Skocz do zawartości

Cyfra+ Online


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam dzis chcialem sprawdzic cyfre online i wyskakuje mi takie cos Autoryzacja nie powiodła się.??? i nic nie moge zrobic wiem ze na poczatku mi dzialalo normalnie juz w 1dniu bylo ok.dzis sprawdzam i ten blad co to moze byc,i co trza zrobic zeby bylo dobrze proszo info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze haslo zle wiem ze mi dzialalo normalnie jak to wyszlo sprawdzalem i od tej pory juz nie, dopiero dzisiaj i to wyskakuje autoryzacja....... hasla mam te same co w ica, wiem ze w grudniu zainstalowalem nowego silvera 5 chyba to nie przez to ??..wiec nie wiem dalej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam problem tym bledem 6028 , w sobote jeszcze dzialalo wszystko a od niedzieli juz nie, probowalem wgrac ta wersje silverlight 4 ale na stronie wyskakuje ze musi byc nowa 5 i nie dziala, moze ktos napisze jak sie czysci ta licencje to wtedy zadziala, lub jakis inny sposob poda. Z gory dzieki pozdro. i chodzi tu tylko o canal plus sport i canal plus gol bo reszta dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogas82 - wgralem nowa przegladarke firefox , wczesniej mialem chrome i wgralem najpierw 4 silverlighta ale potem znowu sie pojawilo zeby wgrac 5 , ale odpalilio !!! widzialem ze znowu bylo piebieranie licencji wiec moze byc tak ze za jakis czas znowu sie cos s[beep]y lub bedzie dzialac caly czas, ale ogolnie dzieki pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podajecie dziesiątki rozwiązań beznadziejnego błędu 6028 a żadne z nich nie przynosi rezultatu. Szkoda energii. Ja sie wlasnie wkurzam bo jak testowalem usluge to dzialala a jak chce obejrzec mecz to wlasnie trace pierwsza polowe i nadzieji na drugą nie mam. Beznadziejna usługa. Dziwne, że inne kanały działają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety usługa beznadziejna poprzez ten blad 6028. Przed świętami znalazłem tu receptę na ten błąd poprzez wgranie wersji 4.0 ale tydzień temu niestety nie ruszyło już na 4.0 tylko na 5.0 a przez to nie ruszy mi (6028). A drugie kuriozum z którym walczę to niestety prędkość moja łącza jest za słaba !!! . MAM 8mbitów i niestety jak oglądałem C+ sport czy Gol przetwarzało mi na obraz najlepszej jakości.

Tu pojawił się problem bo jak odpaliłem na pełen ekran na najlepszej jakości(obraz żyleta) to niestety co jakieś 2 sek cięło mi obraz i dźwięk na jakieś 0.5 sekundy i tak w koło że na pełnym ekranie nie dało się oglądać. Toteż moja Cyfra+ Online była oglądana poprzez to okienko bez full ekranu ;/

 

Reasumując :

1 Wyeliminować błąd 6028

2 DAĆ MOŻLIWOŚĆ WYBORU JAKOŚCI NIE 4/4 te paseczki a np sobie użytkownik ustawi 3/4 !!! i normalnie mogę oglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... sprzętową, a nie software'ową (chyba stworzyłem nowe słowo;D )- choć ostatni Firefox to 9.0.1, Twój miałby ładne kilka lat. Ale to, że komp syna dał radę tylko może potwierdzić moje przypuszczenie.

O sorry, inny użytkownik - starzeję się :D Ale spostrzeżenia w sumie podobne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...