Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A to czasami nie jest na Premiere Direkt? Czyli płatne osobno za każdy mecz?

Czesc jest na zwyklych premierach,w tym jeden na premiere HD,a pozostale chyba na direktach,ale jest wybor...

IQ szympansa, gratuluje panu.

Czyje?Masz cos do mnie to moze na PW,a nie takie teksty,bez jakiejkolwiek podstawy...

N-ka odwalila kawal dobrej roboty w tym roku z LM i chwala im za to

Nikt nie przeczy,ze jest duzo lepiej niz dotychczas...ale zawsze moze byc lepiej i o tym wlasnie napisalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu porownuje oferte,a nie cene,czy sposob ogladania.Nigdzie tez nie napisalem,ze ogladam.Czlowieku,wiem ze bardzo Ci sie nie podoba,ze jezdze czasem po N-ce i stad na kazdym kroku masz cos do mnie...Najlepsze jest to,ze podejrzewasz mnie o kradziez,jakbys sam nigdy nie korzystal z edukacji...a wiem z innych for,ze takze korzystales niegdys...Ja oplacam Cyfre,do niedawna i N-ke i jak dla mnie nawet po polaczeniu nie mialyby startu z Pr...Piratem nie jestem,a ze czasami z luki skorzystalem,to tylko z ciekawosci i dlatego,ze w naszych stacjach nie mozna niczego obejrzec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt komentatorzy ze Sportlubu rządza. Maja bogate, ciekawe słownictwo, potrafią zainteresować widza, no i nie są sztywni, często potrafią być zabawni nawet. Np jak kiedyś Dede z Borussi zebrał piłką w twarz i długo się nie podnosił, a komentator: "Poczekamy aż Dede sie uśmiechnie wtedy zobaczymy czy wszystko jest w porządku" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam, komentatorom SportKlubu nic nie brakuje szczególnie tym od piłki nożnej i wszelkich wyścigów, jedynie nie odpowiada mi ten, co komentuje X games. Wogóle zaskakuje mnie ta stacja, nadają dopiero rok, a już pełen profesionalizm i transmitują na żywo dwa spotkania Bundesligi na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga kolejka Ligi Mistrzów w nSport:

 

Wtorek 2 października (wszystko na żywo):

 

18:30 CSKA Moskwa - Fenerbahce- kanał 60

 

20:45 Manchester United - Roma (HD) - kanał 60

Stuttgart - Barcelona - kanał 59

Olympique Lyon - Glasgow Rangers - kanał 58

Steaua - Arsenal - kanał 57

 

Środa 3 października (wszystko na żywo):

 

20:45 Celtic Glasgow - Milan (HD) - kanał 60

Liverpool - Olympique Marsylia - kanał 59

Valencia - Chelsea - kanał 58

Lazio Rzym - Real Madryt - kanał 57

 

We wtorek i środę po 23:45 będą tak jak ostatnio retransmisje wybranych spotkań w HD (min. Inter - PSV Eindhoven).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...