Skocz do zawartości

TVP1 HD / TVP2 HD


Marek1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Posiadam telewizor SHARP LC-32SH330E i nie wiem dlaczego na początku nadawania TVP1 HD chodziło normalnie, natomiast nie widział TVP2 HD. Po przeskanowaniu kanałów sytuacja się odwróciła, zaczął widzieć TVP2 HD a nie widzi teraz TVP1 HD. W czym leży problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dardob" coś chyba jednak nie tak, kolega voitek ma pakiet cyfry optimum HD, i pisze że TVP2HD zakodowany, z kolei maniek 357 ma odkodowane na pre-paid start cyfry, proszę nie piszcie bzdur bo to wprowadza w błąd czytających nasze forum. Maniek 357 ma rację, dostęp do TVP2HD mają już wszyscy użytkownicy cyfry i n, jeszcze niebawem dostęp uzyskają użytkownicy cp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grabar, a masz TVP2HD na dekoderze w C+? Bo z tego co masz w podpisie, rozumiem, że tak - jeśli znaczek @ znaczy chyba &. A jeśli masz C+ na Opticum (Combo :?: ), to czy przypadkiem ta TVP2HD nie jest z naziemnej? ...no chyba, że czegoś nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko dlugo tak jeszcze będziecie zrzędzic,samo bitrate 12Mb/s nie wystarczy 90% kamer w TVP nie jest jeszcze HD!!! to kwestia kilku lat zanim przejdą na 100% HD ,tvn i polsat tez nie od razu mialy wszystko w HD początki są niestety przykre,docolowo uruchomienie pasma HD w tvp mialo sluzyc na początku jedynie przekazą HD z EURO tam bedzie sprzęt HD firm zewnętrznych i nie ma się o co martwic ,a panoramy teleexpresy i wiadomosci dluuuugo jeszczę będą SD i tak samo będzie z filmami zakupionymi przez tvp w wersji SD

 

Panorama, Teleexpress i Agrobiznes nawet w SD wyglądają tragicznie, a co dopiero mówić o HD. Nam tu chodzi na razie o dobrą jakość SD, bo jak na razie od lutego 2011 te trzy programy informacyjne TVP cały czas mają okropną jakość. Na HD trzeba będzie na pewno poczekać. A z filmami w 1/2 w HD nie jest tak źle, już 2-3 można było do tej pory zobaczyć.

he he kamerki TVP SD pamiętają jeszcze czasy ........,najlepsze są obrady sejmu na mownicy jeszcze cos widac a jak juz jest dalszy plan zero twarzy tylko jakies zamulone zarysy ludzikow hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grabar, a masz TVP2HD na dekoderze w C+? Bo z tego co masz w podpisie, rozumiem, że tak - jeśli znaczek @ znaczy chyba &. A jeśli masz C+ na Opticum (Combo :?: ), to czy przypadkiem ta TVP2HD nie jest z naziemnej? ...no chyba, że czegoś nie rozumiem...

 

Nie, znaczek @ oznacza "na" czyli pakiet C+ Optimum HD odbierany na Ferguson Ariva 200 i na nBoksie E2 przez splitter. :smile:

 

Sprawdzałem jeszcze raz opcję i mam konkretnie: PAKIET CANAL+ OPTIMUM oraz HD - OPTIMUM z tej promocji sprzed roku.

 

TVP 1 HD i TVP 2 HD palą na jednym i na drugim dekoderze bez problemu i na pewno z satelitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam Vantage 7100 s HD problem w tym ze nie widzi TVP2HD przeskanowalem satke i nic szukalem za pomoca ustawien PID i tez nic juz nie wie co z tym zrobic chyba pozostanie poczekac az bedzie ID tego kanalu czy moze macie jakis pomysl?

W edytorze do list zmien sobie na polsacie sport extra sid na 3106 prowidera ustaw na CYFRA+ zmieniasz nazwe na TVP 2 HD i ogladasz :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma EPG jak jest :P ( mam na 1 i na 2 HD )

 

Prawdopodobnie dlatego nie odbieracie, gdyż na TVP 2 HD nie zgłasza się jeszcze ID, stąd problem, albo nazwa kanału 3106! Swoją drogą ciekawe, bo kanał prawie tydzień nadaje a nie ma ID!!!

 

Id nie ma nic do tego , to że nie ma nazwy to wasze tunery pomijają to w wyszukiwaniu a szczególnie buble fergusona 70% przypaków jakie czytam na forach , wszystkie ostatnie softy ( które teraz wyszły ) spaprali , nawet obrotnicy nie umieją poprawić dla nowego modelu bo szkoda im kasy ( na klonach działa obrotnica + przełacznik ) .

 

Test z 1 tunera firmy X mam go już 3,5 roku ( jak koś chce to mogę z tunera z E2 cykąć tam też jest epg )

 

0f737b32a79e5c9amed.jpg

 

4537e9347b3a12eamed.jpg

 

Foty cykłem starą komórką ( na szybko )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to TVP2HD na Diablo też nie hula. Po znalezieniu kanału "usługa..." i wejściu pojawia się info "update CAIDS...". No i mam programator, ale nie wiem co mam zaktualizować w CAIDS... Czy mam dodać gdzieś ID usługi 3106? Ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jakie diablo ( wersja ) , bo jam mam diabła już 5 lat a w zeszłym roku zrobiłem update z 2.3 na 4.0 czyli z 1 na diablo 2 i tam sprawdzam teraz ( standardowe ustawienia ) gra bez problemu z kartą w slocie diabła . Obstawiam że twój tv ma problem z dekodowaniem. Zobacz czy nie ma nowszego oprogramowania na twój tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...