Skocz do zawartości

Aster


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz próbować, ale skoro powiedział ci że tylko pisemnie to tylko pisemnie. Ja dodatkowo pojawiłbym się z tym pismem w oddziale osobiście, wątpliwa jest reaktywność firmy ASTER jak dla mnie. Jak do tej pory współpraca ASTER ze mną pod kątem obsługi klienta jest poniżej krytyki. Albo informacje na temat rezygnacji do nich nie docierały albo zawsze mylili się na swoją korzyść. Ostatnio nawet mimo tego iż w Krakowie podpisałem dokumenty o rozwiązanie umowy z dniem 1.05 Pani z Warszawy raczyła mnie poinformować iż sygnał zostanie wyłączony 22.04 bo wtedy mija 45 dni od dnia kiedy złożyłem podpis na dokumencie rozwiązania umowy, mimo iż na dokumencie widnieje data 1.05. Także nawet takie sytuacje się zdarzają co dla mnie jest żenujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę inne przekazy od znajomych Żona jednego z kolegów zrezygnowała i umowa została podpisana na męża bez odczekania 6 m-cy mimo tego samego lokalu!

 

napisałeś dokładnie to samo co ja... osoba która wypowie ma karencję, a nie lokal w którym umowa była świadczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku zaprezentuje wam cały układ kanałów w dekoderach sieci kablowej ASTER

 

 

1. HBO

2. HBO HD

3. HBO 2

4. HBO Comedy

5. Cinemax

6. Cinemax 2

7. CANAL+

8. CANAL+ FILM

9. CANAL+ FILM HD

10. CANAL+ SPORT

11. CANAL+ SPORT HD

12. CANAL+ SPORT 2

15. Filmbox

16. Filmbox HD

17. Filmbox Extra

28. Hustler TV

29. Body in Balance

 

30. ASTER INFO

31. Discovery HD Showcase

32. HISTORY HD

33. National Geographic Channel HD

34. TVN HD

35. Eurosport HD

36. MTVNHD

37. Nat Geo Wild HD

50. Polsat Sport HD

 

100. TVP 1

101. TVP 2

102. TVP INFO

103. TVP Polonia

104. TVP Kultura

110. Polsat

112. Polsat News

113. TV Biznes

120. TVN

121. TVN 24

122. TVN CNBC

123. TVN 7

130. TV Puls

131. TV 4

 

200. Ale Kino!

201. Zone Europa

202. TCM

203. Kino Polska

204. Universal Channel

205. Comedy Central

206. Comedy Central Family

207. BBC Entertainment

208. AXN

209. AXN Crime

210. AXN Sci Fi

 

300. Discovery Channel

301. Discovery World

304. Animal Planet

310. National Geographic Channel

311. Nat Geo Wild

314. PLANETE

315. HISTORY

316. TVP Historia

 

400. TVP Sport

401. Eurosport

405. Polsat Sport

406. Polsat Sport Extra

411. SportKlub

 

500. Polsat Cafe

501. Polsat Play

502. Wedding TV

503. TLC

504. TVN Style

505. TVN Turbo

506. Kuchnia.tv

 

600. Disney Channel

601. Disney XD

602. Playhouse Disney

603. Cartoon Network

604. Mini Mini

605. Nickelodeon

 

700. MTV

701. MTV ROCKS

702. MTV HITS

703. MTV DANCE

705. VIVA

706. Mezzo

708. Czwórka na Wizji

 

800. Euronews

801. CNN International

802. BBC World News

810. RTR Planeta

812. RTL

813. TV5MONDE EUROPE

 

Czcionka pogrubiona - kanały HD

 

:):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich!

 

Mam pytanie do pracowników Aster Kraków (mam nadzieję że takowi tutaj zaglądają): Czy możecie coś zrobić z kolorami na kanale Disney Channel? Od kilku dni nie da się oglądać tego kanału normalnie. Wygląda to tak jakby nasycenie kontrastu znajdowało się blisko zera a kolory były dość mocno "dowalone", przez co twarze nie są naturalne, tylko mocno pomarańczowe. Druga sprawa to kanał muzyczny 4FunTV, który moglibyście nadawać w stereo.

 

Pytam o to na Forum SAT Kuriera, gdyż na Waszej stronie www nie ma możliwości kontaktu osoby niezarejestrowanej (tylko jako abonent).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Napisz zwyczajnie, że rezygnujesz. Podaj o jaką umowę chodzi, powołując się na jej numer, dorzuć dane osobowe. Dla każdej z usług oddzielnie należy to uczynić. Opatrz rezygnacje podpisem i tyle.

I tak zmieniając temat, ktoś może jest teraz na etapie przedłużania umowy z aster i chciałby się pochwalić jaką ofertę dostał? Ja Twoj Swiat, Twoj Biznes, Oba Basici (analogowy i cyfrowy) i hdpack za okolo 180 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. To oferta po negocjowaniu? Składaniu rezygnacji czy taką od razu ktoś Ci zaproponował? Ile przed końcem poprzedniej promocji skorzystałeś z możliwości przedłużenia?

 

Apropos kwestii reklamacji przez telefon z wcześniejszych postów...Ta infolinia ma generalnie z tym problem. Wczoraj to przeforsowałem. Regulamin stanowi, że reklamacja może być złożona telefonicznie do protokołu sporządzonego przez przedstawiciela firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wydaje mi się, że chyba Aster zostało już spisane na straty na tym forum, chociaż nie dziwie się skoro ten twór w ogóle sie nie rozwija, stagnacja, ZERO NOWYCH kanałów, tylko [beep] sobie w brodę ze jeszcze do marca 2013 roku mam z nimi podpisaną umowę :/ TRAGEDIA !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...