poza tym dotyczyło to umowy na pakiet relax mix + hbo i o żadnych gratisach w regulaminie nie było mowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań do. umowy z CP:

Otóż chcę dokupić pakiet sport (mam już familijny) ale mam już po umowie (skończyła się). Z tego Co się dowiedziałem to mogę go dokupić jednorazowo (tzn. wypełniam blancik i wpisuję pakiet sport i wtedy za niego płacę, natomiast gdybym z niego zrezygnował nic nie wypełniam i płacę tylko familijny). Następne moje pytanie to takie,że w biurze obsługi klienta ekspedientka powiedziała mi że źle płacę ponieważ pakiet familijny kosztuje 37,90zł a ja płaciłem jeszcze 35 (gdy zawarłem umowę tyle wynosiła kwota) i zadzwoniła na biuro obsługi klienta i powiedziała tam że płacę 2,90zł mniej niż powinienem i czy mam jakieś długi z tym związane ale odpowiedz otrzymała że nie i powiedziała coś tam żeby mi klientowi liczyć od marca 2,50 za każdy miesiąc :crazy: Przez prawie rok płaciłem starą cenę a teraz mam płacić nową :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie napisałeś? Ja zrozumiałem nieco inaczej, ale po kolei:

 

1. Pakiet Sport. Opłata miesięczna (37,90 + 2,50 zadłużenia) + opłata za dodatkowe kanały Sportowe 13,90.

 

2. Pytanie od kiedy obowiązuje Cię nowa stawka. Obstawiam, że dopiero od tego miesiąca, a do tego wcześniej miałeś 40gr nadpłaty. Dlatego teraz musisz dopłacić tylko 2,50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...