Skocz do zawartości

Dekoder SHD-85 (z zestawu Orange)


TomPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ciągu ostatnich paru dni 3 razy zostałem niemile zaskoczony komunikatem w stylu "Livebox odłączony...". Działo się to nie podczas uruchamiania dekodera lecz w trakcie normalnego oglądania programu, po godzinie albo i więcej po uruchomieniu dekodera (livebox był zresztą podłączony). Pierwszy raz takie coś mi sie zdarzyło po ponad 2 latach eksploatacji... Miał ktoś takie przypadki?

 

Telefon na infolinię nic nie wniósł - konsultant radził sprawdzić kabel łączący dekoder z liveboxem, terefere, przecież i tak często wyłączam liveboxa po starcie dekodera i normalnie działa. Czyżby coś istotnego zmienili w sofcie i jeszcze konsultanci o tym nie wiedzą?

Mi też coś takiego się też zdarza w trakcie programu pokazuje się ten komunikat po czym dekoder sam się wyłącza i włącza :(

Miesiąc było dobrze. Wczoraj znowu się pojawiło "Livebox odłączony..." :/ Co za czort???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podłączyłem dekoder z TP i wszystko jest elegancko z sygnałem tylko nie ma kanałów pakietu podstawowego? pisze, żeby wysłać sms'a. Przecież ten pakiet jest w cenie za "neostrada+telewizja". Da się coś z tym zrobić? słyszałem, że trzeba przełączyć na jakiś kanał i poczekać aż się usługa aktywuje... ktoś miał podobny problem? bo i tak zadzwonię w poniedziałek do Nich no ale może ktoś to rozwiązał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie do użytkowników tegoż dekodera. Używam go za granicą, podłączonego do rutera D-Link - do niedawna wszystko działało. Nie musiałem nawet wpisywać żadnych adresów IP. Dekoder pomyślnie przechodził uruchomieniowy test. Mniej więcej od tygodnia (po okresie wakacyjnym, kiedy nie był używany) nie przechodzi testu strasząc komunikatem "Modem livebox nie jest podłączony do internetu. Sprawdź poprawność instalacji" Restart, wymiana kabla nie załatwiają sprawy. Czy dekoder mógł otrzymać jakąś aktualizacje, która teraz wymusza obecność liveboxa, lub co gorsza w moim wypadku, podłączenia do usługi neostrada? Przypominam, używam go za granicą, do tej pory wszystko działało. Z góry dzieki za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...