Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w telewizorze mam :

Tuner SDTV / HDTV (MPEG4, H.264)

Tuner DVB-S / DVB-S2

Tuner DVB-C

Tuner DVB-T

Tuner analogowy

złącze do anteny naziemnej , złącze do anteny satelitarnej i wspomniany wcześniej slot CI+

Jest to jeden z nowszych odbiorników

http://www.sharp.pl/cps/rde/xchg/pl/hs. ... 4E&cat=111

 

Oglądam aktualnie tylko Cyfrę + , kablówki nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do R0MAN1988 ja mam Arive 200 Combo ale to to samo co Ariva 120 Combo czy Ariva 100 i 200 ,to samo oprogramowanie. Mam podzielony sygnal na dwie karty bezprzewodowe divISO w domku jednorodzinnym , jeden dekoder na pietrze a drugi na dole wszystko smiga jak trzeba zadzwon do goscia z divISO ze chcesz serwer divIso z dwiema kartami bezprzewodowymi i kupuj moge powiedziec ze spliterki Clone+ plus sie chowają bo tez miałem. Będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w telewizorze mam :

Tuner SDTV / HDTV (MPEG4, H.264)

Tuner DVB-S / DVB-S2

Tuner DVB-C

Tuner DVB-T

.

Teoretycznie splitter powinien chodzić ale bez próby nie ryzykował bym tego zakupu.Najpierw sprawdziłbym czy chodzi moduł ze normalna karta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie W TV LG też jest wbudowany tuner sat. sd i hd i ani oryginalny moduł cyfry ani ASton 1.05 nie działają prawidłowo nawet z samą kartą cyfry [splitter też mam].Jeżeli masz zamiar kupić moduł to bez sensu,za te pieniądze kupisz sobie tuner hd który bedzie działał idealnie [ze spliterem też]np.Ferguson ARIVA 200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz divISO super zasięg w domku jednorodzinnym piętrowym żadnych zawieszeń , ja mam już 6 miesięcy i nigdy żadnych problemów nie miałem , a z Clone+ plus ciągle są jakieś niespodzianki dlatego co chwile wypuszczają nowe oprogramowania, jak chcesz mieć zero problemów to bierz divISO super stabilne oprogramowanie i bardzo dobry zasięg , a jak chcesz mieć problemy to bierz Clone+ twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hanys co ty gadasz jaki Clone jak na razie to ciągle rozwiązują w nim problemy i ciągle wypuszczają nowe skopane softy miałem to wiem kiepski zasięg bo zamiast antenek sa w środku blaszki które to imitują antenki , może i ładnie wygląda i na tym się wszystko kończy bo działanie daje sporo do życzenia przez skopane co róż softy, co innego divISO duży dokładny zasięg na prawdziwych antenkach i stabilny soft który nie był zmieniany już od roku bo jest super stabilny i to tyle na temat tych dwóch splitterków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jezeli wybralem zly dzial to przepraszam i prosilbym o przerzucenie do odpowiedniego. Chcialbym zalozyc C+, mam teraz CP. Chcialbym jednak C+ miec na 3 tv. Ile kosztowalo by mnie cale rozdzielenie na 3 tv, caly sprzet wyszczegolowujac co i w jakiej cenie biorac pod uwage ze dopiero bede ja zakladal. Czy dekoder /y ktore wzialbym przy podpisywaniu umowy beda sie nadawac do podzialu? Z gory thx :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jezeli wybralem zly dzial to przepraszam i prosilbym o przerzucenie do odpowiedniego. Chcialbym zalozyc C+, mam teraz CP. Chcialbym jednak C+ miec na 3 tv. Ile kosztowalo by mnie cale rozdzielenie na 3 tv, caly sprzet wyszczegolowujac co i w jakiej cenie biorac pod uwage ze dopiero bede ja zakladal. Czy dekoder /y ktore wzialbym przy podpisywaniu umowy beda sie nadawac do podzialu? Z gory thx :)

Musisz posiadać 3 dekodery Cyfry+ lub programowalne i podłączyć je do anteny SAT. Następnie polecam zakup Clona+ i tyle. Jedyny dekoder, którego musisz unikać to SagemCom HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...