Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tv 1000 to dosc ciekawe kanaly.Wersja TV 1000 Baltic jest przeznaczna dla takich krajow jak Estonia,Litwa czy Lotwa.Zwracam uwage na zawartosc tych kanalow po godz.24.Troche erotyki tam leci- w kanale TV 1000 w wersji hard.

Bylbym raczej za opcja ze do Polski trafi ten kanal w wersji skandynawskiej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli okaże się, że faktycznie TV1000 Balkan pojawi się jako kanał Premium w CP, w co trochę wątpie, bo jak wiadomo nowości ma już Canal+ i HBO, ale wszystko wkrótce się wyjaśni, to w marcu powinien też dojść Hollywoodzki kanał filmowy do Pakietu Film jak zapowiadał Pan Dominik Libicki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał Premium to raczej napewno nie będzie.

Ramówka zostanie dopasowana do polskich wymogów i praw pokazywania określonych filmów na naszym terenie a jeśli najważniejsze filmy są wykupione już bądź przez HBO badź przez Canal + to co może nam zaoferować TV 1000 w ofercie Premium, kto będzie chvciał płacić za filmy które jakiś czas temu leciały już w HBO lub C+.

Wydaje mi się, że na początku kanał ten trafi do pakietu film a dopiero później będzie to odrębna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że na TV 1000 lecą filmy wystarczająco Hollywodzkie i kanał ten z całą pewnością mógłby dołączyć do pakietu Film po odłączeniu Cinemaxów.

 

A propos: jest jeszcze ktoś na tym forum, kto nie otrzymał jeszcze tych nowych umów na RM Film?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że na TV 1000 lecą filmy wystarczająco Hollywodzkie i kanał ten z całą pewnością mógłby dołączyć do pakietu Film po odłączeniu Cinemaxów.

 

A propos: jest jeszcze ktoś na tym forum, kto nie otrzymał jeszcze tych nowych umów na RM Film?

 

ja rowniez nie otrzymale tych umow...porozumien

 

mam nadzieje, ze kanał dołaczy do oferty pakiet film, a nie bedzie trzeba za niego dodatkowo płacic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że na TV 1000 lecą filmy wystarczająco Hollywodzkie i kanał ten z całą pewnością mógłby dołączyć do pakietu Film po odłączeniu Cinemaxów.

 

A propos: jest jeszcze ktoś na tym forum, kto nie otrzymał jeszcze tych nowych umów na RM Film?

 

Ja tamkże nie mam jeszcze porozumienia. Ja nie rozumiem- po co kolejny kanał ze starociami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie naraze sie tu niejednemu Forumowiczowi ale uwazam ze kanalow filmowych nigdy za wiele.Polsatowi brakuje kanalu w stylu ALE KINO pokazujacego dobre wartosciowe filmy.Zone Europa pokazuje glownie kino Europejskie,Cinemaxy- hmm cos tam zawsze sie trafi chociaz mogliby czesciej zmieniac filmy a nie pokazywac w kolko to samo na dwoch kanalach.Oczywiscie zgodze sie z platformie potrzeba dobrego kanalu Premium ale byle nie przesadzili z jego cena.Pamietam jak na poczatku dzialalnosci CP mowilo sie o wejsciu polskiej wersji Premiere.

Pozatym niezapominajmy ze mowi sie o wejsciu calej paczki Viasat wiec ja ciesze sie ze dojda nowe kanaly-jezeli dojda oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest ramówka z 2005 roku....dużo mogło się zmienić 8)

 

Ja myślę że na TV 1000 lecą filmy wystarczająco Hollywodzkie i kanał ten z całą pewnością mógłby dołączyć do pakietu Film po odłączeniu Cinemaxów.

 

A propos: jest jeszcze ktoś na tym forum, kto nie otrzymał jeszcze tych nowych umów na RM Film?

 

Ja tamkże nie mam jeszcze porozumienia. Ja nie rozumiem- po co kolejny kanał ze starociami?

 

A to jest program na jutro........

http://www.tv1000.se/?page_type=tvchart

 

TV1000 | Nordic | Action | Family | Classic

 

Torsdag 1 Februari

Skriv ut

06:00 Solkongen

Dansk romantisk komedi från 2005. Nikolaj Lie Kaas (Tommy), Birthe Neumann (Susse). Regi: Tomas Villum Jensen. 83 Minuter.

16:9 16:9

08:00 Fresh Horses

Amerikanskt drama från 1988. Molly Ringwald (Jewel), Andrew McCarthy (Matt Larkin). Regi: David Anspaugh. 105 Minuter.

16:9 16:9

10:00 Going to the Mat

Amerikanskt familjedrama från 2004. Andrew Lawrence (Jason 'Jace' Newfield), Alessandra Toreson (Mary Beth Rice). Regi: Stuart Gillard. 120 Minuter.

16:9 16:9

12:00 Rolling Kansas

Amerikansk komedi från 2003. Charlie Finn (Kevin Haub), Sam Huntington (Dinkadoo Murphy). Regi: Thomas Haden Church. 84 Minuter.

16:9 16:9

14:00 Laws of Attraction

Irländsk/ brittisk/ tysk romantisk komedi från 2004. Pierce Brosnan (Daniel Rafferty), Julianne Moore (Audrey Woods). Regi: Peter Howitt. 87 Minuter.

16:9 16:9

16:00 Anna Karenina

Amerikansk/ Ryskt romantiskt drama från 1997. Sophie Marceau (Anna Karenina), Sean Bean (Vronsky). Regi: Bernard Rose. 108 Minuter.

18:00 Playing God

Amerikansk actionthriller från 1997. David Duchovny (Dr. Eugene Sands), Timothy Hutton (Raymond Blossom). Regi: Andy Wilson. 94 Minuter.

20:00 In My Country

 

Brittiskt/ irländskt/ sydafrikanskt drama från 2004. Samuel L. Jackson (Langston Whitfield) , Juliette Binoche (Anna Malan) . Regi: John Boorman. 103 Minuter.

16:9 16:9

22:00 Kill Bill

Amerikansk actionthriller från 2003. Uma Thurman (The Bride), Lucy Liu (O-Ren Ishii). Regi: Quentin Tarantino. 107 Minuter.

16:9 16:9

 

00:00 What I Really Want To Do is Direct

Amerikansk erotisk film från 2003. Sarah Blue, Max Cortes. Regi: Richard Mailer. 106 Minuter.

01:50 Vampires 3 - The turning

. Patrick Bauchau (Raines), Nophand Boonyai(Suwan). Regi: Marty Weiss. 84 Minuter.

16:9 16:9

03:10 De blodröda floderna 2

Fransk/ italiensk/ brittisk actionthriller från 2004. Jean Reno (Niemans), Christopher Lee (Heinrich von Garten). Regi: Olivier Dahan. 95 Minuter.

04:50 Naboer

Svensk/ dansk/ norsk thriller från 2005. Kristoffer Joner (John), Cecilie A. Mosli (Anne). Regi: Pål Sletaune. 75 Minuter.

16:9 16:9

 

 

Jak się popatrzy na rok produkcji niektórych to nie są aż tak baaaaardzo stare :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ramówka szwedzkiej rodzimej wersji tego kanału zapomnijcie, że taka bedzie u nas, znajdzcie lepiej program na bieżące dni TV 1000 Balkan i to bedzie najlepszy wyznacznik dla wersji polskiej pomniejszony o to co ma HBO i C+ czyli wydaje sie nie wiele ale.. zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...