Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie oszukujmy się CP na dzień dzisiejszy nie ma dobrego kanału filmowego i nie pisze tu o kanałach typu Premium tylko o kanale, który wchodziłby w pakiet film lub familijny bo co to za kanały te Cinemax-y gdzie cały czas lecą jakieś melodramaty i obyczaje a jak juz puszczą komedie to albo hiszpańską albo francuską a ich humor nie jest dla mnie zrozumiały. Ponadto ktoś wymienił Romantice i AXN-y tam z kolei krółlują seriale i daleko mi by zrozumieć, że to kanał filmowy. O KinoPolska nie wspomne bo więcej tam dokumentów niż flmów.

Dlatego CP musi zrobi coś w tym kierunku by poprawić wizerunek kanału filmowego na swoje platformie, bo patrząc na inne pakiety moim zdaniem sa bez zarzutu. Sportu jest mnóstwo a po wejsciu DisneyCannel dzieciaki tez nie będą mogły narzekać. A w Filmie ani drgnie...[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic sien e bój wszystko w filmie dgnie i dodam tylko tyle ze 850 tys abonentow jakos to nie przeszkadza ze w Cp nie ma kanału premium, planowane kanały filmowe to halmark, oraz hbo,byc moze zone horror, moze cos jeszcze sie pojawi ale to niejest jeszcze pewne trwaja negocjacje z zagranicznymi firmami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta "teoria" grandysa wydala by sie wcale nieglupia... axn-y za hbo... troche nierowne szanse, ale to przeciez dopiero spekulacje... takze uwazam ze nie ma pozadnego kanalu filmowego z krwi i kosci w CP... jesli HBO weszloby do oferty- byloby to prawdziwe trzesienie ziemi i wtedy wizja scalenia bylaby calkiem realna :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w żadnej sieci niema kanału Filmowego poza Premium!

 

Bo z kanałów filmowo serialowo rozrywkowych mamy w Polsce:

 

-Ale Kino

-Kino Polska

-Hallmark

-AXN

-AXN SciFi

-AXN Crime

-TCM

-Zone Europa

-Zone Romantica

 

i tyle

 

Dpo takich podchodzacych kanałówfimowych można zaliczyć tylko

3 produkty!

Chodzi mi o:

-Ale Kino!

-TCM

-Zone Europa

Reszta to taki MIX!

Wprowadzenie do Polski MGM bedzie dobrym posunięciem, uzupełni to oferte kanałów Filmowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tym sportem to nie przesadzajcie że jest tak super,

owszem dużo jest i dużo byle jakiego,

czasy gdzie była bundesliga i liga mistrzów nie wrócą przez 3 lata przynajmniej,a i pozatym nic ciekawego ze sportu przecież nie ma,

drugorzędne ligi europejskie to przy ofercie C+ nic,a nawet N i LM to chociaż jakieś dobre rozrywki ale ta platforme mnie rozczarowuje więć jej nie mam zamiaru brać,wogóle zostanę przy kablówie(mam tam polsaty sport i extra),

a co do CP to według mnie ich kanały filmowe są beznadzieją,lepiej niech je wymienią na jakiś dobry kanał filmowy,bo nawet n-ka pewnie ma lepsze,

cóż c+ jednak chyba zostanie liderem,a ja teog nie chciałbym,ale co zrobić najbogatsi liderują,taka kolei rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie MGM - to padaczka zobaczcie ramówke w to i owo. Leca tam filmy z przełomu lat 70 - 80.

Zreszta mam rodzine w Niemczech i widziałem ten kanał to takie drugie TCM a wątpie by to polskie MGM różniło się od niemieckiego.

Jestem ciekawy co Pan Dominik L. dorzuci do oferty filmowej cały czas moga to być kanały filmbox lub kino nonstop firmy spi-cały czas pracują nad tymi kanałami w polskiej wersji językowej.

