Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Good by było jak by prawa do F1 wykupił Polsat i umieszczał te wyscigi na Polsat Sport a wprzyszłości na Polsat Sport HD

F1 musi być w otwartej telewizji, pewnie będzie to Polsat.

 

Mam nadzieje ze nie będzie to Polsat.Jak ma byc w otwartej telewizji to niech traci kase np tvp. a polsat zrobi nam jakąs niespodzianke w postaci 1 z lig która jest oecnie na c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno na przełomie lutym-marzec 2007 roku ma wystartować polska wersja kanału NonStop Kino, o to info: https://satkurier.pl/?cyfrowe_kanaly ... 8&id=34889. Może ten kanał wzbogaci ofertę CP, ale niby to jest kanał Premium, a ten tajemniczy kanał filmowy ma nie być kanałem typu Premium, zobaczymy jak to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kanału Nonstop Kino też bym nie zaliczał do kanału Premium, ale nie którzy tak twierdzili, więc napisałem to z dystansem. Ten kanał chętnie bym widział na CP, ale jeszcze jeden kanał filmowy z miłą chęcią bym widział na CP, a mianowicie Zone Horror, ponieważ uwielbiam ten gayunek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy to nie wszystko! Goscie z CP CALKOWICIE zapomnieli o rozbudowywaniu oferty muzycznej i przyrodniczej.
świeta prawda popieram

 

Edycja Burli: Nie cytujemy posta na który odpowiadamy, jeśli piszemy zaraz pod nim. Polecam zapoznanie się z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP uruchomi kanał HISTORIA, nowa platforma wypuściła DISCOVERY Historia, to może Polsat jakimś cudem dołączyłby VIASAT HISTORY. Czy jest to możliwe? :?:

 

Jakie macie na myśli kanały muzyczne i szczególnie przyrodnicze? Te co lecą w C+ czy inne? :?:

 

Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery Travel & Living, Viasat Explorer (trochę jest przyrody :wink: ), jak by się skończyła umowa na wyłączność dla C+ to National Geographic, i by było dobre i to na początek, może w niedalekiej przyszłości coś nowego z tewj tematyki włączął np.: Spectrum. Jeśli chodzi o muzyczne, nie muszą być polskie, a oferta jest duża, np.: VH1 Europe, VH1 Classic, MTV2 Europe, MTV Base, MTV Hits, MTV Music, Trace TV, MCM, MCM Pop, MCM Top itd. itp. jest w czym wybierać, wystarczy zacząć rozmowy i spróbować się dogadać, jeśli chodzi o MTV2 i VH1 Europe, to by nie było najmniejszego problemu, MTV2 ma C+ i n-ka, a VH1 Europe ma n-ka (jak narazie) z tp Viacom, a VH1 Europe myślę, że jest trochę ciekawsze od VH1 Polska, na VH1 POlska najlepsze jak dla mnie są czasami starsze polskie kawałki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz, że National Geographic będzie jeszcze długo na wyłączność, bo tak naprawdę to nie wiadomo do kiedy, krążą plotki, że do końca roku, ale i takie plotki krążą też o kanałach HBO, HBO2 i Hallmark, a tak naprawdę to nie wiadomo jeszcze ile, chyba, że Pawop pracujesz w C+ bądź jesteś jakimś dystrybutorem, to wtedy możesz stwierdzać jeszcze ile jakie kanały będą na wyłączność w C+, a nadzieje można mieć, pomijając, że nadzieja to matka głupich, ale każdą matkę trzeba szanować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"krążą plotki, że do końca roku, ale i takie plotki krążą"

 

mówiąc krótko plotka ma wiele wspólnego z ziemią :!:

tyle ze nasza ziemia krąży i to jest jej główne "zadanie" a ta cała reszta(plotki) krąży,krąży a efekty żadne- ile to już lat krąży plotka że kończy się umowa C+ na wyłączność HBO, NG itd.:?::shock::shock::shock: a końca jak niema tak niema :cry::cry::cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu przyznam Ci rację fezuj, ale to nie zmienia faktu, że ktoś pisze, że napewno, nic nie wiadomo na pewno, chyba, że ktoś ma dobre źródło informacji, ale w sumie, zaczynamy odbiegać od tematu, więc na koniec podsumowując: 2.XII - Disney Channel, I.2007r. - FOXlife, nowe kanały o nieznanej nazwie: filmowy i rozrywkowy, jak CP się dogada kanały tematyczne TVP, nowe dekodery, nowy tp, nowe kanały w HD (conajmniej 5) oraz zapewne inne nowości, które nas czekają w przyszłym roku :wink: , w sumie to i tak dużo i to bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...