Skocz do zawartości

Canal+ Extra 1-4 i Canal+ 360


k05
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Bułgar napisał(a):

Wtedy ceny nie obniżyli więc teraz nie powinni podnosić, logiczne.

Jak zwykle. Nie wiesz, ale się wypowiadasz. 🤣😂

Jak było wiadome, że liga angielska przechodzi do Viaplay to zaczęli dawać paczkę C+ za 19,90zł, a nie 25zł. 

 

Idąc Twoja logiką - jak robisz przez 10 lat w pracy to samo to rozumiem, że podwyżka też Ci się nie należy. "Logiczne". 🤣😂

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Przepychanki. Nie na temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, k05 said:

Jak zwykle. Nie wiesz, ale się wypowiadasz. 🤣😂

Jak było wiadome, że liga angielska przechodzi do Viaplay to zaczęli dawać paczkę C+ za 19,90zł, a nie 25zł. 

 

Idąc Twoja logiką - jak robisz przez 10 lat w pracy to samo to rozumiem, że podwyżka też Ci się nie należy. "Logiczne". 🤣😂

Co Ty masz z tymi emotkami, dziecinada. Nie obchodzą mnie jakieś paczki dla abonentów, Viaplay i robociarskie przykłady. Subskrybuję C+Online i po stracie praw spadku ceny nie zauważyłem, a nawet wzrost rozciągnięty w czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Bułgar napisał(a):

Co Ty masz z tymi emotkami, dziecinada. Nie obchodzą mnie jakieś paczki dla abonentów, Viaplay i robociarskie przykłady. Subskrybuję C+Online i po stracie praw spadku ceny nie zauważyłem, a nawet wzrost rozciągnięty w czasie.

To, że Cię niewiele obchodzi to już zdążyliśmy zauważyć w wielu wątkach jak chociażby w wątku o Maxie. 

Jesteś świetnym przykładem, że lekcje podstaw ekonomii powinny być już w programie szkoły podstawowej. 

Dzięki temu uczniowie poznają czym jest "zmiana wartości pieniądza w czasie". 

A te emotki stąd, że nadziwić się nie mogę, że dorosły człowiek ma z czymś takim problem. 

Jak nie potrafisz sobie w uczciwy, legalny sposób obniżyć rachunku to też Twój problem. Płać siebie za C+Online dalej więcej. Za możliwość rezygnacji w każdym momencie trzeba zapłacić więcej. 😂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, k05 said:

zdążyliśmy zauważyć

Jacy my? Czemu piszesz w liczbie mnogiej? Zresztą nie interesują mnie Twoje wynurzenia z [beep], napiszę tylko, że w uczciwy, legalny sposób to ja mogę sobie wykupić subskrypcję, a nie abo, bo mieszkam cześć roku za granicą i nie będę wchodził w bezsensowne zobowiązania. Nie dzielę, nie korzystam z promek C+ na piwa i podobnych, bo w Bułgarii nie kupię, a nawet by mi się nie chciało bawić jak nastolatek. Normalnie płacę, były oferty roczne na C+, kupiłem więc i tak sobie obniżyłem cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bułgar napisał(a):

Jacy my? Czemu piszesz w liczbie mnogiej? 

No tak. Nie zauważyłeś, że innych też bawią Twoje "wynurzenia z [beep]" jak to określiłeś. Ale w sumie mnie to nie dziwi. 

Jakby Cie nie interesowały to byś nie odpowiadał.

 

17 minut temu, Bułgar napisał(a):

 napiszę tylko, że w uczciwy, legalny sposób to ja mogę sobie wykupić subskrypcję, a nie abo, bo mieszkam cześć roku za granicą i nie będę wchodził w bezsensowne zobowiązania. 

A kogo to obchodzi, że Ty mieszkasz przez pół roku w Bułgarii. Wykup sobie kanały Max Sport, które w Bułgarii transmitują Ligę Mistrzów I C+ Ci nie będzie potrzebny. 🤣😂

 

22 minuty temu, Bułgar napisał(a):

Normalnie płacę, były oferty roczne na C+, kupiłem więc i tak sobie obniżyłem cenę.

Czyli jednak obniżyli cenę. 🤣😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k05 pisanie w liczbie mnogiej, wypowiadanie się za innych, tony emotek i wujek dobra rada lecz nierozumiejący co to oferta cennikowa roczna mająca zniżkę w stosunku do ceny miesięcznej za subskrypcję oraz, że na abo świat się nie kończy i ktoś ma C+Online, bo chce stream z VoD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...