Skocz do zawartości

Echostar DSB 717


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja ta nie ma żadnych zmian funkcjonalnych w porównaniu do wersji poprzedniej.

 

Dzięki nowej wersji oprogramowania zostanie usunięty problem znikania kanałów przy kolejnych aktualizacjach list kanałów oraz inne wewnętrzne błędy.

 

 

TYLE KONIEC KROPKA - koniec listy zmian

Żadne cuda co wypisujecie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując napiszę tak:

Echostar 717 ma soft 120P, taki sam jak Echostar 616 i 606. Można na nim utworzyć listy ulubionych kanałów, dokładnie 8 telewizyjnych i 8 radiowych. Tego softu w tych modelach dekoderów na szczęście nie aktualizują.

Echostar 717A ma natomiast soft 122P, aktualizowany obecnie do wersji 123P. Na nim niestety nie da się utworzyć list ulubionych kanałów, tak jak w przypadku Echostarów z softem 120P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie na początku sam myślałem, że mam Echostara 717 bez A ale zajrzałem na kod kreskowy z tyłu dekodera i tam właśnie pisze jaka to seria. Ale oczywiście

Romar7 ma rację z tymi listami echostary bez "A" mają listy ulubionych kanałów a z "A "niema szans na utworzenia właśnie takich list.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po ostatniej aktualizacji softu mogę napisać tylko tyle - "pseudoprogramiści" z CP to banda partaczy. Wypuszczają bubel który ma zastąpić poprzedni bubel a w efekcie jest bubel do kwadratu. Robiłem przywrócenie do fabrycznych i skanowane sieci, było ok aż jeden dzień. Dzisiaj znowu zalicza regularne zwisy a najciekawsze że dzieje się to tylko na niektórych kanałach (leciałem po kanałach po kolei) - Jetix-restart, Boomerang-restart, CN-restart, WeddingTV-restart nie wiem jeszcze czy na innych bo nie mam cierpliwości się w to bawić. Raz zaliczył restart na Polsacie. Było ok po tej niby tymczasowej łacie to znowu musiały te [beep]ki namieszać - krew mnie już zalewa. Ja mam oficjalny apel to "specjalistów" z CP - zapłaciłem za dekoder jest mój proszę mi przywrócić poprzednią wersję softu i precz z łapskami od mojego sprzętu !!! :evil: bo z [beep] powyrywam.

 

Teraz jeszcze Animal Planet - restart - i tak pewnie jeszcze dużo razy mógłbym ale mi się nie chce już :/

 

Ręce opadają :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, to skakanie obrazu zaczęło mnie coraz bardziej wkurzać, zauważyłem że dekoder wstawiony we wnękę stolika znacznie się grzał ( wolna przestrzeń nad nim była ok. 8-9 cm), po wystawieniu na otwartą przestrzeń obniżył temperaturę i ustąpiło migotanie, czy jak to nazwać, skakanie obrazu. Czyżby to było powodem tego zjawiska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

longin

 

Mój dekoder stoi swobodnie na półce, jest gorący i obraz skacze. Zacząłem go nawet chłodzić wentylatorem 12 cm, ale nadal skacze (może troszkę mniej - a może mi się tylko wydaje).

U mnie to skakanie nie jest mocne - tak średnio raz na kilka minut (czasami przez pół godziny jest spokój, a czasami miga co kilka sekund), więc ciężko to będzie reklamować, bo znając moje szczęście w sklepie nie mignie ani razu :-), zresztą nie mam czasu na kopanie się z serwisem

Właściwie to nie wiem dokładnie jaki mam model. Na obudowie pisze 717 (bez A), a oprogramowanie mam 123P

 

Podobno na dniach Polsat ma zrobić ofertę dla abonentów na wymianę dekoderów. Czekam na to - może uda mi się wymienić ten szajs na inny (szajs:-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oprócz mnie ma problemy z tym dziadostwem po ostatniej zmianie softu ?? Ja od czasu zmiany nie oglądałem ani razu kanałów od 10-go w górę. Discovery i BBC wszystkie mi nie działają tzn. jak na nie przełącze dekoder się restartuje i po uruchomieniu wyświetla się tvn lub polsat- już mnie krew zalewa co za beznadziejny soft - po tej poprawce wrześniowej było ok a teraz tragedia. Już kilka razy przywracałem ustawienia fabryczne i nadal to samo. Pisałem do CP ale mnie olali ciepłym moczem :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że ja mam......tylko u mnie nie widzi numeru karty i mam komunikat że tego kanału nie ma w twoim abonamencie a na FTA mam czarny obraz. W APS-ie stwierdzono że dekoder jest sprawny (podłączyli go na 5 minut przełączali kanały popatrzyli w menu stwierdzili brak numeru karty i kilku jeszcze parametrów) i kazali mi odesłać karte do CP.Dali mi dekoder zastępczy jakiegoś THOMPSONA T-30 ( jest straszny co chwile się wiesza i jest ogromiasty). Teraz gdy podłączyłem swojego echozłoma ten w kółko się resetuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu otrzymałem odpowiedź i jak zwykle g...o wartą :D - z grzeczności nie odpiszę im co o tym myślę bo mógłbym tego żałować :evil: . Po kilku dniach czekania na łaskawą odpowiedź otrzymałem coś takiego - Proszę bezpośrednio po wejściu do MENU dekodera odczytać werję obecnie posiadanego oprogramowania.

Wyjaśniam, że aktualna wersja to: EchoNav 3.1 Polsat 123P. - człowiek mnie zagiął nie wiem co z tym zrobić :shock:

Tymczasem dziwnym zbiegiem okoliczności problem zniknął z dniem wczorajszym - czekam na nowe :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem już o ten problem na forum o odbiornikach CP, ale zapytam jeszcze tutaj, zanim polecę do serwisu. Może ktoś z Was spotkał się z takim problemem.

 

Otóż- obraz z prawej strony ekranu jest przycięty (tzn np nie widać jedynki z godziny "19:00" na pasku Polsatu News czy prawej strony wyniku meczu....), a z lewej strony zostaje czarny pas

Wygląda to tak, jakby dobrze ustawiony obraz przesunął się z niewyjaśnionych przyczyn w prawo ;p

Zmiana ustawienia proporcji ekranu nie pomaga. W czym może być problem ??:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...