Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekpolek
a jest coś na nim ciekawego? Chyba tylko N go ma w swojej ofercie. Na sportklubie interesuje mnie Moto Gp, Liga angielska - championschip oraz niektóre turnieje tenisowe ktorych nie pokazuja na Eurosporcie.

leci Puchar Anglii, Puchar Ligii Angielskiej, Puchar Hiszpanii, Championship, Liga belgijska, Liga argentyńska, Liga brazylijska, koszykówka liga hiszpańska i liga rosyjska, Moto GP, turnieje ATP, wyścigi samochodowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest spora grupka kanałów których nie oglądam ze względu na jakość. Gdyby np. taki SciFi nadawał w HD lub chociaż dobrej jakości 16/9 to chętnie bym tam zajrzał, a tak to omijam podobne jakościowo kanały szerokim łukiem. Już teraz nie brakuje kanałów HD abym musiał męczyć oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie lepszy/większy telewizor to zobaczysz różnicę z każdej odległości.

 

Nie stać mnie. LCD 32 calowy w zupełności mi wystarczy.

 

A jak raz spojrzysz na perfekcyjny obraz to na szmelc już potem nie - tak szybko się człowiek przyzwyczaja.

 

Niekoniecznie.Ja oglądam SD i HD. Wiadomo HD lepszy obraz, więcej szczegółów,ale SD nie jest takie złe.Da radę oglądać, ale nie z bardzo bliskiej odległości.

 

Nie mów że jeszcze jajowatych głów nie widzisz.

 

Tu nie wiem o co chodzi. :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest coś na nim ciekawego? Chyba tylko N go ma w swojej ofercie. Na sportklubie interesuje mnie Moto Gp, Liga angielska - championschip oraz niektóre turnieje tenisowe ktorych nie pokazuja na Eurosporcie.

leci Puchar Anglii, Puchar Ligii Angielskiej, Puchar Hiszpanii, Championship, Liga belgijska, Liga argentyńska, Liga brazylijska, koszykówka liga hiszpańska i liga rosyjska, Moto GP, turnieje ATP, wyścigi samochodowe...

 

Dobrze, ja wiem, że to wszystko jest na SportKlubie, ale ja wypisałem tylko to co mnie na nim interesuje. A pytałem kolegi co jest na SportKlub+ a nie na zwykłym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

dokładnie to co wymienione jest również czasem na Sportklub+ ponieważ reguły nie ma, ale ok przecież nie masz S+ to skąd masz wiedzieć, nie każdy ma super nowoczesne telewizorki co każdy szczegół widać żeby ubolewać nad jakością, a w ogóle to lepszy kanał niż go brak, ale jak to bywa jak czegoś nie ma to biadolenie, że nie ma, jak coś jest to biadolenie, że mogłoby być lepsze.. ludzie wyście już poszaleli w tym zwariowanym świecie.. ciągle źle i mało... a jak jest to następne się nachapać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...