Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem przez Icok 'Status operacji: 201 - brak nadanych pakietów' a na infolinię

nie można się dodzwonić.

Też tak mam na dekoderze FTA. Do BOK można się dodzwonić. Nawet zrobiłem to przed chwilą. Po drugiej próbie się udało (chodzi o komunikat, że połączenie nie może być zrealizowane, czy jakoś tak). Po prostu trzeba próbować. I jeszcze jedna ważna rzecz, kilkunastokrotnie oszczędzająca czas i pieniądze. Nie łączymy się z konsultantem, tylko należy wznowić sygnał poprzez telefon. Klawisz "6". Trzeba mieć przygotowany numer karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekb1976 coś sie dowiedziałeś w przedmiotowej sprawie?

Czytaj uważnie :read: Nie rozmawiałem z konsultantem. U mnie pełen sukces. Dekoder FTA odblokowany (Echostar). Na drugim dekoderze, Samsungu HD nie wystąpił ten problem. Sygnał wznowiono mi chyba w dwie minuty od wklepania na telefonie numeru karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wznowiłem sygnał ok 2 godzin temu poprzez stronę internetową, jak do tej pory nic nie uległo poprawie.

Przez stronę nie dasz rady wznowić sygnału. Jaki miałeś komunikat po wznowieniu sygnału?

Mam pakiet familijny

O to ciekawe. Myślałem, że tylko pakiet mini jest zablokowany. A jaki masz tuner? Mini?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wznowiłem sygnał ok 2 godzin temu poprzez stronę internetową, jak do tej pory nic nie uległo poprawie. Mam pakiet familijny

Automat we wznawianiu telefonicznym każe czekać do trzech godzin. Poczekaj jeszcze, ale cienko to widzę. Za godzinę wznów jeszcze raz. Pamiętaj o włączonym dekoderze na kanale 21. Spróbuj także telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie piszą, że padły wszystkie dekodery MINI. Dzwonienie czy wznawanie sygnału nic nie da.

W nocy prawdopodobnie zmieniali soft w dekoderze Mini i coś im się popsuło.

Ci co się dodzwonili na infolinię twierdzą żeby ustawić dekoder na kanale 21 i czekać.

Nic innego w tej chwili nie zrobimy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bufi:

  1. QUOTE używaj z trochę większym wyczuciem
  2. "Przez stronę nie dasz rady wznowić sygnału." A to czemu ? na dekoderze FTA nie da się, ze względu na brak pakietów. rafalt ma pakiet Familijny
  3. "Myślałem, że tylko pakiet mini jest zablokowany." Jak widzisz nie tylko pakiet Mini oraz dekoder Mini. U mnie także.

"Nie zrobimy ?" To kolega bufi pracownik CP ? To zróbcie coś w końcu, żeby nie blokowało regularnie dekoderów. Mam na myśli swój Echostar z pakietem FTA. Na szczęście rzadko go używam, ale zamierzam podłączyć go na stałe. Wizja ciągłego wznawiania sygnału się mi nie uśmiecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobimy ? To kolega bufi: pracownik CP ? To zróbcie coś w końcu, żeby nie blokowało regularnie dekoderów. Mam na myśli swój Echostar z

Czy ja wyglądam na pracownika CP?

pakietem FTA. Na szczęście rzadko go używam, ale zamierzam podłączyć go na stałe. Wizja ciągłego wznawiania sygnału się mi nie uśmiecha.

Myślisz, że mnie się to podoba?

Pożyjemy zobaczymy. Jak narazie nikomu nie udało się uruchomic dekodera mini więc czekamy.

Jak komuś odblokują to z pewnością ten ktoś się tu pochwali.

 

A info biorę stąd. Z resztą cały internet huczy przez tą awarię.

http://forum.media2.pl/viewtopic.php?id=2466&p=15

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie działał wieczorem, aż tu rano klops, 09 błąd problem z kartą, zanim wszedłem na forum zrobiłem wszystko co sie da (wyłączenie z prądu, reset dekodera i 2x wyjąłem i włożyłem kartę N3(od początku mam ją)) i nic

 

nawet kanały FTA nie działają, listę kanałów pobrał po resecie, epg wyświetla

 

dekoder Mini z pakietem familijnym + Relax Mix :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowne uprawnienia to tzw. wznowienie sygnału; ponowna aktywacja karty.

Można to zrobić przez stronę polsatu albo telefonicznie.

Btw. czy mi się zdaje czy strona Polsatu została zablokowana przez

abonentów z dekoderem MINI?

 

A z tym 3h czekaniem to jakaś bzdura. Jeśli wszystko u nich byłoby w porządku,

to cała ponowna aktywacja karty + nowy soft to jakies max. kilkanaście minut.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, czy da się taki dekoder odblokować żeby można było

chociaż FTA oglądać?

Przecież to kolejna bzdura, żeby nie było można włączyć Polsat News czy TVPInfo

na Astrze. Karta blokuje cały tuner.

Dobrze, że z CAM nie ma takich rebusów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś zapis w regulaminie, ile maksymalnie taka sytuacja może trwać ?

U siebie nic na ten temat nie znalazłem. Ale myślę, że minimum 24h albo nawet kilka dni.

Jeśli nic nie jest napisane, to se moga to regulować jak chcą.

 

Ale mniej jak 24h to nawet nie warto sobie zawracać głowy aby upominać się

o jakieś 'odszkodowanie', imho.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...