Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Podczas rozmowy przedłużeniowej ustaliłem z konsultantem iż będę i mam możlwość wynajmu dekodera PVR HD w każdym momencie za 15zł/mc. Czy udało by się aby zrezygnować z tej możliwości, a dostać ofertę kupna Sagemcoma w cenie 129/149zł zamiast tamtej oferty wynajmu dekodera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podczas rozmowy przedłużeniowej ustaliłem z konsultantem iż będę i mam możlwość wynajmu dekodera PVR HD w każdym momencie za 15zł/mc. Czy udało by się aby zrezygnować z tej możliwości, a dostać ofertę kupna Sagemcoma w cenie 129/149zł zamiast tamtej oferty wynajmu dekodera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

mam problem z Sagemcom, a mianowicie dekoder co jakis czas sie zawiesza. najpierw znika glos, a po chwili zatrzymuje sie obraz. dekoder przestaje reagowac na pilota i niezbedny jest ''reczny'' restart. czasami dekoder pracuje bez usterek godzinami, a czasami potrafi sie zawieszac co 20-30 minut. dodam, ze mam funkcje multiroom (moze to ma jakies znaczenie?). czy ktos spotkal sie juz z takim problem i, byc moze, wie jak go rozwiazac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem cyfrę o zmianę tej promocji ( 15zł/mc wynajem ) na promocję wykupu tego dekodera w cenie 129/149zł. A dzisiaj otrzymałem taką wiadomość:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że Pana zgłoszenie zostało przekazane do rozpatrzenia, jako wniosek reklamacyjny.

 

Odpowiedź zostanie udzielona w trybie regulaminowym (30 dni).

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

xxx

Dział Relacji z Abonentami

 

Wiecie może o co chodzi z tym wnioskiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wymieniałem kable idący od konwertera do diseqc i zauważyłem że idzie w nim cały czas prąd (kopał leciutko :twisted: ) chociaż że tuner miałem wyłączony znaczy sie godzina sie świeciła czy to tak jest ze chociaż tuner wyłaczony to cały czas prąd idzie do konwertera a nie powinien chyba juz wysyłać prądu do konwertera ? :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktos, w chwili obecnej problemy z dzwiekiem na na kanale TVP Seriale na tym tunerze? Jeszcze wczoraj wszystko bylo dobrze a dzisiaj, po aktualizacji listy, pojawily sie problemy. Trzeba dobra chwile odczakc az sie dzwiek pojawi, a jak juz jest to sie starsznie haczy, z obrazem wszystko OK.

 

Dajcie prosze znac jak to u Was wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...