Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

damian239 gratuluję ch[beep]em się, że korzystasz z Sharingu, tylko ja bym na Twoim miejscu tak się nie chwalił, bo to nie to forum i jeśli korzystasz z takiej formy to się tym nie szczyć, bo wcale nas to nie cieszy, że my płacący abonament musimy jeszcze opłacać Tobie oglądanie za free-ko i nas wcale nie interesuję co i w jaki sposób Ty oglądasz jeśli chodzi o piractwo :!::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie był zabawny żart, to chyba nie jest temat "Jak wkurzyć lub rozśmieszyć użytkowników forum" tylko "Nowości CP", to chyba jest róznica, nie sądzisz damian239 :?: Wracając do nowości, to ciekawe, czy TVP Sport wejdzie do oferty CP jak już wystartuje, czyli 18 listopada, chociaż wątpie, ale nadzieję można mieć zawsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie na transponderzer n, ale tylko dla tej Platformy, a jeśli chodzi o C+ lub CP, to C+ mogła by go udostępniać ze swojego transpondera dla CP, tak jak CP udostępnia dla C+ kanały AXN. Odbiegając od tematu to znowu są spekulacje o wejściu do Polski kanału Zone Horror, źródło: https://satkurier.pl/?cyfrowe_kanaly ... 8&id=34590, a by było super, żeby ten kanał zogościł na Polskim rynku i na CP, bo ja osobiście jestem zapalonym zwolennikiem horror-ów :D. Jak to się mówi: "pożyjemy, zobaczymy", oby tylko nie było trzeba długo czekać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by mieli coś dodać 1.XI to już dawno by coś testowali :wink:

 

Jest przecierz test na 11,159V! Od wielu juz miesiecy!

 

Pozatem jak dadzą to dadzą coś!

ja ostatnio nie oglądam wcale TV, matura próbna juz za 2 tyg.

 

To chyba polecisz na ortografii :(

Tak mi sie wydaje po tym jak widze twoje posty na forum...

 

wy jesteście smieszni, ja wcale niekorzystam z fergusona,jestem od 6 lat abonamentem cp i jestem bardzo zadowolony z ich oferty.a z tym fergusonem to chciałem was wręcić i zobaczć waszą reakcję.nara

 

Chłopak sie wystraszył że poniesie jakies konsekwencje tego co napisał i treraz się wykręca Ż A Ł O S N E!

 

ps.Sory za off topic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma Cyfrowy Polsat bije rekord za rekordem pod względem liczby abonentów. Według nieoficjalnych szacunków, w październiku Cyfrowy Polsat zdobył ponad 75 tys. nowych abonentów, wliczając w to zwykłe umowy oraz tzw. prepaidy. Mówi się o milionowym abonencie tej platformy.

Okazuje się, że wejście trzeciej platformy n - telewizji nowej generacji wcale nie spowodował jakicholwiek problemów czy zmniejszonego przyrostu liczby abonentów obu pozostałych platform - Cyfrowego Polsatu i Cyfry+. Wręcz przeciwnie obie notują zwiększone zainteresowanie ofertą, a szczególnie dobrze idzie Cyfrowemu Polsatowi.

 

Okazuje się, że zachwyt platformą n już powoli przechodzi i w niektórych sklepach MediaMarkt i u innych dystrybutorów spokojnie można kupić nboxy HDTV. Sytuacja na rynku platform unormowała się.

 

Średnio jedna tzw. hurtownia Cyfrowego Polsatu, których jest w Polsce aż 24, potrafiła w ostatnich dwóch miesiącach sprzedać 3-4 tys. dekoderów z abonamentem na umowę. Łatwo więc policzyć, jakie wyniki osiąga Cyfrowy Polsat. Łączna liczba to około 75 tys., przy czym należy odjąć conajmniej 10 proc. tzw. wymian dekoderów. Dodatkowo do liczby tej należy dodać tzw. prepaidy z opcją na 7 miesięcy lub 1 roku z dekoderem na własność - gorzej sprzedawane w hurtowniach, ale za to lepiej poza nimi, bezpośrednio lub w nieautoryzowanych punktach (dużo poza Polskę).

 

W Cyfrowym Polsacie najczęściej jest sprzedawany pakiet Familijny.

 

Nieoficjalnie mówi się o pozyskaniu milionowego abonenta Cyfrowego Polsatu. Interesujące czy zostanie to jakoś wykorzystane marketingowo przez Cyfrowy Polsat (abonent dostanie samochód czy dobry LCD TV?).

 

SK.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj byłem u swojego dystrybutora, chciałem sobie wziaść pakiet mini ale okazało się że sa tylko echostary, a nie chce tego [beep]u wole samsunga, natomiast u drugiego dystrybutora wogóle nie było sprzętu :( Już sam nie wiem co brać, może wejda wkońcu te dekodery z dyskiem, a moze jednak N :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...