Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy posiadając Golden Media Uni-box 9080 będę mógł nagrywać sobie jakie kolwiek kanaly (Polsat, TVN, TVN Turbp itp) i poźniej mogł je zgrać na komputer? Czy na tym dekoderze będe mógł oglądać np Polsat a nagrywać Canal + i jednym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy zamawiajac cyfre przez internet Oni oddzwaniaja dopiero na drugi dzien? Podalem dzis godziny kontaktu i ani widu ani slychu. Zlozylem wiec drugi raz z nowymi godzinami i ... czekam.

 

Takie jeszcze pyanie dla pewnosci. Czy jezeli podpisze teraz umowe na 19 miesiecy, to czy w trakcie jej trwania np w miesiacu 7 bede mogl wziac usluge multiroom? I bedzie ona przez kolejne miesiace za 7.50/miesiac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka ze tu pisze ale nie wiedzialem gdzie napisac.czy tez macie problemy z kanalami eurosportu tzn.eurosport,eurosport HD i eurosport 2 i eurosport2 HD jest tak ze dzwiek jest wczesniej niz obraz.mam tak chyba od wczoraj(w niedziele bylo wszystko ok).czy macie tez tak podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie. Mam problem właśnie zamontowałem cyfre i nie mam kanałów , żadnych , siła sygnału jest na zielonym więc powinno byc ok. Z góry dzięki za pomoc
zastanawiałem się czy nie muszę odczekac jakiegoś czasu , sygnał ustawiłem godzinę temu . A dekoder mam PACE SD

 

podpisuję się pod tym, czekać mam? Aktualnie widzę jedynie czerwony kwadracik

edit: aha, dobra znalazlem że skos konwertera może trzeba poprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że masz żle ustawioną antenę lub żle podłączony kabel. Możesz sprecyzować określenie - czerwony kwadracik? Nie wiem jaki dekoder posiadasz. Czerwony kwadracik pojawiał się na starym 1530 własnie w sytuacji braku sygnału. Jakie są objawy na nowych dekoderach nie potrafię odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pace dsr 2221 , na każdym kanale widzę czarny obraz z małym czerwonym kwadracikiem mniej więcej po środku. I pokazuję że jest dobry sygnał w menu dekodera to się tym nie sugerować?

 

-----------------------------

NIEAKTUALNE

ustawiłem :brawo: antenką trzeba było po prostu lekko ruszyć żeby obraz wskoczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko po jakim czasie od podpisania umowy mogę się zalogować w ica

Dziś po południu podpisała żona umowę ale do ica zalogować się nie da rady

cały czas podaje że nieprawidłowy numer abonenta lub karty, zaznaczę że wpisywany jest dobrze numer abo z - lub 0 a karty bez dwoch ostatnich cyfr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...