Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jeśli w złym wątku piszę to proszę nie krzyczeć, w temacie jestem kompletnym laikiem :D Problem mam taki że psuje mi się kilkuletni dekoder CP Thomson (zawiesza się ), przydało by się zakupić nowy przy czym nie chcę się wiązać żadnymi nowymi umowami, najchętniej kupiłbym używkę na allegro ale przeczytałem że może się trafić zadłużony. Doradźcie mi proszę, jak gdzie i jaki dekoder kupować i co jeszcze wiąże się z zakupem nowego / używanego dekodera. Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Osobiście odradzam Ci zakup używanego dekodera. Jeśli nie chcesz podpisywać umowy to zostaje tylko pre-paid. Tylko, że z tym wiążą się dużo większe koszty. W tym Kompendium znajdziesz opis oferty pre-paid CP.

Dodam, że nie ma możliwości zmiany dekodera i zachowania obecnych warunków. Po prostu trzeba rozwiązać obecną umowę aby nie płacić dwóch abonamentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecz do telewizora kineskopowego i z pakietem Mini - Samsung HD to trochę drogi wybór.

Akurat do pakietu MiniMax nie ma możliwości kupna dekodera Samsung HD tylko SD i jest to dokładnie koszt 299 zł, a decydując się na dekoder Mini koszt wynosi 99 zł.

 

Nie 99 zł, a 149 zł (na własność).

Dzierżawa Mini - 99zł, dzierżawa Familijny D2, Samsunga S305G, Echostara 717a ---> 129zł

 

Ta wiadomość to jakaś nowina? Mini!

 

FTA --- > Mini - czytać kompendium, taka możliwość jest już od kilku tygodni :)

Póki co brak Mini ---> Mini Max, ze względu na to, że do 31.08 Mini = MiniMax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem tutaj nowy i prosiłbym o pomoc cyfrowy polsat wymienił mi teraz dekoder na nowy stary ponieważ był wykupiony chciałbym go podłaczy do drugiego telewizora i żeby odbierał kały ogólnodostepne ale nie wiem jak go ustawic na jakie czestotliwosci i jakie sa w\ogóle kanały dostepne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo modeli tunerów Polsatu trochę już jest, dobrze, że napisałeś, jaki tuner masz. :wink:

Masz go długo i po takim czasie jeszcze nie umiesz wyszukiwać na nim programów?

W ustawieniach zaznacz wyszukaj nowe programy, FTA (niekodowane) lub wyszukaj wszystkie i ułóż sobie listę sam.

Lub wezwij fachowca. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To pytanie powinieneś zadać w tym miejscu.

Powinno wystarczyć podłączyć stary dekoder do drugiego telewizora i pod antenę satelitarną. Wszystkie kanały FTA powinny odbierać bez problemu. Chyba, że masz jakiś starszy model, ale tu chyba też nie powinno być problemu. W tym miejscu masz wszystkie kanały FTA. Patrz na satelitę HotBird.

 

Wanderer mnie wyprzedził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder EchoStar DSB-7100 HD mam kanał Cartoon Network/TCM ale przecież od godzinie 21 w nocy jeszcze leci bajki, a tu jakieś głupie filmy z TCM, przeszukałem cale listę CP i nie ma w ogóle Cartoon Network bez TCM nawet skanowałem z nieba i nic to znaczy nie ma? wcześniej było w NAGRA2.

 

Powiedzcie mi które jest lepszy dekoder Echostar DSB 7100 HD czy Samsung DSB-H370G HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o pomoc.

Mam Echostar DSB717. Przez 1.5 roku nie było większych problemów. Od kilku dni (około 5-ciu) kilka razy dziennie pokazuje się podczas oglądania TV "brak sygnału"! Muszę wyłączyć na chwilę pilotem i ponownie włączyć to dopiero wraca sygnał. Do tej samej anteny(90cm GI i konwertef Monoblock również firmy GI) mam podłączony tuner Canal+ i tam nie mam w tym czasie żadnych problemów. Problem wydaje mnie się, że jest z tunerem Polsatu albo z sygnałem (z Polsatu). Czy spotkał się ktoś z takim problemem i zechciałby pomóc ?

z góry dzięki

pozdr

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę odpowiedź lub podpowiedź krótką, przekonywującą bez owijania!!!

Mam zamiar kupić pakiet mini powiedzcie który dekoder brać: Samsung DSB-S305G czy Mini D1? Z tego co czytałem ten mini jest do bani, a czy samsung ten jest OK?

Pozdrawiam i dziękuję za podpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę odpowiedź lub podpowiedź krótką, przekonywującą bez owijania!!!

Mam zamiar kupić pakiet mini powiedzcie który dekoder brać: Samsung DSB-S305G czy Mini D1? Z tego co czytałem ten mini jest do bani, a czy samsung ten jest OK?

Pozdrawiam i dziękuję za podpowiedź!

 

Jeżeli już to nie kupujesz pakietu Mini, tylko wybierasz :)

Ja bym wybrał Samsunga, ale miej na uwadzę, że jest droższy. Odsyłam do tematu w moim podpisie.

A i zdecyduj się na Mini Max zamiast Mini - masz wówczas umowę na 29mc (podobnie jak w Mini), a w tym 6mc bez abonamentu [w Mini jest tylko 1mc - 0zł, 2mc - 19,80 - czyli bez gratisu] oraz 5 miesięcy na zrezygnowanie z kanałów Polsatu i przejście na pakiet Mini [9,90 przez pozostałe 23mc]. Sprzęt w tej samej cenie.

 

 

@Corsini - poprzedni post jest extra :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jest możliwość podłączenia anteny cyfrowego polsatu który jest uzywany w innym pokoju. Chodzi mi o to że chciałbym podłaczyć kablem antenę do karty TV Sat w komputerze np takie:

TUNER TV DuTVBox GRABBER USB TVR Full XP/Vista

lub

TUNER TV DualTV DVB-T Hybrid USB 2.0 XP/Vista HDTV

i odbierać darmowe programy FTA na komputerze??

Pomóżcie mi jak moge to zrobić.

Z góry dziekuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Mam problem z moim dekoderem lub tez antena. Mieszkam w anglii i od ponad roku mam CP. Nie mailam zadnych wiekszych problemow z odbieraniem programow, az do teraz. na ekranie pojawia sie caly czas komunikat brak sygnalu:( sparwdzilam kable czy nie sa gdzie porozlaczane, wylaczylam z kontaktu i wlaczylam, sparwdzilam ustawienia i wydaje mi sie ze sa takie jakie powinny byc. A tak wogole to posiadam dekoder samsung dsb s305g. Prosze o pomoc i z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...