Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak śię ma "badziewny" sprzęt drogi jacku to i jakość nie ta .

 

Ja sprawdzałem u siebie i u sąsiada który, ma sprzęt full- wypas i jakość tego kanału jest średnia, widziałem gorsze .

 

Przepraszam to był żart.......twój srzęt to "pierwyj sort".

 

Edit.

Zeby ocenić jakość, trzeba mieć do czego przyrównać . Tak się złożyło że na eurosportach i na sportklubie w tym samym czasie lecą, mecze piłki nożnej.

Sportklub - puchar Anglii

Eurosport - puchar narodów Afryki

Eurosport 2 - liga niemiecka

Moja subiektywna ocena : eurosporty HD (6), eurosporty SD (5) , sportklub (4) .....czyli jakość srednia .

Każdy tu, może oceniać inaczej....ja swoim starym wzrokiem (vide nick) ,oceniam to tak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa kable antenowe pod wskazane wejścia na dekoderze i możesz niezależnie oglądać jeden kanał i nagrywać treści na innym kanale.Istnieje również możliwość oglądania i nagrywania( innego) w przypadku połączenia jednym przewodem koncentrycznym ale niestety ta opcja ma ograniczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmę w takim razie dekoder Pace bo nie chce kupować nic swojego. Biorę pakiet Canal+Kompakt i teraz zastanawiam się czy opłaca się brać opcję HD za 8 zł ? Kanały mało atrakcyjne ? Czy bez tej opcji będę miał eurosport i eurosport 2 w wersji sd?

 

Czyli na jednym kablu mogę albo oglądać albo nagrywać na dwóch i to i to dobrze rozumiem?

Czy nagrania które sobie zrobię na dekoder są kasowane po jakimś czasie czy mogę je mieć tyle ile chce (oczywiście pomijając pojemność dysku)?

 

NA ile starczy te 500GB ? W przybliżeniu.

 

Da się na tym dekoderze tworzyć swoją listę kanałów?

 

Da się do tego dekodera doprowadzić internet po wi fi lub jakoś inaczej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy będę musiał coś płacić jak podpisze jako nowy abo umowe na pakiet Kompakt + Pakiet HD plus dekoder Peac z PVR ? W promocji 3x0 na 15 miesięcy 3 gratis ?

 

Czy w pakiecie kompakt są dostępne kanały tvn hd i tvn7 hd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj chciałem zamówić Cyfrę +. Chciałem wziąć Pakiet Start za 19zł + Sport za 30zł. W okolicach stycznia dostałem ulotkę na której była możliwość wzięcia takiej oferty. Dzisiaj wchodzę na stronę Cyfry i już nie można :( Wie ktoś co jest grane? Czy jednak można tak wziąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób chcąc podpisać nową umową na Canal+ Kompakt opcja dodatkowa HD Kompakt kosztuje 11 zł dla nowych klientów:

http://www.cyfraplus.pl/zamow_cyfre.html#CANAL-KOM

A jak to będzie w przypadku osób, które mają już Cyfrę+.

Na przykład ja mam umowę na Canal+ Kompakt na 19 miesięcy (od maja 2011 do listopada 2012).

Czy jeżeli zdecydowałbym się na opcję HD Kompakt, to jako że jestem osobą mając już Cyfrę+,

pakiet też byłby dla mnie w cenie 11 zł?

Na jak długo byłaby podpisana taka umowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

……………………………………………………………………….

( miejscowość, dnia)

……………………………………………………

( imię i nazwisko Abonenta)

 

…………………………………………………….

( adres zamieszkania)

 

……………………………………………………

( nr umowy/nr klienta)

 

 

Canal + Cyfrowy sp.zo.o.

Al.gen. W.Sikorskiego 9

02-758 Warszawa

 

 

 

Wypowiedzenie umowy,

 

Niniejszym wypowiadam moją Umowę o Abonament z zachowaniem 3 –miesięcznego okresu wypowiedzenia.

 

…………………………………………………………..

( czytelny podpis Abonenta)

 

 

takie wypowiedzenie w związku z podwyżką jest ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polo m

Jeżeli wypowiadasz z powodu podwyżki napisz po prostu

W związku z planowaną przez Państwa podwyżką Abonamentu rezygnuję z Umowy o Abonament z dniem 29 lutego 2012 r.

Żadne 3 miesięczne okresy nie obowiązują podwyżka będzie od marca i w związku z nią rezygnujesz!

Zaadresuj na kopercie Skr. poczt. 8 02-100 Warszawa

poza tym góra i dół może być, standardowo, pamiętaj o numerze abonenta tej osoby i o jej własnoręcznym podpisie

Niby cyfra sobie zastrzegła, że w ciągu 2 tygodni od otrzymania aneksu o podwyżce można zrezygnować, ale wysyłają to listem zwykłym, także nikt Ci nie udowodni kiedy go otrzymałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...