Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie otrzymałem żadnego pisma ale wysłałem rezygnację a brałem cyfrę z ps3. Podstawą dla mnie jest komunikat, który jest dołączany do każdego newsa na stronie w aktualnościach, np: http://ncplus.pl/strefa-abonenta/aktual ... trzow-uefa

 

Teraz czekam na propozycje z ich strony. Przeczytałem umowę szczegółowo kilka razy i wg mnie nie mowy o żadnych karach umownych.

 

Mam umowę z konsolą do końca tego roku i nawet nie myślałem o wysłaniu wypowiedzenia, bo musiałbym chyba płacić karę. Patrzę w umowę, umowa jest na okres minimalny 26 miesięcy i przez ten okres obowiązuje stała opłata abonamentowa. Dodatkowo dostaje się przecież prezent, który należy spłacić i wyrzucenie jakiegoś kanału nie może być powodem do rezygnacji. Coś za coś. Gdybym teraz złożył wypowiedzenie kara wyniosłaby 407 zł+299zł+100% opłaty za PVR-a za całe 26 miesięcy umowy.

Zresztą nawet nie myślę o wypowiedzeniu, bo jestem zadowolony. W przyzwoitej cenie mam Canal+ i HBO, czyli to na czym mi głównie zależy. A pośpiech jest niewskazany w tym przypadku, bo należy poczekać jak to wszystko się potoczy. Jak będzie wyglądal skład nowej redakcji sportowej, czy jakość HD się poprawi, ile premier filmowych będą nam serwować, itd. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...