Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam nie udzielalem sie na forum jeszcze ale mam kilka pytań dla zorientowanych:

 

1. Mam umowę z cyfra do czerwca czy mogę ją już teraz przedłużyć ?

2. Mam pakiet canal+ optimum i dekoder sagema, umowe mam od 11 latek bez przerwy jak myślicie z racji stażu mogę liczyć na jakieś promocje czy poprostu wykorzystać zmianę reguraminu do zerwania umowy i na podpisanie nowej umowy co będzie korzystniejsze ?

 

byłbym bardzo wdzięczny za pomoc i odpowiedzi na moje pytania dziękuję z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przedluzac mozna na 3 miesiace przed uplywem Okresu Minimalnego czyli u ciebie to bedzie mozliwe od 1 kwietnia.

Chyba ze wyslales wypowiedzenie to wtedy jest to mozliwe juz teraz.

 

Zmiana regulamina nastapila 1 stycznia a 1 marca nastepuja zmiana cennika.

Zerwac jako tako umowy nie mozna ale z tych powodow wysylano wypowiedzenia.

 

Jesli chodzi o cene C+ Optimum to aktualnie najlepsza oferta na ten pakiet to rabat 42 PLN od kwoty 107 PLN czyli 65 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o cene C+ Optimum to aktualnie najlepsza oferta na ten pakiet to rabat 42 PLN od kwoty 107 PLN czyli 65 PLN.

A jest taki pakiet wogóle do wyboru? Ja tylko widzę na stronie cyfry C+Optimum HD, który kosztuje 86 zł, a nie 65 zł?

 

Ponadto chciałbym zapytać, czy z tą promocją do 3 miesięcy jest tak, że obowiązuje ona do końca kwietnia? tzn. jeśli podpiszę umowę 1 kwietnia, to będę mieć tylko 1 m-c promocji? Czy po prostu chodzi o to, żeby podpisać umową 1 dane miesiąca, żeby cieszyć się z promocji 3 m-cznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Cena 65 PLN (rabatowo) w przedluzeniu czyli nie dla nowych.

 

Bez wzgledu kiedy podpiszesz jak promocja oferuje do 3 miesiecy gratis to tak sie dostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o cene C+ Optimum to aktualnie najlepsza oferta na ten pakiet to rabat 42 PLN od kwoty 107 PLN czyli 65 PLN.

A jest taki pakiet wogóle do wyboru? Ja tylko widzę na stronie cyfry C+Optimum HD, który kosztuje 86 zł, a nie 65 zł?

 

Ponadto chciałbym zapytać, czy z tą promocją do 3 miesięcy jest tak, że obowiązuje ona do końca kwietnia? tzn. jeśli podpiszę umowę 1 kwietnia, to będę mieć tylko 1 m-c promocji? Czy po prostu chodzi o to, żeby podpisać umową 1 dane miesiąca, żeby cieszyć się z promocji 3 m-cznej?

 

65 zł jest dla "starych" klientów przedłużających umowy, natomiast 86 zł jest dla nowych klientów, z tym że po doliczeniu prawie 3 miesięcy darmowych (np. podpisując umowę 2 marca), średnia cena za ten pakiet wyniesie niewiele ponad 66 zł, wiec prawie tyle samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wymieniłem ostatnio jeden z dekoderów SD (Pace DSR 2221) na HD (SAGEMCOM DSI87 HD), razem z tą wymianą postanowiłem wymienić multiroom (miałem na moduły, teraz są karty). I pojawił się problem, ponieważ na dekoderze HD jest karta główna i działa ona ok, lecz na drugim dekoderze nic nie ma, w czym może być problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...