Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kabel zostaje mu po dekoderze SD.No chyba że HD jest jego pierwszym

pzdr.

wzorem konkurencji powinni dodawac kabel SCART gratis. :lol2:

Ja taki dostalem w Nce

 

Ale do rzeczy. Dopłata do knałów HD jest naprawdę żenująca. Powinni ją ukryć np w opłacie za wynajem dekodera PVR. Nie wiem jaki jest obecnie udział w rynku dekoderów HD bez wbudowanego dysku twardego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Francji cieszą się nim już dwa lata.. a u nas nawet o tym dekoderze nie słychać..

 

le_cube_yves_behar.jpg

 

Ce[beep]e go cicha praca, usługi interaktywne, wspieranie usług takich jak multiroom i wideo na żądanie, zawiera wewnętrzny dysk twardy 320GB, Ethernet, USB i HDMI i wyjścia audio Dolby Digital.

Dekoder wyposażony jest w żyroskopowy detektor, który pozwala na ustawienie tunera poziomo lub pionowo przez użytkownika.

https://secure-media.canal-plus.com/fil ... 124152.pdf

 

Tego brakuje w Cyfrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki dekoder czemu nie, tylko byłby to kolejny PVR w ofercie, a na chwilę obecną Cyfra ma dość ubogą ofertę zwykłych dekoderów HD.

Zastanawia mnie jak u niego z dyskiem jest w przypadku zmiany pozycji z poziomu na pion, bo o ile pamiętam dyski nie bardzo lubią jak zamiast pracy w poziomie muszą pracować w pionie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin81, przeczytaj dokładnie co ja napisałem, nie pisałem o dekoderze a o dysku twardym. To że dekoder ma możliwość ustawienie go jak się podoba, to co innego niż fakt, że żywotność dysku przy pracy w innej pozycji niż poziomo jest ograniczona, no chyba że przy obracaniu żyroskop również obraca dyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie po to go wymyslili z opcja pion - poziom by nie mogl w takich ustawieniach pracowac wlacznie z dyskiem :):lol2::lol2: , szkoda ze w sieci nie znalazlem zappingu stacji z platformy canalsat , a moze ktos znalazl jakis filmik z " przegladem zap kanalow i funkcji dekodera u zabojadow :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał aby dopracowali obecne dekodery HD a nie dawali nowych. Bo jak dadzą nowe to zaniechają rozwoju tych starych. A jeśli chodzi o całkowite zaprzestanie dystrybułowania dekoderów SD to przypomina mi się sytuacja ze zmianą pasm FM w radiach.... Był krzyk straszny ale jakoś poszło...

No ale to trzeba zmienić całkowicie politykę Cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
ale to nie przeszkadza dystrybuować tylko dekodery HD do odbioru platformy , kazdy dekoder ma opcje SCART do podlaczenia starszej wersji tv kineskopowego , i odbierasz tv w " tradycyjny" sposob , dla chcacego nic trudnego ale jak ktos jest [beep]y jak nasza cyfra to beda nawet dekodery na korbe sprzedawac i sciagac jeszcze za to kase WRRRRRRRRRRRRRR

Dokładnie. Wciskają jakieś dziadostwo sprzed 10 lat, które we Francji wyszło z użycia. Po co? Trzeba dążyć do tego, aby jak najwięcej abonentów miało dekoder z obsługą MPEG-4 i DVB-S2. Wtedy jakoś można poradzić sobie z problemem braku miejsca na nowe kanały bez wynajmowania kolejnych transponderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje,że po tej wiadomości o dołączeniu Polsatów do tv "n" Cyfra+ zmieni strategie i dołączy do oferty kanły dla dzieci tj: BBC cbeebies,Boomerang i Nickelodeon, a ponad to Polsat HD, Mtv Dance,Z.europa,TV 1000,Kanał Viasatu,Fox sd?HD,AXN HD,D.Historia,Discovery HD ,E -enterteiment,BBc Lifestyle,Sportklub+Espn America i to wszystko. Po dołączeniu tych kanałów atrakcyjność oferty cyfry+ byłaby nie do przebicia :wink: pozostaje nam czekać na Odp Cyfry+ na Polsaty w N ? W końcu podwyszyli abonament to mają więcej kasy od maja, czekam na cud w C+ :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no to dzisiaj polsatowcy i enkowicze maja swieto , zadna platforma nie dodala naraz 9-10 kanalow naraz a eN wrzucajac paczke POLSATU do oferty chyba otwiera wieko do trumny CYFRY , oj nie bedzie teraz tlumaczenia ze ide do cyfry bo maja POLSAT SD :D hahaha

 

LUBIE takie wojenki na polu bitwy rynku TV :D czekamy na ruch cyfry + oby byl silny i zdecydowany bo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje,że po tej wiadomości o dołączeniu Polsatów do tv "n" Cyfra+ zmieni strategie i dołączy do oferty kanły dla dzieci tj: BBC cbeebies,Boomerang i Nickelodeon, a ponad to Polsat HD, Mtv Dance,Z.europa,TV 1000,Kanał Viasatu,Fox sd?HD,AXN HD,D.Historia,Discovery HD ,E -enterteiment,BBc Lifestyle,Sportklub+Espn America i to wszystko. Po dołączeniu tych kanałów atrakcyjność oferty cyfry+ byłaby nie do przebicia :wink: pozostaje nam czekać na Odp Cyfry+ na Polsaty w N ? W końcu podwyszyli abonament to mają więcej kasy od maja, czekam na cud w C+ :lol2::lol2:

Taaaa z 70-80% wymienionych przez ciebie kanałów znalazło by się np w pakiecie Optimum i oczywiście znowu płacz czemu nie niżej w Kompakcie a HD za dodatkowe 11 zł lub może i więcej :crazy: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYFRA+ chce dołączać nowe kanały. Na bieżąco są prowadzone rozmowy z nadawcami. Trochę ogranicza wszystko brak miejsca na transponderach.

Obecnie "mocno" CYFRA+ pracuje nad rozwinieciem oferty 3D i innych tematów programowych.

Niebawem pojawią się na ten temat informacje.

Zaś z nowymi kanałami, czekajmy na finalizacje negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...