Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam rf link100, dwa tunki BTC1430 i Arive200 zacina, zakodowane, użytkownicy BTC narzekają że jak mam włączoną arive to im też przycina. tylko mi nie pisz o aktualizacji bo teraz na najnowszym sofcie jest gorzej niż było na ver1.03.b9. polecasz-czy przypadkiem nie jesteś od PYCHa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Smartwi splitera i trzymam go w piwnicy,bo piwnica jest po środku domku parterowego i trzy tunery PVR HD 250 gb,1330 i 1430 chodzą bez zarzutu...choć czasem mam problem z HD tunerem Philipsa,bo nie wiedzieć czemu czasem gubi uprawnienia lub sygnał i trzeba do niego po fatygować się z oryginalną kartą(raz na miesiąc)Jeśli chodzi o mediasaty to z nimi żadnych problemów nie mam tak jak i nie miałem ze strongiem i z tym małym thomsonem TSP czy jakos tak tylko go musiałem wymienić na PVR-a w BOK.Czy może jest jakiś programik do wgrania,który to opanuje i znikną problemy z drobnymi kłopotami i zanikiem sygnału...choć na to co teraz mam też nie można narzekać,ale zawsze może być lepiej.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam rf link100, dwa tunki BTC1430 i Arive200 zacina, zakodowane, użytkownicy BTC narzekają że jak mam włączoną arive to im też przycina. tylko mi nie pisz o aktualizacji bo teraz na najnowszym sofcie jest gorzej niż było na ver1.03.b9. polecasz-czy przypadkiem nie jesteś od PYCHa?

 

Nie wiem jak jest u Ciebie ale u mnie wszystko działa bez problemu może ta arriva 200 stanowi problem bo mój brat ma dwa dekodery Pioneer BCT-1330 i BCT-1630 i nie ma żadnych problemów. Przez takie opinie jak twoja długo wstrzymywałem się z zakupem splittera bo sporo kosztuje i bałem się że jak nie zadziała to stracę kasę ale zaryzykowałem i nie żałuje. Mogę Ci napisać że nie jestem od PYCHa a Ty nie musisz wierzyć.

A rf link 100 mogę polecić na sto procent !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam znowu mam problem z moja cyfra :) otoz posiadam splitter oraz dwa tunery jeden philips 6010 na ktorym wszystko dziala elegancko oraz drugi thomson sc2000 1a ktory niestety juz nie dziala z moim spliterem...gdy wsadzam karte kliencka do thomsona nie reaguje na nia wogole i dalej jest napis wloz karte kluczx itp....czego to moze byc wina ?? jak moge sobie z tym poradzic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam kabelek telefoniczny chyba dwużyłowy. Był on kiedyś dołączony do mediasata z cyfry, którego miałem pare lat temu. Czy ten kabelek nadaje sie do splittera, czy musi mieć 4 żyły?

Ja tam korzystałem tylko z 2 żył na ServerWireLink i działało, teraz zarobiłem na 4 żyły i jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam znowu mam problem z moja cyfra :) otoz posiadam splitter oraz dwa tunery jeden philips 6010 na ktorym wszystko dziala elegancko oraz drugi thomson sc2000 1a ktory niestety juz nie dziala z moim spliterem...gdy wsadzam karte kliencka do thomsona nie reaguje na nia wogole i dalej jest napis wloz karte kluczx itp....czego to moze byc wina ?? jak moge sobie z tym poradzic ??

 

ale dioda na karcie świeci się czy nie bo jeśli nie to może nie włożyłeś karty do końca spróbuj ją dopchnąć do końca ja tak miałem z dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kilka dni temu zakupilem splitter Small II. Posiadam tunery Strong 6880 oraz Ferguson FX 7600 2uci. Jak dotąd wszystko dziala bardzo sprawnie. Nie zauwazylem zadnej roznicy w przelaczaniu programow (opoznien brak). Wszystkim posiadajacym podobne tunery polecam ten splitter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam spliter Smartwi podłączony do dwóch Arrive 200 jednego fergusona 7600 i fergusona 7318 wszystko działa, spliter dosyć drogi ale nie muszę chociaż wydawać na kabel którego potrzebowałbym chyba z 70 metrów i to kucie przez ściany zbyt ładnie nie wyglada a czas też ma swoją cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej w poście - splitter SmartWi. Urządzenie sprawdzone, konkretne. Widać, że nie czytałeś tego tematu w ogóle, a powinieneś przejrzeć ostatnie posty. Z wymienionymi tunerami na 100% będzie współpracował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś posiada może splitter medium IV?

Mam 4 dekodery sagema te nowe co cyfra dawała w promocji za 1 gr i ten właśnie splitter.

Ale problem w tym, że:

1 tv włączony - gra gitara

2 tv włączone - czasem pojawia się zawias

3 tv włączone - częste zawieszenie, brak niektórych kanałów

4tv włączone - masakra, brak większości kanałów, oraz częsty komunikat o braku uprawnień do odbioru

 

I pytanie z mojej strony czy wina leży po stronie splittera czy tunerów.

Źle zarobione kable raczej wykluczam, bo były sprawdzane.

Długości kabli tel: 10m, 15m, 20m, 20m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam dekoder pioneer 1430 z softem hdl:dynamit (gen m86) i nie moge na nim odbierac kanalow z cyfry...jest ktos z okolic radomia kto pomoglby mi przeprogramowac ten dekoder lub czy jest jakas inna mozliwosc zebym zlapal pakiet cyfry ?? abonament oczywiscie oplacany cyfra legalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem: dotychczas miałem splitter, dzielony był sygnał na kilka telewizorów, ale teraz gdy zmieniłem dekoder na pace 500gb karta, którą dotychczas wsadzałem do mediasata nie chce wejść do końca do tego dekodera i jej nie wykrywa :( Może mi ktoś polecić kartę, która będzie działała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...