Skocz do zawartości

BOX+ (Philips DSR 6201/91)


dmn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście,zapomniałem dodać informacje o fakcie braku współpracy ze splitterem.Sam zresztą miałem ten problem.Mam MR i jedna karta obsługuje ten właśnie dekoder,a druga jest w splitterze i rozdziela sygnał na dwa inne telewizory. Zrobiłem taki podział ze względu na jakość Sagemcoma,philips mi zaczynał szwankować,długo się ładował,był problem z przełączaniem kanałów,źle wwchodziły kanały HD,no i dość częste zawieszanie się,chociaż przyznam,że te problemy są od niedawna...instalacja antenowa jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie oprogramowania na to najnowsze zauważyłem, że przy podłączeniu wtyczki do sieci sam ściąga godzinę z satelity (dotychczas pojawiało się tylko --:--) i podaje napięcie na kartę (mam multiroom więc widzę po diodzie, że karta dostaje napięcie mimo, że tuner jest w standby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tego philipsa od dość dawna,być może starość już mu musiała doskwierać,bo zaczął się zawieszać,kanały HD wchodziły z dużym opóźnieniem,był problem z epg,obraz jest inny...ale czy gorszy,napisałem o dotychczasowych odczuciach, bo są one in plus.Te wszystkie problemy, o których wyżej zniknęły,wszystko chodzi płynnie,a obraz HD kanałów niemieckich żyleta,kanały przełączają się momentalnie,epg wzorowe.....może nieraz zależy to od egzemplarza,diabli wiedzą.Zobaczymy zresztą jak długo.Philips ma więcej wejść,wyjść,ale dziś HDMI jest standardem i wystarczy.Sama obudowa philipsa jest rzeczywiście bardziej konkretna,no ale sagemcom jest filigranowy,nie grzeje sie tyle,no i pobór prądu też jest sporo mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może znajdzie się ktoś na tym forum i wyjaśni mi fachowo dlaczego ten dekoder philips nie wyszukuje mi kanałów telewizji naziemnej. Dodam, że mieszkam w Wielkiej Brytanii, z anteną naziemną jest wszystko ok bo tuner tv wyszukuje wszystkie kanały i nie ma problemu z odbiorem. Ja chciałbym mieć wszystko w jednym pudełku a nie mogę. Czyżby brytyjska DVB-T ma inne parametry nadawania do których philips nie jest przystosowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...