Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co do 3D to jestem zadowolony LG popisało się ogladam Step up 3D na kanale Canal + 3D test i kosmos ;-) tylko żeby wiecej cali było to już w ogole ;-)

Wiec to był dobry wybór i go nie żałuję :))

tylko konwersacja 2D na 3D to lipa :) patrzac efektem podlaczenia USB do TV :)

ale nie żałuję wyboru :)) jeszcze tylko test jutro na grach na laptopie :)) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do 3D to jestem zadowolony LG popisało się ogladam Step up 3D na kanale Canal + 3D test i kosmos ;-) tylko żeby wiecej cali było to już w ogole ;-)

Wiec to był dobry wybór i go nie żałuję :))

tylko konwersacja 2D na 3D to lipa :) patrzac efektem podlaczenia USB do TV :)

ale nie żałuję wyboru :)) jeszcze tylko test jutro na grach na laptopie :)) :D

 

Więcej szczegółów? Jak obraz Hd, obsługa, wygląd, czy da się powiesić na ścianie, pikseloza, dźwięk, dekoder mpeg-4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy informacja o realizacji wysyłki wysyłana jest na e-mail czy pojawia sie na koncie internetowym BOA?

Ja dziś rano ok.8 dostałem sms o wysyłce kurierem DHL i nr wysyłki.

Ok 14 telefon od kuriera z zapytaniem czy jestem w domu? Byłem w pracy,kurier poczekał 10 min podjechałem i odebrałem TV ,tak to wyglądało w moim przypadku.

Z TV jestem zadowolony (śmiga w małym pokoju)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat zszedł na psy do poziomu prywatnych pogaduch: kto, kiedy i w jakiej pozycji odebrał telefon od kuriera, z jakiego numeru odebrał telefon i co znalazł w Internecie na temat swojej przesyłki. A jakoś nikt nie jest skłonny przedstawić klarownej, wyczerpującej (zajmującej więcej niż 5 zdań) recenzji otrzymanego odbiornika. Przykre :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy da się powiesić na ścianie, pikseloza, dźwięk, dekoder mpeg-4?

 

Takie rzeczy to już chyba można poszukać samemu w specyfikacji urządzenia.

 

Widzę, że temat zszedł na psy do poziomu prywatnych pogaduch

 

Dokładnie tak jak kolego napisałeś. Można jeszcze się tylko kuriera spytać czy rano kupkę zrobił, żeby nie musiał się zatrzymywać po drodze wioząc tak cenny ładunek :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy da się powiesić na ścianie, pikseloza, dźwięk, dekoder mpeg-4?

 

Takie rzeczy to już chyba można poszukać samemu w specyfikacji urządzenia.

 

Widzę, że temat zszedł na psy do poziomu prywatnych pogaduch

 

Dokładnie tak jak kolego napisałeś. Można jeszcze się tylko kuriera spytać czy rano kupkę zrobił, żeby nie musiał się zatrzymywać po drodze wioząc tak cenny ładunek :brawo:

 

Wiesz kolego - recenzja sklepu jest recenzją sklepu, a ja chciałem zapytać naszych przyjaciół z forum o ich osobiste odczucia.

Jednak widzę, że już do tematu nie warto zaglądać, a tytuł należy zmienić z "TV LG od Cyfry+" na "Kurierzy od Cyfry+" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kolego - recenzja sklepu jest recenzją sklepu, a ja chciałem zapytać naszych przyjaciół z forum o ich osobiste odczucia.

Jednak widzę, że już do tematu nie warto zaglądać, a tytuł należy zmienić z "TV LG od Cyfry+" na "Kurierzy od Cyfry+" :mrgreen:

 

No to jeśli chodzi o TV

ma mocowanie ścienne, ma dekoder mpeg-4, tv ma dobrą czułość - wyraźnie lepszą od 42 calowego LG ( kupionego 1,5 roku temu )

bez problemu odbieram na nim mux-3 ( na dużym też, ale tam siła sygnału jest na poziomie 6% )

dzwięk średni - jak to z TV .... pikselozy na razie mi nie zafundował.

Jeśi chodzi o konwersję 2D-> 3D to działa - efekt jest choć niezbyt oszałamiający.

Jedyne zastrzeżenie to kąt widzenia - patrząc pod kątem większym od 45 stopni ( od osi ekranu ) widać zmianę barwy ( co w 42 calowym LG nie mam miejsca )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne zastrzeżenie to kąt widzenia - patrząc pod kątem większym od 45 stopni ( od osi ekranu ) widać zmianę barwy ( co w 42 calowym LG nie mam miejsca )

Dla TV to jeden z najważniejszych parametrów obok jakości obrazu. O ważności wielkości ekranu dla TV 3D nie muszę przekonywać. Przypominam jedynie, że to nie jest TV a jedynie monitor z funkcją TV i jako taki nie musi a czasem nie powinien mieć szerokiego kąta patrzenia (np. dla bezpieczeństwa). No ale jak się go ma za "złotówkę" to nie ma na co narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem 2 pary okularów + 1 jako nakładka na korekcyjne więc 3 szt.Obraz idealny.Tuner b.czuły (MPG4).Menu intuicyjne.Konwersja 2D-3D widoczna po założeniu okularów efekt widoczny.Jestem wybredny ale naprawdę nie ma do czego się czepiać.Info dostałem z rana od DHL i sms o wysyłce.Sprawdziłem na miejscu przy kurierze bo widać,że chętny do reklamacji po odbiorze już by nie był.Tak więc polecam i jak powiedziano tak się realizuje wysyłki.Moja umowa 14.11 a TV wysłane 30.11.

Miłego oglądania a dla czekających cierpliwości....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...