Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś tu kogoś wprowadza w błąd. Jeśli masz Pakiet Familijny + HBO w każdej chwili możesz dokupić dowolny pakiet programów na dowolny okres czasu (miesiąc, dwa, trzy...itd). Możesz dodatkowo wykupić np. Pakiet Muzyka za 4,90zł, Pakiet Sport za 13,90zł, Pakiet Film za 15,80zł, Pakiet Bajeczka za 5,20zł, jak również Pakiet Cinemax za 15zł.

 

Każdy z powyższych pakietów można nabyć oddzielnie, mając minimum umowę na Pakiet Familijny. Wyjątkiem jest Pakiet HBO, na który trzeba podpisać roczną umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,chce podpisać umowe na 12 miesięcy bo promocja jest jeszcze do 31.01.2009,i mam zapytanie do forumowiczów.

Jestem teraz na okreśie wypowiedzienia z CP,do tej pory miałem zwykły dekoder sd echostar 616.

Chciałbym teraz sobie wziąść dekoder hd i moje pytanie czy zwykła antena,ta którą mam pociągnie mi kanały hd,bo słyszałem że do hd jest wieksza,w zwiazku z tym czy będa porblemy z odbiorem kanałów wysokiej rozdzielczośći czy poprostu niebęda hd czy antena uciągnie to???

Bo mam rozumieć że do odbioru normalnych kanałów dekoder hd i zwykła antena niebędą sprawiać problemów????

Pytanie ostatnie,jest do wzięcia samsung hd i echostar hd,słyszałem że wycofuja coś samsunga...który lepszy oba po 99zł...

Decyzje musze podjąc w max 3 dni,z góry dziekuje za porady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad rok temu podpisałem nową umowę z CP, wziąłem pakiet Relax Mix Film za porozumieniem i od tej pory płacę cały czas 67 złotych. Od ponad 10 dni kanały wchodzące w skład Relax Mix Film zostały mi zablokowane i pozostały tylko te z pakietu Familijnego. Od tamtej pory CP domaga się ode mnie zapłacenia 10,50 zł nie podając dokładnie powodu. Jak się domyślam może to być związane z sytuacją która miała miejsce jakiś czas temu, otóż CP zmieniło konto na które mają wpływać pieniądze od abonentów, z tego co sobie przypominam nie zostałem powiadomiony o tym oraz sam nie zauważyłem tej zmiany przez co pieniądze zostały wpłacone na stare konto. CP nie odnotował tej kasy i wtedy wyłączył wszystkie programy. Później gdy się kontaktowałem z nimi mówili że wiedzą o tych pieniądzach, stare konto istnieje ale z jakiś powodów nie mogą ich zaliczyć i nawet domagali się żeby za ten miesiąc zapłacić jeszcze raz. Po dłuższych rozmowach przywrócili mi kanały i wynikało z tego że przeksięgują sobie te pieniądze. Jednak wpłata za kolejny miesiąc i tak była policzona za ten poprzedni , jako zaległa. Przez co w dalszym ciągu kanały zostały odcięte, trzeba było dzwonić i wyjaśniać. CP obiecywały że zostanie to załatwione i będzie w porządku. Wszystko to trwałe chyba 2 miesiąca aż do teraz kiedy po zapłaceniu nie upominają się o kasę, więc chyba liczą już to aktualnie na bieżący miesiąc. Nie jestem pewien bo nie otrzymałem informacji a już nie chcę dzwonić bo po pierwsze straciłem na to mnóstwo pieniędzy a po drugie kontakt jest czasami utrudniony a i osoby tam pracujące wprowadzają w błąd. Orientuje się ktoś za co CP chce te 10,50 zł i czy w ogóle ta kwota im przysługuje :?: Miał ktoś taką albo podobną sytuację :?: Zachęcam do pisania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się od tego. CP przysłał kolejne blankiety płatnicze tylko że tym razem z innym numerem konta. Wpłata została dokonana poprzez stary blankiet gdzie ten numer był inny. Na infolinii powiedzieli że te pieniądze są tylko że nie na właściwym koncie i potrwa zanim zostaną przeniesione na nowe. To że konto zostało zmienione dowiedziałem się na infolinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...