Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To, co mogę potwierdzić na 100%:

 

- dostawa UPS - brak jakielkolwiek komunikacji, żadnej informacji o dostawie - a straszą o 3 próbach doręczeń - później ponoć przepada

 

- dostawa DHL - po prostu rewelacja - dodam jedynie, że jak zawsze

 

Na dostawę dzisiaj mogli liczyć abonenci z dni 19-21.11.11

 

Jutro instaluję ową sztukę i zobaczę co to warte

 

 

To co podkreśliłem to akurat wymóg firmy która w imieniu Cyfry rozsyła przesyłki. I nic nie przepada, wystarczy zadzwonić do lokalnego BOK i wszystko da się załatwić 8)

 

 

Generalnie jednak jest tak, że to czy komunikacja będzie czy nie zależy od kuriera. W UPS są podwykonawcy, którzy mają nie-firmowe telefony, DHL z kolei ma "swoich" kurierów którzy mają firmowe komórki i dlatego ten kontakt jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! ja dostałem telewizor 5 grudnia,umowa przedłuzona 17 listopada,mam dla Was takie pytanie....jakie macie odczucia ogladajac materiały 3d na tym LG,poniewaz ogladalem mecz na canal 3d wisla-odra i mialem wlaczony tryb 3d,i okulary a obraz był taki delikatnie rozmyty,przesuniety i wszystko bylo podwojne tak jak by bylem bardzo pijany,jest to moj pierwszy telewizor 3d i nie wiem czy tak ma wygladac obraz w 3d?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może żle ustawiłeś funkcje wyboru 3D - jest mozliwe 5 poz. wyboru, a tylko jedna dla danego nadawania będzie właścicwa.

U mnie wszystko ok, ten mecz tez troche ogladałem, ale miał słabe, a nawet bardzo słabe efekty 3D.

Jak masz Astrę, to na kanale w dekoderze C+ nr 826 masz prawdziwe efekty 3D, stacja nadaje testowo FTA przez cały dzień jak zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! ja dostałem telewizor 5 grudnia,umowa przedłuzona 17 listopada,mam dla Was takie pytanie....jakie macie odczucia ogladajac materiały 3d na tym LG,poniewaz ogladalem mecz na canal 3d wisla-odra i mialem wlaczony tryb 3d,i okulary a obraz był taki delikatnie rozmyty,przesuniety i wszystko bylo podwojne tak jak by bylem bardzo pijany,jest to moj pierwszy telewizor 3d i nie wiem czy tak ma wygladac obraz w 3d?

A w ogóle uruchomiłeś okulary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale dawno tak dennego artykułu nie widziałem :cry:

W zasadzie piszą w nim 4 razy to samo, że ludzie mogą mieć problemy z oglądaniem 3D, nie ma tam słowa o przyczynach ....

Sam mam wadę wzroku i byłem kiedyś przekonany że nie będę widział 3D - jednak pierwsza wizyta w IMAX skończyła się powodzeniem.

Nie wiem czy się coś zmieniło, ale kiedyś oglądanie 3D bardziej mnie męczyło...

Obecnie bez żadnych problemów ( na TV LG również )

A jeśli chodzi przyczynę - to zapewne chodzi o problem z widzeniem obuocznym. Sporo ludzi ma różną ostrość widzenia w lewym i prawym oku ( różnica choćby 0,5 dioptrii )

po jakims czasie człowiek taki zaczyna patrzeć tak naprawdę jednym okiem. Często efektem wtórnym tego problemu jest "uciekanie oka" czyli zez rozbieżny. Jeśli zareaguję się na to dość szybko ( dobrze dobrane okulary ) - to problem jest do opanowania.

Dla mnie najbardziej męcząca rzeczą w kinach 3D są właśnie okulary - bo mieć na nosie 2 pary ( korekcyjne + 3D ) to naprawdę średnia przyjemność. Nakładka od LG na korekcyjne to naprawdę dobra rzecz,

ciekawe czy działa w IMAXie ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że własnie obniżyli cenę za multiroom kiedy się go nie bierze z telewizorem. Haha. Teraz różnica w cenie jest jeszcze większa. Za pełen pakiet z TV płaci się miesiecznie 193.90 a za to samo bez TV "za złotówkę" 144 złote. Także ci, którzy mają te wspaniałe telewizory 27 cali niech się radują, że mają go za zeta. Tak więc mnożąc różnicę w cenie czyli (193,9 - 144) x 26 miesięcy trwania umowy mamy rzeczywisty koszt telewizora. A wynosi on obecnie dokładnie 1297,4. Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zombi, chyba nie mogłeś łyknąć tego tivi, stąd frustracja? ;-) Z mojego punktu widzenia wygląda to tak: 137 - 10 (koszt jaki do tej pory ponosiłem za pvr) = 127 - 99 (koszt jaki bym ponosił za pakiet bez tv) = 28 x 26 msc = 728 zł (jest to rzeczywisty koszt jaki ponoszę za tv, w miesięcznych ratach bez dodatkowych formalności). A multiroom, kolego... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zombi, chyba nie mogłeś łyknąć tego tivi, stąd frustracja? ;-)

Łyknąć mogę w każdej chwili jeszcze do końca grudnia ale nie zrobię tego z opisanych wcześniej przyczyn. Nie wiem skąd tyle we mnie złośliwości ale nie mogę się powstrzymać jak widzę tą rzekomą "promocję". Oczywiście każdy ma swój rozum, więc robi jak chce i bierze co chce. Multi jeszcze parę dni temu kosztował 15 zł w każdej konfiguracji. Dziś jest to tylko 5 złotych czyli kolejne 10 w dół na korzyść brania pakietu bez TV bo biorąc TV cena pozostała stara. Oczywiście nie wszyscy się multi interesują ale w dzisiejszych czasach w domach mamy po 2, 3 albo więcej telewizorów więc taka rzecz jak najbardziej przydaje się. Poczekam jeszcze do Wigilii i wtedy przedłużę umowę. Liczę na to, że skoro na multi obniżyli cenę to w ciągu najbliższych dwóch tygodni dołożą świątecznie coś jeszcze. W końcu konkurencja nie śpi a dla nich jest to najlepszy moment na złapanie klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...