Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Sagecoma na wypożyczeniu i Mediasata na własność. Czy mogę dokupić sobie na własność inny dekoder SD?

Tylko z wolnej ręki

 

Witam w grudniu podpisałem umowę-pakiet superpremium, Multiroom dekoder pace pvr i drugi sd strong i tu moje pytanie czy mogę tego stronga zamienić na jakiś dekoder z hdmi i na jakich zasad by się to odbyło?

Powinien przejść Sagem HD za 198zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nas to również wielka niewiadomo. Ale wielu z Was na tym forum pisało o likwidacji tych dekoderów - no to macie. A teraz będzie płacz. No chyba, że drugi dekoder HD będzie nie za 149zł. tylko za 1zł lub za free. Dla wielu posiadaczy spliterów to zasadnicze ograniczenie do ich instalacji. Sprawa multiroomu i systemu kodowania to kolejna niewiadoma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, mam pytanie.

otóz nie wiem jak to jest. Posiadam dekoder i pakiet Kompakt i chciałbym skorzystać z Multiroomu. Ile to będzie kosztowało? Za tą funkcję trzeba płacić miesięcznie? Czytałem gdzieś ze jakies 35 zł, 15 zł, ale sam juz nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy jak przedłużyłem umowę w październiku mogę sobie dobrać teraz bez żadnych problemów multiroom bez dokupywania od nich drugiego dekodera? Szkoda niestety, że dopiero teraz mi pomysł na tą usługę do głowy przyszedł, bo miałbym dekoder ich SD za 1zł, a tak będzie trzeba poszukać starego ale niezawodnego Pioneera na pewnym portalu z zakupami internetowymi. :) I jeszcze takie pytanko odnośnie ceny za tą przyjemność. Jest szansa ugrać w trakcie trwania umowy multiroom za 5 zł, czy niestety będę musiał wyłożyć 15 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...