Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam podpisaną 14.11 i cisza...Nie żebym płakał bo nie mam na czym oglądać,ale lepiej jak szybko się skończy promocja(patrz jak to robią w N) i klienci cieszą się nowym TV niż nabijać umowy ile wejdzie,a potem zamówić u producenta partię do wyprodukowania:)Normalnie do 3 -mcy to samochód na zamówienie zrobią.Pozdrawiam niecierpliwych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego miałbym się niby z was nabijac ?

Telefon wykonałem 19 Listopada żeby dowiedziec się o wysyłce :-) wtedy konsultantka powiedziała że nie ma żadnej wysyłki jeszcze i żebym czekał do 29 listopada

wiec dzis wykonałem telefon i konsultant powiedział że dziś telewizor został wysłany i będzie w ciagu 1,2 dni roboczych :-)

dlaczego mieliby kłamac ? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polak to z natury niedowiarek.Zwłaszcza,że ciągle robią Pana Kowalskiego w bambuko.Pani na info coś powie a jutro przeprosi za opóźnienie(i tak do stycznia). Niestety moje osobiste doświadczenia z C+ to potwierdzają.Ale to nie miejsce na narzekania.Daj znać jutro jak dalej akcja się rozwija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie poza tym, że miesięczny koszt pakietu Canal + HBO Superpremium gdy telewizora nie bierzesz wynosi 99 zł. Faktycznie nie jest to 40 zł różnicy jak w przypadku pełnego pakietu a jedynie symboliczne 38 zł. 26 x 38zł to tylko 988 zł za telewizor za złotówkę. Według prawnego punktu widzenia być może nie jest to oszustwo i jeśli nie widzisz żadnego problemu to wyłącznie twoja sprawa i twoja wola. Bierz i ciesz się.
Ale to powszechny chwyt. A jak kupujesz kawę w markecie z kubkiem gratis. To ta kawa kosztuje tyle samo, co ta bez kubka? Zdaje się, że jest droższa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 dzień oczekiwania od podpisania umowy i telewizor został już dziś wysłany :)

Firma która dostarcza telewizory to DHL , lub UPS :)

i przed dostawą kurier będzie dzwonił :)

2 raz zadzwoniłem i takie informacji udzielił mi konsultant dostawa w ciagu 1,2 dni :)

 

Potwierdzam, że TV zaczynają już "jeździć". Niestety mała uwaga, o ile w DHL-u faktycznie dzwonią kurierzy (służbowe telefony) to już w UPS nie koniecznie (podwykonawca = prywatny telefon) i zależy to od kuriera z rejonu. Ale za to w UPS-ie możecie jak dostaniecie numer przesyłki (zaczyna się od 1Z... i ma 18 znaków) śledzić każdy Jej etap na stronie UPS-a (link dostaniecie w mailu z przekierowaniem do danej strony) aż do samego wyjścia na kuriera w dniu doręczenia (w DHL-u z kolei monitoring jest mniej dokładny). Więc bez paniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przeczytałam " art. 2 pkt 8 Aneksu Promocyjnego, otrzymali Państwo prawo do zakupu telewizora za kwotę 1 zł, w terminie do trzech pełnych miesięcy kalendarzowych od daty skorzystania z naszej oferty." i co to ma znaczyć , że mam prawo w ciągu 3mc kupic telewizor czy kochana C+ ma 3mc by go mi dostarczyć ? Na wielkanoc czekać mi sie nie uśmiecha , ehhh jak zwykle schody :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź cyfry+ na moje pytanie:

 

Szanowny Panie,

 

serdecznie przepraszam za brak dostarczenia telewizora LG 3D do 28 listopada 2011 roku.

 

Wyjaśniamy, iż zgodnie art. 2 pkt 8 Aneksu Promocyjnego, otrzymał Pan prawo do zakupu ww. sprzętu za promocyjną stawkę 1 zł, w terminie do trzech pełnych miesięcy kalendarzowych od daty skorzystania z oferty promocyjnej.

 

Zapewniamy Pana, iż podejmiemy wszelkie działania, w celu dostarczenia zestawu w najbliższym możliwym terminie.

 

Uprzejmie prosimy o cierpliwość w powyższej kwestii.

 

Z poważaniem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka jak jedzie UPS-em to info przychodzi na maila. Sam komunikat o "informacjach rozliczeniowych" oznacza, że nadawca wydrukował etykietę do przesyłki, ale nie jest to równoznaczne z wysłaniem paki. Jak już kurier odbierze, to pojawi się odpowiednie info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis widzialem wyslany Tv. Poszedl UPS, Konsole z reguły dhl...

 

 

Tak to prawda, konsole praktycznie jechały tylko DHL-em, ale ostatnio firma która wysyła w imieniu Cyfry końcówki konsol wysłała UPS-em jak i teraz duża partia TV jedzie tym kurierem.

 

Teraz garść info przy doręczeniu przez UPS (jak jest w DHL to nie wiem :P):

 

Kurier zobowiązany jest doręczać przedmiotowe przesyłki tylko i wyłącznie do osób wymienionych jako odbiorca na dowodzie nadania. Kurier może poprosić (a nawet powinien) o dowód ze zdjęciem osoby która jest na LP. Warunkiem koniecznym otwarcia przesyłki przez odbiorcę jest uzyskanie daty, podpisu i numeru dok. tożsamości na dokumentach zwrotnych (jedną kopie zabiera kurier, druga dla Was) i pokwitowanie doręczenia w DIAD (kuriera komputer). W przypadku odmowy podpisania dokumentu zwrotnego przez odbiorcę przed otwarciem paczka nie będzie wydana i zostanie zwrócona do nadawcy. Jeśli coś będzie nie tak (np. uszkodzenie zawartości) to do 14 dni możecie zgłaszać ten fakt do lokalnego centrum UPS.

 

P.S. Nie ma możliwości zmiany adresu doręczenia na inny niż ten z Listu Przewozowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...