Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś tego pewien, że cała umowa na 24mies. ? Jest coś takiego, ale na 29 umowa, 24 - multiroom.

 

Tak - umowa na 24( dekoder pozostał ten co miałem) i tak samo multi w tym 8 gratis, zacznie to biec od 28 lipca bo temat był późno wałkowany i za lipiec jeszcze musiałem wpłacić 84,90 , ale drugi dekoder mam już od piątku (29) :brawo:

Wydaje mi się że nie będę musiał latać z kartami bo w tym małym nigdzie nie zauważyłem zakładki multiroom o jakiej co niektórzy wspominali :jupi:

 

U mnie w systemie jest umowa na 29mies. - 8 gratis - potem 89,90, multiroom 0zl na 24 mies.

 

Też miałem taką propozycję, ale mocno targowałem a że trafiła mi się inteligentna konsultantka to w końcu wygrzebała z systemu co wyżej napisałem,

dobrze że na Ciebie nie trafiłem bo było by znacznie gorzej :wink::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie nie mogłeś trafić, bo ja nie pracuję na PartyLine tylko w APSie, i choćbym nie wiem jak się starał to nigdy w naszym systemie nie widziałem umowy 24/24 tylko 29/24.

Może to oferta specjalnie stworzona przez DUK, a może ściema, poczekaj aż papiery przyjdą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pisałem ostatnie do BOK Polsatu w sprawie przejścia z pre-paid na abonament.

Posiadam własny moduł CAM Polsatu z kartą.

Wczoraj dzwonili do mnie i oto co otrzymałem:

FamilijnyHD + SportHD + ExtraHD za 39,90 przez pierwsze 4 miesiące

póżniej przez 11 miesięcy minimum FamilijnyHD za 39,90 i ewentualnie SportHD za 20 zł.

 

Pytanie z mojej strony brać, czy próbować walczyć o opłatę 49,90 za FamilijnyHD + SportHD

 

pozdrawiam

lakers67

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja krótka historia.

Wypowiedziałem umowę z Polsatem z powodu usunięcia Polsatu Futbol. Było to zaraz na początku czerwca. Cały miesiąc cisza, ani jednego kontaktu. Na dwa dni przed zakończeniem umowy zadzwoniłem zapytać co słychać z moją umową, bo nie mam żadnego potwierdzenia. Miły konsultant powiedział, że przecież wysłałem rezygnację w sierpniu zeszłego roku i skorzystałem już z oferty promocyjnej miesiąc później. Ja mówie halo halo, ale tu Polsat Futbol wyłączyliście i o tym mówię. Coś tam pogrzebał i mówi " o rzeczywiście..." To jaki w tym Polsacie mają system skoro nie widać takich podstawowych rzeczy?

 

Koniec końców stanęło na nowych warunkach tj. 15mc umowa, 5 miesięcy gratis, a potem 59.90 za Familijny HD + Pakiet Sport + Multiroom. Średnio wychodzi 39pln na miesiąc. Moim zdaniem super warunki za taki pakiet z MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przecież pytał się o wypowiedzenie umowy! A konsultant zaczął mówić mu o zeszłorocznym wypowiedzeniu, a nie o tegorocznym. Dziwny jakiś ten system skoro najpierw wyświetla informacje na temat zeszłorocznych wypowiedzeń, a w sprawie bieżącego trzeba szukać gdzieś głębiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nie widziałem systemu, ale zamiast snuć teorie spiskowe może posłuchajcie kogoś kto z tym pracuje na co dzień. Wydaje mi się, że system po wejściu na konto klienta pokazuje aktywny kontrakt, od kiedy i na jakich warunkach stąd konsultant widział poprzednie wypowiedzenie i przedłużenie umowy, a obecnego nie. Dla mnie logiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale, gdy abonent dzwoni i pyta się o wypowiedzenie umowy to raczej nie ma na myśli zeszłorocznego wypowiedzenia, które ostatecznie zakończyło się przedłużeniem umowy. Bo po co miałby dzwonić w sprawie, która została załatwiona 10 miesięcy temu? Przecież abonent mówi o co chodzi to konsultant powinien najpierw poszukać, a nie mówić od razu, bez namysłu, to co wyświetliło się. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...