Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Może nie zauważyłeś, ale Sportklub nie jest kanałem FTA. Jest to płatny kanał od którego wymaga się minimum przyzwoitości. Jest to także jedyny sportowy kanał (z transmisjami), który nie nadaje w formacie 16:9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to płatny kanał.

Tylko ze względu na prawa emisji.

Nie ma to znaczenia. Wiadomo że jak oglądam jakiś meczyk na Sopcast to zadowolę się obrazem w małym okienku i ledwie dostrzegalną piłkę. Ale skoro płacę za dostęp do kanału, to oczekuję aby jakość była przynajmniej przyzwoita. A to co jest na obu Spotklubach jest gorsze niż wiele kanałów FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakość transmisji z birmingham - bolton jest bardzo dobra

 

przelacz na darmowy niemiecki Sport1 z Astry, to zobaczysz jak wyglada prawdziwa transmisja meczu. Nie dosc ze 16:9 to noralny obraz a nie jak w SportKlubie, ze mecz wyglada jakby byl rozgrywany popoludniu bez oswietlenia na stadionie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę z dodania tego kanału do C+. Południowoamerykańskie ligi są dość ciekawe, poza tym na Puchar Anglii też można zerknąć. Jak dla mnie dobry ruch Cyfry, aczkolwiek nie mogę zrozumieć jak niektórym nie przeszkadza jakość. Oglądając Sportklub mam troszkę wrażenie, że oglądam jakąś retransmisję z lat 90-tych. :wink: A mój telewizor to wcale nie jakiś supernowoczesny sprzęt, tylko zwykły telewizor CRT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ustawia ramowke w Sportklubie!!!!!

 

Za tydzien w sobote od 16 do 20:30 na SK maja leciec kwalkifikacje i rozgrzewka moto gp. W tym samym czasie na SK+ o 16 mecz live Swansea-Nottingham Forest, ktory jest bardzo wazny dla ukladu tabeli i tym bardziej interesujacy ze zagra w nim radek majewski. Rozumiem pokazywac na pierwszym kanale sam wyscig, ale puszczac przez 5 godzin jedna dyscypline i to kwalifikacje i rozgrzewke!!! Duzo bardziej interesujacy jest ten mecz swansea-forest. Dla kogos kto ma SK i SK+ to bez roznicy ale abonentow cyfry+ jest ponad milion i dla nich jest do duza roznica. Moto GP przesunac choć po czeście do SK+.

 

APELUJE DO SPORTKLUBU!!! ZMIEŃCIE RAMÓWKE JAKA JEST OBECNIE I ZAMIAST TYCH 5 GODZIN MOTO GP POKAŻCIE CHOCIAŻ NAJPIERW MECZ SWANSEA - NOTTINGHAM FOREST!!!!

 

PS: Mam nadzieję, ze moto gp nie bedzie zawalalo weekendowej ramowki SK co tydzień, bo jeśli tak to nawet nie bede ogladal tej stacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ustawie ramowke w Sportklubie!!!!!

Za tydzien w sobote od 16 do 20:30 na SK maja leciec kwalkifikacje i rozgrzewka moto gp.. ale puszczac przez 5 godzin jedna dyscypline i to kwalifikacje i rozgrzewke!!!

PS: Mam nadzieję, ze moto gp nie bedzie zawalalo weekendowej ramowki SK co tydzień, bo jeśli tak to nawet nie bede ogladal tej stacji!

Jakoś za czasów gdy Moto GP było na Eurosporcie nikomu to nie przeszkadzało.

Ja cie pocieszę. TAK gdy wystartuje Moto GP będzie zajmować większość ramówki weekendu (po 4-5 godzin w soboty i niedziele). Dla "innych" imprez w tym samym czasie zrobiono właśnie drugi kanał SportKlub+.

I już nie wypisujcie głupot na temat jakości SK bo o tym już sami wiedzieliście przed dołączeniem kanału do C+ że rewelacji nie ma (i prawdopodobnie nie bedzie) tylko piszcie dlaczego w związku z dołączeniem SK do oferty nie dodano SK+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SK+ był już zanim pojawił sie Moto GP wiec nie mowmy ze po to zostal stworzony, bo byl juz duzo wczesniej. Trzeba cos z tym zrobic. Ja napisalem do nich maila zeby chociaz polowe Moto GP (kwalifikacje i rozgrzewke bo kto to bedzie ogladal!!!) przesuneli do SK+.

 

Jesli czegos z tym nie zrobie to traca juz jednego widza, bo ja mam cyfre i sk+ nie mam. A takich jest ponad milion.

 

PS: Wyscig w Katarze jest 20 marca w nidziele wiec powinni to puszczac na SK, a kwalifikacje na SK+. Wszyscy puszczaj na swoich podrzednych antenahc kwalifikacje. Np TVP Sport skoki a Polsat Sport F1.

 

Terminarz: http://www.motogp.com/en/news/2010/Prov ... ced+by+FIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie SK do TVP lub Polsatu jest trochę nie na miejscu. Akurat umowy na F1 wyścig w Polsacie i skoki serie główne w TVP mają być w telewizji otwartej. Akurat SK nie ma takowego kanału a co najważniejsze takiej umowy. Więc swoje najlepsze kąski puszczają tam gdzie ich kanał jest najbardziej dostępny (zapewne nie tylko Cyfra+ ma jeden kanał z rodziny SK) a co za tym idzie większa kasa z reklam. Widać włodarze kanału SK stwierdzili że jakby nie patrzeć początek sezonu MotoGP będzie bardziej atrakcyjniejszy od meczu ligi angielskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ustawia ramowke w Sportklubie!!!!!

 

Za tydzien w sobote od 16 do 20:30 na SK maja leciec kwalkifikacje i rozgrzewka moto gp. W tym samym czasie na SK+ o 16 mecz live Swansea-Nottingham Forest, ktory jest bardzo wazny dla ukladu tabeli i tym bardziej interesujacy ze zagra w nim radek majewski.

Tak jak pisałem wcześniej oba kanały wzajemnie się uzupełniają. Dlatego nie widzę powodu aby pisać jakieś apele. Jeśli już to możecie pisać apele do C+ aby przestali grać w kulki i dołączyli drugi kanał Sportklubu. Bo to tak samo, jakby nagle jakaś kablówka dodała sam Canal+Sport bez Sport2 i Gol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co SportKlub+? jak po tym sezonie traca prawa do Pucharu Anglii, Pucharu Ligi i nPower Championship... 2 pierwsze wracaja do Polsatu a liga mozliwe ze tez... wiec chociaz bedzie w normalnej jakosci, 16:9 i byc moze w HD, bo wszystko wyzej wymienione jest tak realiozowane od kilku lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...