Skocz do zawartości

Aster


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Przepraszam, że post pod postem ale nie mam możliwości edycji. Pytanie moje brzmi jak wiadomo zmienił się cennik w Aster. Mam TV analogową i internet oraz komórkę dali do pakietu w Aster. Umowę podpisałem na dwa lata które minął 25.08.2011r. Jednak teraz chciałbym zerwać umowę pozostając przy samym internecie. Czy korzystając z okazji że zmieniono cennik moge zerwać umowę z Aster. W jakim terminie mogę tego dokonać? Dodam, ze nie zostałem oficjalnie zapoznany z nowym cennikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennik zmienił się chyba z początkiem roku i jeśli masz umowę terminową to nie zmieniają się opłaty więc teraz bez kary nie obejdzie się. Pamiętaj, że w Aster umowę trzeba wypowiedzieć 45 dni przed końcem. Zadzwoń do nich i zapytaj czy przypadkiem się ona nie przedłużyła, ja na stancji walczę z Aster bo magicznie przedłużyli mi umowę i cały czas kombinują żeby tylko uniemożliwić mi odsłuchanie nagrania na podstawie którego przedłużono umowę. Sprawa zgłoszona do rzecznika praw konsumenta, zobaczymy kiedy się skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początkiem roku zmienili kanały w ofercie analogowej i na tej podstawie można było wypowiedzieć telewizję, przegapiłeś to niestety musisz czekać na kolejną okazję.

 

Jeśli masz jeszcze cyfrową tv u nich, to samej analogowej nie wypowiesz, musisz to razem zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze zmianą vat nie wiem czy na pewno można było wypowiedzieć umowę ale na pewno ze względu na zmiany w ofercie (zmiana kanałów w analogu). Nie później niż 45 dni przed końcem umowy, najlepiej złóż teraz: będziesz miał pewność że nie zapomnisz sobie później ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest: przez całe studia z nimi walczyłem i co umowa to na inną osobę musiała być bo takie coś sobie wymyślili. Niestety w moim bloku tylko oni okablowanie mają i byłem na nich skazany :(

 

przyznam, że póki w Krakowie był Autocom, a nie Aster to ofertę mieli zdecydowanie lepszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie spółdzielnia nie zgodziła się na instalację anteny, zgoda pojawiła się dopiero w tym roku (skonczyła się gwarancja na elewację) więc jak tylko uda się rozwiązać umowę z aster to zakładamy jakąś satelitę, neta niestety z aster musimy mieć. pilnuj się żeby przypadkiem przy dołączaniu jakiejś opcji nie przedłużyli Ci umowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie w w zeszlym roku Aster juz doprowadzilo do skraju rownowagi. 222 zl miesiecznie za internet i Basic Plus z HD. Wypowiedzialem umowe na TV i wzialem N, bo jakosc w Aster i analogu i HD byla do d... Wolny dekoder, co chwile trzeba go bylo wylaczac, zeby pobieral nowe oprogramowanie i cena z kosmosu.

Niestety sama siec w Aster jest droga, wiec najlepiej wziasc ja w pakiecie z telefonem.

Dodatkowo poniewaz skonczyla sie promocja to po raz kolejny podniesli mi ceny w ostatnim miesiacu i dzieki temu skasowali 50 zl ekstra. Zlodziejska firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Byłem abonentem Aster przez ładnych kilka lat i bardzo źle ten okres wspominam,częste awarie i braki netu,tragiczną jakość obrazu tv i ogólnie coraz wyższe rachunki,także jak ktoś się zastanawia czy podpisać umowę z Aster,to niech się dobrze zastanowi.Ja zdecydowanie odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle, wszystko zależy w jakim stanie na danym obszarze jest utrzymana infrastruktura danego operatora. U jednej osoby może być wszystko super, bezproblemowo, u innej co chwile trzeba dzwonić na infolinie. I nie jest to problem tylko Astera, m.in. w UPC też tak różnie bywa - niektórzy mają co chwile jakieś zwiechy internetu itd, ja od listopada zeszłego roku mam ich łącze i jeszcze ani jednej awarii nie było.

 

combigan > daruj sobie takie wycieczki osobiste, bo równie dobrze można by się do twoich starszych i twojej osoby bez powodu doczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Aster jest teraz ciekawa promocja. Jak ktoś ma dwie usługi i chce np internet to 10-20 Mb może dostać za 55 pln. umowa na dwa lata i cena stała/gwarantowana. Więc nie jest źle. Ja z takiej oferty skorzystałam bo w UPC w tej cenieni to dawali mi 5 MB. Co do jakości nie ma co gadać ale na speedtest jak na razie wygląda to całkiem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YogiCK nie będzie mi jakiś leszcz zarzucał że nie umiem podłączyć kabla tv,bo to już przestaje być zabawne,dlatego się może trochę za bardzo uniosłem,a co do cen,to mylisz się.Vectra jest teraz,chyba najtańszym providerem.Ja za internet 16/24mb płacę tylko 30,25zł (cena podana z rachunku) i jak na razie nie ma żadnych awarii,net jest szybki i stabilny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wypowiedziałem umowę Aster z zachowaniem okresu wypowiedzenia, część usług zostaje mi wyłączona z początkiem maja, a część z początkiem czerwca (z uwagi na zawiązane różnie czasowo promocje). Czy ktoś się orientuje czy jest szansa by po zakończeniu pierwszej części umowy - wyłączeniu tylko części usług, inna osoba zameldowana w tym samym mieszkaniu mogła związać się z Aster nową umową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...