Z tego co wymieniliście to tylko marka Zone może poprawić wizerunek filmu w CP swoim kolejnym kanałem ZoneHorror. Ekspansja tej firmy na Europe Centarlna i Wschodnia jest dużo bardziej dynamiczna dlatego nie zdziwie się jak taki kanał jak ZoneHorror wejdzie predzej niż inne na polski rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ty chcesz za takie pieniądze miec? Słaby kanał, bniska cena. W N wogole nie ma kanałów filmowych prawie. Bo co Wojna i pokój - kanał produkcji własnej ze starymi filmami, Cinemax-y - w Cp też są, TCM - w Cp masz ten kanał w pakiecie podstawowym. Czego byś chciał za małe pienądze, może telewizja powinna byc za darmo, żeby nikt nie narzekał! Takie coś mnie kurza, cena mała, oferta bogata, a narzekanie wielkie. Ci ludzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tym sportem to nie przesadzajcie że jest tak super,

owszem dużo jest i dużo byle jakiego,

czasy gdzie była bundesliga i liga mistrzów nie wrócą przez 3 lata przynajmniej,a i pozatym nic ciekawego ze sportu przecież nie ma,

drugorzędne ligi europejskie to przy ofercie C+ nic,a nawet N i LM to chociaż jakieś dobre rozrywki ale ta platforme mnie rozczarowuje więć jej nie mam zamiaru brać,wogóle zostanę przy kablówie(mam tam polsaty sport i extra),

 

 

piszesz tylko o "skopanej" a nie o sporcie :) jak nie znasz oferty sportowej poszczególnych kanałów sportowych to zajzyj tu: http://mediasportowe.ovh.org/readarticl ... ticle_id=2 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie 30 zloty to nie jest drogo za pakiet c+ i masz tam wiele lig europesjkich i polską a także nba czy eurolige oraz dobre filmy w c+ i c+film,

no ale trzeba najpierw miec jakis pakiet a tam te pakiety są bardzo drogie-za drogie(56 zloty za pakiet w ktorym tenc+ mozna brac)

no ale byl przedtem PS i tani i z super offertą-bundesliga i LM to bylo lepsze niz obecnie dolaczenie eurosportow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały Filmowo-Serjalowe na CP:

-AXN

-AXN SciFi

-AXN Crime

-Zone Romantica

-Zone Europa

-Kino Polska

-TCM

-Cinemax

-Cinemax 2

 

Sport w CP:

-Polsat Sport

-Polsat Sport Extra

-EuroSport

-Eurosport 2

-ESPN Classic

-Extreme Sports

-TVN Turbo

 

To wszytko juz za 49zł!

 

Wiec niegadajcie ze wCP niema filmu i sportu

 

Tylko że nie liczy się ilość a jakość a z tą nie jest najlepiej.

Z kanałów które podałes przypadło mi do gustu tylko kilka a więc:

Axn

Axn Crime - w którym jest to samo co w zwyklym axn

Cinemax-nic specjalnego ale czasem cos można obejrzeć

Polsat Sport - ostatnio coraz mniej dobrych transmisji

Eurosport

Eurosport 2

Tvn Turbo

 

Reszta kanałów jest bezużyteczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanaly filmowe wg mnie sa niepotrzebne w ofercie platworm, w czasie DVD wypozyczalni za pare zlotek....wolalbym np TVP 3 i National G. Pozdrawiam :wink:

 

Przestań tak mówić :evil::roll:

Chyba, że masz wypożyczalnię naprzeciwko. :wink: Ja mam do najbliższej 17 km. Czyli aby wypożyczyć płytkę i ją oddać muszę pokonać prawie 70km i spalić ok. 5 litrów benzyny. Kosztowałoby mnie to prawie 30 zł czyli tyle ile kosztuje opcja Premium w C+ oraz 1,5h czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty wogóle mówisz.Eurosport jest najlepsza stacją sportową na świecie.

Pełne relacje z olimpiad,mistrzostw pływackich,lekkoatletyka(zawody i mistrzostwa),wszystkie sporty zimowe.Czego chcieć wiecej!

 

 

może jednej dobrej ligi zagranicznej ...

 

Piłka nozna to nie wszytko!

Liczą sie też inne sporty!

Jk chcesz tylko pike toweź sobie N z NSPORT

gdzie maszLige Mistrzów

Więcej ci nie trzeba, chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...