Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem telewizor Full HD i moje pytania :

1 Czy moge i za ile posiadając opcje C+ kompakt wziąść teraz dekoder HD od cyfry jakie są koszta (interesuje mnie sagemcom)

2 Czy posiadając opcje Canal+ (od grudnia 2010) po wzięciu dekodera HD czy będą kanały canal+ w HD czy wiąże się to z dodatkową opłatą jak tak to jaką

 

Jestem zielony w tych sprawach więc prosze o wyrozumiałość

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

198zł. Z tego co nie pamiętam, raczej kanałów HD nie będziesz miał w C+ więc i dopłacić będziesz musiał, około 5zł. Na twoim miejscu skorzystałbym z możliwości rozwiązania umowy i podpisania na nowych warunkach. Dostaniesz C+HD w standardzie no i sagemcoma w bezpłatnym użytkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy promocja na dekoder SagemCom DSI87 HD jest dostępna tylko w internecie czy w normalnych punktach sprzedazy tez? Interesuje mnie jak najtaniej wziąść 2 dekodery HD lub 1 HD i 1 SD do multiroomu, pryz pakiecie canal+start. Rozumiem ze oferta w internecie zawsze bedzie korzystniejsza?

A jak to jest z odbiorem przy zamawianiu w internecie, przysylaja wszystko czy w punkcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to co innego.

Źle zadałeś pytanie.

Kanały wszystkie w wersjach sd będziesz odbierał ( oczywiście te ze swojego pakietu), niektóre z nich są również w HD i tych nie będziesz odbierał, jak również są takie w HD, które nie mają odpowiedników m w sd np. Nickelodeon HD, TVP HD, czy Animal Planet HD ( w sd inna ramówka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...