Skocz do zawartości

dziwne telefony z cyfry .... ?


speed250
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dzwonili może do was z cyfry w sprawie używania starych już tunerów Philips (te z klapka), strasznie dziwny ten telefon był , facet się nie przedstawił i pyta się o dekoder czy się go używa nadal bo prowadza ankietę. I tyle żadnych więcej o innych pytań. Nie wiem czy mogę podać u ten numer ale początek numeru to 2222.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzają, czy używasz jeszcze dekodera PHILIPS'a DSB 4.0

Ma to związek ze zmianą FEC na trzech transponderach Cyfry (z 3/4 na 5/6) od 15.04.2010.

MOŻNA O TYM PRZECZYTAĆ TUTAJ

Po prostu na tym modelu kanały z tych nadajników nie będą działać, a są to:

TV Polonia, TVS, Kino Polska, Trace TV, ITV Polska, TVP INFO, Cinemax, TV Puls, TVP Kultura, Animal Planet, CNBC, Zone Club, Zone Reality, Discovery Science, Discovery World, Tele 5, Polonia 1, Edusat, MTV Two, National Geographic, Orange sport info, Filmbox, Filmbox Extra, Filmbox Family, Movies24, 4fun.TV, Orange sport, Planete, Mini Mini, Patio TV, History, Hallmark, CANAL+ Sport 2/CYFRA+ Info, HBO, HBO 2, HBO Comedy.

...jest tego trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - Cyfra prowadzi taką akcję. Dotyczy to starych dekoderów Philips zakupionych na własność. Chodzi o to żeby dowiwedzieć się czy abonenci dalej z nich korzystają, ze względu na planowaną zmianę FEC, która uniemożliwi odbiór niektórych programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu wymienią te stare mediasaty i Philipsy lub wprowadzą jakiś nowy tuner SD lepszy od poprzednich :)

 

Pokaż mi tuner lepszy od "starych" mediasatów pioneera. Mam dwa takie tunery, jeden 9 lat drugi ponad rok i chodzą idealnie żadnych problemów. Mam też PVR HD 250 GB i szlag mnie z nim trafia. Trzymam go tylko po to aby mój synek mógł sobie oglądać nagrane na nim bajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...