Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fizycznie pewnie by się dało, tyle tylko. że nie jest to opłacalne. Podpisując umowę nabywasz zniżki na wybrany pakiet. Zwiększając go nie tracisz rabatów, natomiast zmniejszając tracisz je. Dodatkowo obowiązuje wtedy chyba opłata za zmniejszenie pakietu (chyba 10 zł). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cyfraplus.pl/html/promocje/2 ... ientow.htm

 

- tu masz linka do aktualnej promocji i jej warunki (opis) z dekoderów SD na wynajem polecam Pace SD

 

a ta promocja o której mówisz to już dawno nie aktualna pozdrawiam

 

ps : ta oferta dla kliętów sieci plus ma podobne ceny jak ta na media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.chcialbym wyszukac pewien kanal i mam podane takies paarmetry

Hot Bird 8 (13E)

tp. 123 (10,971 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4)

 

ID: Ictimai TV

PID V: 293

PID A: 549

PID PCR: 293

SID: 25

PID PMT: 1317

co nalezy zrobic z PID V,PID A,PID PCR,SID,PID PTM??czy to trzeba np.gdzies wpisac?prosze o odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż zamontowałem jakieś 30 minut temu antenę cyfry, znalazłem sygnał jest na 5, podłączyłem dekoder, wyszukałem programy, lecz nie ma samych kanałów jak włączam oglądanie. Może ktoś mi wytłumaczyc co mam źle lub co muszę zrobic aby działało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pace DSR 2221, a na ekranie wyswietla sie tylko nazwa kanału, na który przełączam

w tv nie ma żadnych ustawień tego typu, jak na razie to włączyłem AV i czekam, choc czy sygnał z cyfry nie będzie się gryzł z kablówką, która mam podłączoną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sebeq

nie powinien a co pisze na ekranie tv jak włączysz dekoder i jaki to model oraz jakim kablem podłączony Euro czy HDMI ?

PS : na ekranie jest czarny obraz cały (to znaczy ze karta jeszcze nie aktywna przełącz na kanał po wyżej 200 tam są nie kodowane jeżeli działają to jest podłaczone OK. i potem przełącz na kanał 20 Canal+ od czekaj max 60 min i Cyfra+ za działa jeśli nie zadzwon 22 310 45 45 nacisnij 5 Reaktywacja karty podaj numer karty z karty i po tym bedzie Super

 

@ pawo24

 

tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz wybór sygnału z kolejnych gniazd to nie, ale jeśli nie to raczej tak....odłącz kablówkę i na jej miejsce podlącz c+

 

Na kablówkę mam inne gniazdo, a wyboru sygnału z kolejnych gniazd nie mam. Wyciągnełem tą nieszczęsną kablówke, ale dalej nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...