Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ja mam pytanie odnośnie umowy.

 

W moim domu Cyfra+ jest od maja 1999 roku na mamę niestety mama zmarła w roku 2006 i ja wziąłem ją na siebie dokładnie od 27 grudnia 2006 roku. Od 1 kwietnia 2009 roku podpisałem nową umowę na 15 miesięcy w tym przez 9 miesięcy 50 % połowy ceny, czyli do końca pakiet Prestiżowy+. Teraz kluczowe pytanie czy mogę nie zrezygnować a przejść na tą nową promocję ? na 24 miesiące chciałbym więc chyba Cyfra+ lepiej na tym skorzysta, bo będę związany z nimi na dłużej i w dodatku wybrałbym ten najwyższy pakiet, czyli Prestiżowy HD+. Czy mam jakieś szansę na takie coś ? jeśli nie to jakie są inne wyjścia zrezygnowanie i zapłacenie kary ? ale czy Cyfra+ wtedy podpiszę ze mną nową umowę ? na koniec napiszę, że nigdy nie miałem z nimi problemów ponieważ zawsze wszystko płacę regularnie i nigdy nie złamałem u nich żadnego regulaminu.

 

Chciałbym po prostu wiedzieć czy mam szansę czy też nie, aby nie wygłupić się przez telefon. Proszę o porady co w mojej sytuacji da się zrobić. Z góry dziękuję za pomoc :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz możliwości zmiany warunków obecnej umowy, zrywanie umowy nie opłaca się tylko po to aby podpisać nową. jesteś w połowie trwania swojej umowy i chyba jedyne co możesz dostać to TV LG 23" za 1 zł. jeśli zdecydujesz się opłacać przez kolejne 2 lata obecny pakiet (zero zniżek na abonament). takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest to pewnego rodzaju VOD. Masz do dyspozycji kilka tytulow w cenie, co miesiac dodaja nowe tytuly.

A mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie zchodzac na pakiet powitalny również place 10zl ?? Czy ta oplata bedzie wyzsza??

 

 

Przejście na pakiet powitalny kosztuje 59zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...