Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MZKS1929: dlatego jeśli nie chcesz "dla wszystkich po trochę" w CP masz możliwość wyboru innej platformy z bardziej precyzyjnym "repertuarem". Ja np. jestem zadowolony z oferty pakietu Familijnego, bo lubię trochę sportu, czasem i Cartoon się obejrzy, a jak i coś nowego CP doda - też będę Happy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam jeśli chodzi okanał ComedyCentral ten polski to jest fatalny, Foxlife w CP jest troche lepszy ale lektor posotawia wiele do zyczenia. Zgodze się z Tobą co do tego, że CP dodaje nowości bez wcześniejszych badań potrzeby abonentów.

Dołączane są kanały, których w CP już jest dużo i tak w tym momencie mamy nadmiar kanałow z serialami a nie mamy pożądnego kanału filmowego, który powinien być podstawą i dumą platformy.

Ktoś napisał na innym forum, że N bierze to co inne platformy nie chcą, a CP działa podobnie wrzuca do oferty kanały, którymi nie interesuje się Cyfra bo ona bynajmniej wie, .że nic ciekawego nie wniosą do oferty.

Jakośc jest w dzisiejszych czasach najważniejsza a tej brakuje i w CP i w N.

Taka jest prawda.

Obie platformy mogą jedynie walczć o abonenta cenami i tak tez się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ofertę filmową w n-ce, to jest bardzo zbliżona do CP, a mogę nawet zaryzykować, że odrbine (w bardzo małym stopniu lepsza) niż w CP, zleży kto co lubi. Napewno sportowa jest też odrobinę lepsza. Dokumentalna też jest całkiem dobra, chociaż są także braki i dużym plusem dla n-ki jest to, że wszystkie kanały TVP są na n-ce oraz te, które są w planach wiadomo, że też w dniu startu pojawią się na n-ce. Niestety n-ka zaczyna w niewielkim stopniu doganiać ofertę CP, a jeszcze trochę, to może pobić ofertę CP, chociaż CP ma jeszcze sporo kanałów dobrych, których n-ce brakuję, np. chociażby Disney Channel, FOXlife itd. Jak czytam różne fora, to sporo abonentów CP poważnie się zastanawia nad przejściem z CP do n-ki, a to będzie duży cios dla CP, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób się zastanawia i ja też jak już napisałem poczekam tylko na to co wprowadzi CP na przełomie miesięcy luty/marzec bo jeśli to ma być E! i Superstacja i dodatkowo MGM SD to mnie w tej platformie już nie będzie. Niespodziewałem się,że polityka programowa pójdzie w kierunku seriali i bajek.

A jak na mężczyznę to taki repertuar jest mizerny.

Na przykład w czoraj wieczorem to już wogóle nie mogłem nic obejrzeć co by wpadło w oko.

Na PS magazyn GOL a w niom bramki z 2 ligi angielskiej, szkockiej i holenderskiej.

z musu obejrzałem na Cinemaxie jakiś film o 23:05 ale po 20 minutach zasnałem bo nie był jednak ciekawy.

Widocznie moje gusta sa zbyt wygurowane ale ludzie my za to płacimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej będę bronił CP. Mam do wydanie miesięcznie max. 40zł na TV. I tu z pomocą przychodzi Polsat, bo nie znajdę lepszej oferty, gdzie będę miał wszystkiego po trochę (niektórzy mówią, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego - w tym przypadku mnie to nie rusza). C+ jak dla mnie za droga, n-ka żeby pozbierać kanały, które mnie interesują, a są dodane w pakiecie Familijnym, musiałbym grubo więcej dołożyć niż 40zł. Tak więc pozostaję przy ofercie CP z pakietem Familijnym i z przyjemnością przyjmę dodatki, które planują ew. wprowadzić. Ale to oczywiście jest moje odczucie i jak dla mnie wystarczy (przynajmniej na teraz).

Są gusta i guściki, ale o nich podobno się nie dyskutuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pPowiem jak mi powiedział kiedyś szef w pracy: "Jak ci nie pasuje to się zwolnij i idź do konkurencji" więc posłuchałem jego rady zwolniłem się zatrudniłem się w konkurencyjnej firmie i zarabiam 2 razy tyle co w poprzedniej. I powiem tylko tyle szef ma zawsze racje :wink: to samo tyczy się platform cyfrowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to CP dał d...y. Cyfrze sie nie dziwie.

A dołączenie Nasn jak i Tvp Sport nic nie da bo znowu zapchają swoje transpordery i ofertę tym razem nie serialami tylko sportem bez jakości jaka widzimy w pakiecie Film, który zresztą powinien zmienić nazwę na serial.

