Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uściślę pytanie,bo może źle się wyraziłem.

Mam czaszę 60 cm,podłączyłem dekoder ariva z możliwością odtwarzania hd,ale pakietu w cyfrze + hd wykupionego nie mam,sądziłem że te programy które miały być nadawane za free w tej jakości będę mógł je w takiej jakości oglądać,tymczasem dekoder jakby nie łapał w ogóle tych kanałów przy wyszukiwaniu.

W czym może być problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie mam zamiar podpisać umowę w cyfrze, po wstępnym zorientowaniu się w ofercie wybrałem canal+start z multiroom, biorę na pół z dziewczyną, cena to 43zł pakiet + 10zł multiroom. No i mam zamiar skorzystać z promocji dla abonentów innych telewizji, czyli wychodzi że 3 pierwsze miesiące będę miał "za darmo" ale umowa wtedy na 23miesiące. Które z dekoderów (2) polecacie wziąść (najchętniej bym chciał je kupić a nie wypożyczać), z tego co sie dowiedziałem jeden mam mieć za 99zł a drugi mógłbym mieć za 1zł ale używany. Jak myślicie warto poczekać na promocję świąteczną bo wybitnie mi się nie spieszy i kiedy zazwyczaj taka promocja wchodzila - w grudniu dopiero czy wcześniej? ta oferta którą przedstawiłem jest korzystna? Czy antene i dekoder bede w stanie sam ustawic czy trzeba brac dodatkowo jakiegos speca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ci się nie spieszy to ja bym na Twoim miejscu czekał. Co do dekodera to zależy czy HD czy SD, ale obecnie Cyfra wypożycza Sagema HD za darmo przez cały okres umowy i do multiroom'u też można go kupić, z tym, że za 149PLN.

 

Co do promocji świątecznych to w zeszłym roku jakiejś specjalnej promocji nie było, ale ta z roku 2009 pamiętam, że wchodziła chyba jakoś w połowie listopada, w każdym raz na pewno przed grudniem była dostępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie obecnie mam jeszcze dość stary telewizor więc raczej dekoder HD nie będzie mi potrzebny, a jest duża różnica w obrazie pomiędzy SD a HD w telewizorach LCD, LEd? Raczej poczekam do początku grudnia, może coś dadzą ciekawego chociaż jak na razie to ostatnio pogorszyli z tym "rabatem" na abonament...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby dostać dekoder HD trzeba mieć wykupione kanały HD za 11 zł czy wystarczy wziąść opcje Canal + gdzie są kanały HD. A w przypadku jak biore swój własny sprzęt kanały hd będą działać ?? A czy moge zamówić kanały HD a wziąść dekoder SD ? ( oczywiście jako drugi do splittera a główny sobie kupie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...