Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na satelicie Amos 1, na jednym z jego transponderów, którego używa Polsat & Polsat Sport do przekazów sportowych,

pojawił się testowy przekaz w HDTV.

 

Niekodowana, nieregularna emisja odbywa się w MPEG-4 na częstotliwości:

 

 

11.343 H 6666 7/8

ID: service 1 HD

SID: 1

VPID: 301

APID: 302

źr.skysunsat

Nareszcie coś ruszyło w tej sprawie. Zastanawia mnie jedno co CP robi na stadionie Groclinu. Czyżby OE w CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego wykupili zeby nie zmarnowac wlasnego tp.
a ja myślę że niebawem TV BIZNES przeniesie się na tp CP i zostanie zakodowany w końcu zajmuje miejsce C+

 

Jakby tak się stało to będzie to kolejny po Superstacji kanał który wyląduje na 111,58

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

OE to jest skrót od orange ekstraklasa.

Ale z was gapy nie wiecie co to znaczy oe :twisted::evil::twisted: .

Mam dla was dobrą radę jak nie wiecie co to znaczy oe to napiszcie sobie to na kartce że oe to znaczy orange ekstraklasa i codziennie przez 1 miesiac powtarzajcie to sobie gdzieś od pięciu-5 do pietnastu-15 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na satelicie Amos 1, na jednym z jego transponderów, którego używa Polsat & Polsat Sport do przekazów sportowych,

pojawił się testowy przekaz w HDTV.

 

Niekodowana, nieregularna emisja odbywa się w MPEG-4 na częstotliwości:

 

 

11.343 H 6666 7/8

ID: service 1 HD

SID: 1

VPID: 301

APID: 302

źr.skysunsat

Nareszcie coś ruszyło w tej sprawie. Zastanawia mnie jedno co CP robi na stadionie Groclinu. Czyżby OE w CP

 

Pewnie robi to dlatego że Polsat ma prawa do Pucharu ligi a Groclin w nich gra. Co więc w tym dziwnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OE to jest skrót od orange ekstraklasa.

Ale z was gapy nie wiecie co to znaczy oe :twisted::evil::twisted: .

Mam dla was dobrą radę jak nie wiecie co to znaczy oe to napiszcie sobie to na kartce że oe to znaczy orange ekstraklasa i codziennie przez 1 miesiac powtarzajcie to sobie gdzieś od pięciu-5 do pietnastu-15 razy.

 

A ty napisz sobie na kartce, nigdy więcej nie będę zakładał bezsensownych tematów i będę uważniej czytał wszystkie tematy... i powtarzaj sobie codziennie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OE to jest skrót od orange ekstraklasa.

Ale z was gapy nie wiecie co to znaczy oe :twisted::evil::twisted: .

Mam dla was dobrą radę jak nie wiecie co to znaczy oe to napiszcie sobie to na kartce że oe to znaczy orange ekstraklasa i codziennie przez 1 miesiac powtarzajcie to sobie gdzieś od pięciu-5 do pietnastu-15 razy.

 

Nie bądź taki mądry. Ty za to zbytnio nie potrafisz obsługiwać się forum :twisted: (z resza to już napisał ci @KwiateK :wink: )

 

@Mikuu: Jezeli masz Astrę do mozesz mieć tvp3.

 

A co do roxyFm to tej stacji radiowej najprawdopodobniej nie bedzie, bo jest ona jedynie dosyłem (ale miło by było gdyby dodali te radyjko :wink:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa polska platforma cyfrowa, Cyfrowy Polsat ma trudności z utrzymaniem płynności finansowej. Informację tą potwierdzają dostawcy sprzętu i dystrybutorzy platformy, którzy skarżą się na opóźnienia w płatnościach. Paradoksalnie wpływ na taką sytuację miały świetne wyniki sprzedaży w ostatnich miesiącach 2006 r. Okazało się bowiem, iż koszty pozyskania jednego abonenta (cena odbiornika satelitarnego, nakłady na reklamę i prowizje dla dystrybutorów oraz hurtowni) są znacznie wyższe, niż wpływy z wpłaty klienta przy podpisaniu umowy.

 

Właściciele platformy, aby przeciwdziałać niekorzystnej sytuacji zdecydowali się na podniesienie od 1 lutego opłaty aktywacyjnej, z dotychczasowych 99 zł na 199 zł (przy umowie na pakiet MINI) i 149 zł (przy umowie na pakiet Familijny). Przy podpisaniu umowy, zobowiązującej klienta do opłacania abonamentu za pakiet Familijny i Relax Mix cena aktywacyjna nie ulega zmianie.

 

Ta decyzja z pewnością odbije się jednak niekorzystnie na poziomie sprzedaży, który i bez tej podwyżki zauważalnie spadał w nowym roku i wynosił ostatnio ok. 12 tys. podpisanych umów tygodniowo.

 

Wkrótce spodziewane jest opublikowanie przez spółkę Cyfrowy Polsat wyników finansowych za rok 2006.

 

Edycja Mr. Orbita: Skorygowane cytowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy polsat miałby problem to nie dodawałby nowe kanały i ceny poszły by do góry za pakiet familijny, teraz chcę wejść na giełdę, tylko jakiś portal podał inne szanowane nie podały może jakiś, głupi żart na początku jest tak że nie przynosi zysku po ilu latach, jak c+ pisano wreszcie przynosi zyski,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź odnośnie pytania użytkownika Koleś.

 

W pierwszych dniach marca pojawią się dwie nowości filmowe, pierwsza z nich od dłuższego czasu nie jest znana, chodzi mi o nazwę tego kanału. Wiemy, że to będzie Hollywoodzki kanał filmowy. Pojawi się w pakiecie Film.

A drugi kanał wejdzie prawdopodobnie 5 marca i tutaj nazwa jest nam znana będzie to kanał TV 1000 Balkan. Kanał szwedzki prerzentujący filmy w przewadze z USA ale nie tylko. Filmy z lat 80-tych i 90 tych nie wiele produkcji ze wspólczesnych czasów ( lata 2000-2006).

Kanał ten określnay jest przez portale choć nie wszystkie jako kanał Premium i jeśli się pojawi w CP to trafi zapewne do nowego pakietu RELAX MIX FILM dodatkowo płatnego, który kosztuje 10 zł i zawiera obecnie tylko dwa kanały i to te nieszczęsne Cinemax i Cinemax 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno POLSAT "cieńko przędzie :shock::shock::shock:

a co Wy na to???

 

Jak podaje Gazeta Wyborcza, Zygmunt Solorz planuje dwie największe w historii warszawskiej giełdy oferty spółek medialnych.

Jak wynika z informacji Gazety Wyborczej, wcześniejsze plany zakładały, że najpierw na giełdę trafi Telewizja Polsat. Ale zostały zmienione z powodu przedłużającej się sprzedaży 25,1 proc. akcji Polsatu niemieckiemu inwestorowi Axelowi Springerowi

 

Po wakacjach nawet miliard złotych może zdobyć Cyfrowy Polsat, a w przyszłym roku tyle samo Telewizja Polsat. Pieniądze uzyskane z emisji Cyfrowego Polsatu zostałyby spożytkowane m.in. na uruchomienie tzw. wirtualnego operatora komórkowego, czytamy w Gazecie.

 

Według informacji Wyborczej, Zygmunt Solorz, chcąc sprzedać papiery warte około miliarda złotych, przeprowadzi ofertę zarówno na rynku krajowym, jak i za granicą. Jeśli oferta w wysokości miliarda złotych doszłaby do skutku, to byłaby największą ofertą spółki medialnej w historii warszawskiej giełdy.

 

http://media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...