Brawo dla N za otwartość na sugestie abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz z tym się wiążą koszty CP mam do sierpnia b.r. a chcąc N będę musiał płacić 32 zł (sport+film) 59,8 z aCP co daje prawie 92 zł a to jest już nie mały koszt. Będę musiał to bardzo pzremyśleć i poczekać na ruch CP, aler nie ukrywam, że oferta N zaczyna mi się coraz bardziej podobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wykrakałem, jeszcze dzisiaj kilka postów wcześniej pisałem, że jak CP się nie pospieszy, to n-ka bedzie miała kanały Sportklub i Sportklub+ na wyłączność i jednak miałem rację, CP zaczyna coraz bardziej pokazywać, że ma swoich abonentów głęboko w d...e i zaczyna czuć się coraz pewniej, a taka jest prawda, że ponad milionowa liczba abonentów może w nidługim czasie zamienić się w pół miliona, a kto na tym zyska zapewna najbardziej n-ka, a także możliwe, że C+. Broniłem CP i byłem pełen podziwu jak szybko się rozwija, ale nie długo będę chyba musiał zmienić zdanie co do CP, tak jak większość jeszcze nie dawno zadowolonych abonentów. :evil: Łaskawie dali po jakim czasie Eurosport i Eurosport2, a to napewno dla tego, że n-ka też zaoferowała te kanały. Beznadziejne kanały z serialami Zone Romantica (dla większości tragedia i to jeszcze w Pakiecie Film), AXN Sci-Fi i AXN Crime, prawde mówiąc jak zaczeło się oglądać te kanały to nic ciekawego, bo wszstko jak wiadomo z AXN i na dodatek powtórka za powtórką. Brawa dla CP, umie zwalić humor dla swoich abonentów. Ciekawe dla czego nie chwali się jakie to nowości wprowadzi, może dla tego, że lepiej brzmi kanał rodem z Hollywood, niż podać nazwę.

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie należy do tematu, ale:

Podróże TV

11604 H 27500 - 5/6

SID - 611

NID - 318

TID - 15500

Video - 1015

Audio - 1016

 

Jeśli chodzi o wyłączność, to czasami można przewidzieć, bo w końcu trzeba walczyć o kanały i klienta.

Jeśli chodzi o FOX Sports, to chyba w Europie można oglądać FOX Sports Europe, czy coś w tym stylu i w angielskiej wersji językowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podaje nazwy tego kanału bo to zapewne nic takiego jakis tam MGM ze starociami a wiadomo, że jak sie nie ma jakości w zanadrzu to chwalić się tym też nie będą.

Ale zacznijmy od tego, że nie zwołują żadnych konferencji, info o nowych kanałach to wymuszone wywiady z prezesem CP, który nie powiedział nic nowego co na wcześniejszych wywiadach.

Żałosna strona internetowa CP, gdzie jescze nie ma kanału Foxlife (data 4 stycznia).

Nie wymagajmy zbyt wiele od nich czas stanać trzeźwo na nogi i spojrzeć prawdzie w oczy i nie marzyć choć za marzenia sie nie płaci ale w przypadku CP to nie ma sensu.

Dopóki nie nauczą sie słuchać abonentów i sprostać im wymaganią nie możemy liczyć na to, że oferte zaczną uzupełniać kanały z jakością a nie z tym co w tej chwili mamy.

A swoja drogą czy ten kanał filmowy Z wyższej półki zapowiadany głośno przez pana Libickiego w listopadzie jest już w ofercie bo jeśli chodziło mu o FoxLife to ma facet poczucie humoru.

 

Dzięki Adam ale nie chciałem zakładać osobnego tematu po to żeby moderatorzy mieli satysfakcje zamknięcia go.

 

Edycja Mr. Orbita: I can't get no satisfaction :lol: Ale za to sobie posty Twoje połączyłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu już dużymi krokami zbliża się koniec miesiąca, a o nowym kanale rozrywkowym cisza. CP zapewne teraz liże rany po sprzątnięciu im sprzed nosa Sportklubów. Wydaje mi się, że teraz (tej wiosny) powinni przystąpić do walki o jakieś prawa sportowe, bo teraz to spadają w rankingach na ostatnie miejsce wśród platform. Teraz powinni też odpowiedzieć pożądnym kanałem filmowym (ale naprawdę filmowym, a nie serialowym) albo jakimś kanałem tematycznym (coś pokroju przyrodniczego lub technicznego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...