Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pojawił się u mnie problem, którego nie mogę rozwiązać na podstawie postów z tutejszego forum. Posiadam dwa Mediasaty do C+ oraz splitter Smartwi (firmware 2.43T0) od jakiegoś czasu zaczęły mi przerywać programy. Rano gdy włącze TV jest ciemny obraz i muszę wyjąć i ponownie włożyć kartę kliencką. Nie wiem co mam zrobić. Załadowałem już nowy soft do "boxa" od splittera, ale nie pomogło. Dodam, że w tunerach jest zainstalowane w jednym oryginalne oprogramowanie oraz w drugim edukacyjne. Proszę o pomoc. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich jestem tutaj nowy ;) więc tak kupiłem taki spliter http://www.allegro.pl/item799586816_now ... liter.html

mam cyfre + ten najdroższy pakiet HD i w poniedziałek będę miał 2 tuner i konwenter quad.Bo próbowałem podłączyć na jednym tunerze ten spliter i piszę proszę włożyć kartę abonencką więc na jeden tuner nie działa trzeba mieć 2 ? bo chciałem na próbę zobaczyć czy będzie działał! Czy trzeba kupić inną kartę bo mam ten philips pvr czy ta karta powinna działać co miałem w zestawie czy trzeba kupić specjalną do hd? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien działać nawet na jednym tunerze. Na innej aukcji, gdzie koleś sprzedaje same karty Quad

jest napisane, że działają z PVRem więc prawdopodobnie źle go skonfigurowałeś.

 

Ja również mam pytanie. Czy ktoś posiada Mediasata Thomson SC-2000-1A i używa na nim splittera?

Szukałem na aukcjach ale na żadnej nie jest on wymieniony jako obsługiwany dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar kupić splitter i rozdzielić cyfre plus na dwa dekodery Pioneer BCT-1330 i BTC-1630 czy może mi ktoś pomóc jaki spliter będzie najodpowiedniejszy odległość między odbiornikami to ok 10m. Napiszcie czy te splittery działają. Jeśli ktoś kupował to proszę o namiary na zaufany sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie pisząc żeby popróbować wkładając i wyjmujac karte miałem na mysli (czego nie wyraziłem niestety) próby z jednej i drugiej strony. Mój splitter przewodowy który kiedyś miałem - niegdy nie pokazywał którą mam stronę te karte wtykać. Musiałem próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SmartWi obsługuje Conax, Viaccess, Cryptoworks, SecaMediaguard lub Irdeto (oprogramowanie producenta) więc możesz wykorzystać wszędzie a RFLink tylko SecaMediaguard (oprogramowanie producenta) więc nie można nic z innych systemów na nim rozdzielać. Przed decyzją rozważ jeszcze czytając forum z jakim splitterem będziesz miał najmniej kłopotów stosując je w swoich modelach tunerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak wybiorę bezprzewodowy rflink 100, bo nie zamierzam dzielić niczego innego poza cyfrą +, ewentualnie n+ lub może polsat cyfrowy, ale to jest niemożliwe. Jeszcze się zastanawiałem nad Clone+, ale skoro niczym się nie różni poza zwiększonym zasięgiem w stosunku do rf link 100 to nie będę przepłacał stówy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie , niestety przewodowy całkowicie odpada bo będzie problem z tym kablem, a odległość między dwoma punktami to 1 piętro mniej więcej w dwóch przeciwnych do siebie boków domu.

 

I jeszcze jedno, trochę mnie dziwi, że te karty klienckie w rflink100 nie mają żadnej osłonki, ten cały układ scalony jest otwarty, a jakby się coś na to wylało to już po karcie, czego producenci nie zabezpieczyli tych kart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zastosować tzw. miękki interfejs i schować kartę kliencką całkiem z tyłu tunera i jeśli szczelina na kartę jest z klapką to interfejs pozwoli ci ją zamknąć i wszystko wygląda oryginalnie, tylko że podnosi koszt a z tunera nie rób nigdy podkładki pod piwo to się na pewno nie zaleje :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...