Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przestawianie godziny ma miejsce przy przełączaniu kanałów - on pobiera czas z aktualnie oglądanego kanału(jeśli oni tam mają ustawiony błędny czas to taki się pokazuje na dekoderze) - mnie też to wkurza :/ , przy włączaniu też mnie denerwuje że on za każdym razem próbuje pobrać nowe oprogramowanie i dlatego włączanie trwa wieki :/ . A pomarańczowa dioda włącza mi się tylko jak włączę podczas nagrywania dekoder i wyłączę go :D he he, a tak normalnie to dioda jest czerwona i świeci rEC albo zielona jak jest włączony i rEC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak nagrywam jakiś program, to mogę w tym czasie oglądać inny ?

Inny program nie, ale oczywiście nagrania na dysku tak , kiedyś się bałem, bo na dysku MOVIE CUBE z wbudowanym twardym dyskiem nie jest to na przykład możliwe,

bo jak się ogląda film a inny w tym czasie nagrywa, to po pwenym czasie głos się rozjeżdża i nie da się patrzeć albo nagranie w tle się "uszkadza"

ale Sagemcom świetnie sobie radzi i spokojnie podczas nagrywania można oglądać nagrania, nawet bezbłędnie odtwarza to co się w danej chwili nagrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się niestety też zdarza, ale na szczęście rzadko, czasem pomaga wejście do nagrań i one są z dźwiękiem ,

no ale ten tuner nie należy do "elity" - darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy :D na pewno gdybym zapłacił za niego choćby złotówkę to byłbym bardziej krytyczny, a tak staram się znaleźć plusy dodatnie tego "zacnego" sprzętu, na razie się do niego przekonałem i jedynie pilot jest irytujący :/ do niego nigdy nie przywyknę mam jeszcze starego po cyfrowego pioniera i tam pilot jest bardzo ergonomiczny i dobrze wykonany i mimo upływu kilkunastu lat użytkowania działa bez zarzutu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to Hustler HD, tam musi sie cos "ciac" :P :P i to czasem ostro

 

 

Ogolnie co do sagecoma, na poaczatku byly straszne jaja z zacinaniem i mieszaniem sie sygnalu podczerwieni roznych pilotow, jednak po aktualizacji softu z czasem wszystkie problemu ustapily i chodzi nawet szybciej :)

 

pozd. dla wszystkich uzytkownikow tego sprzetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z nagrywaniem

Witam mam problem z nagrywaniem po podłączeniu pendrivie 4gb dekoder go formatuje mogę korzystać z funkcji pauza ale po naciśnięciu czerwonego przycisku nagrywanie nie ma żadnej reakcji dekodera ( rec ) Pani na infolinii powiedział mi że to wina małej pojemności pendrivie że powinien mieć przynajmniej 8gb w czym może być problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakie parametry ma zawracać uwagę przy zakupie nowego pendrivie. Oraz ile można nagrać na 8gb programu np HD lub zwykłego ?

Zasada jest taka jeden działa inny nie i takie parametry, najlepiej wypróbowac określony model od znajomego i wtedy kupować.

Na 8 GB mozna nagrać materiał SD ok 1,5 godz., materiału HD ok 20 min. warunek bez włączania funkcji time shifting, która moze zająć ok 4 GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...