Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie: Witam. Posiadam 2 dekodery: PACE PVR HD i Sagem SD. W pierwszym znajduje się moduł główny, w drugim dodatkowy. Od jakiegoś czasu po rozładowaniu się dodatkowego pojawiły się problemy z jego ponownym doładowaniem. Po zbliżeniu go do głównego i wciśnięciu przycisku lampka nadal świeci na czerwono. Wymieniałem już czterokrotnie moduł dodatkowy w salonie Cyfry, ale za każdym razem sytuacja się powtarza. Gość z Cyfry doładowywał go w salonie, ale już za pierwszym razem po rozładowaniu nie dało się go z powrotem naładować i wyświetlał się komunikat: "Karta abonencka uszkodzona lub włożona niewłaściwie" Próbowałem zmieniać położenie modułów w dekoderach, ale nic to nie dało. Pytałem gościa, czy w takim razie jest możliwość żebym dostał 2 moduł główny - niestety nie ma takiej opcji. Macie jakieś pomysły co z tym dalej zrobić? Co może być przyczyną? Dekodery, antena, czy po prostu (co chyba jest mało prawdopodobne) 4 razy dostałem wadliwy moduł dodatkowy? Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz policz, ile miesięcy potrzebuje Cyfra żeby te 300,- zł różnicy odrobić na Tobie w abonamencie, a potem kolejne miesiące do końca umowy, które będą dla niej zyskiem.

...czy taki interes Ci wystarcza?

Bo to, że na dekoderze od Cyfry można korzystać tylko jej oferty dla Ciebie nie będzie argumentem to, że jak nie ty, to ktoś inny płaci abonament.

...no chyba że się trafi kolekcjoner dekoderów i kupuje ten "sprzęt" z zupełnie innych pobudek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, taki dekoder nie jest wart wiecej niz 150 zł., przecież ten dekoder na oryginalnum sofcie odbiera tylko cyfe i tV naziemmną i aby odbierac musi byc karta C+ w czytniku nie mówiąc o braku gniazd CI i gwarancji po odsprzedazy. Za 500 zł kupuje markowy HD z 2 czytnikami, z 2 interfejsami CI, combo i PVR i 2 lata gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie: Witam. Posiadam 2 dekodery: PACE PVR HD i Sagem SD. W pierwszym znajduje się moduł główny, w drugim dodatkowy. Od jakiegoś czasu po rozładowaniu się dodatkowego pojawiły się problemy z jego ponownym doładowaniem. Po zbliżeniu go do głównego i wciśnięciu przycisku lampka nadal świeci na czerwono. Wymieniałem już czterokrotnie moduł dodatkowy w salonie Cyfry, ale za każdym razem sytuacja się powtarza. Gość z Cyfry doładowywał go w salonie, ale już za pierwszym razem po rozładowaniu nie dało się go z powrotem naładować i wyświetlał się komunikat: "Karta abonencka uszkodzona lub włożona niewłaściwie" Próbowałem zmieniać położenie modułów w dekoderach, ale nic to nie dało. Pytałem gościa, czy w takim razie jest możliwość żebym dostał 2 moduł główny - niestety nie ma takiej opcji. Macie jakieś pomysły co z tym dalej zrobić? Co może być przyczyną? Dekodery, antena, czy po prostu (co chyba jest mało prawdopodobne) 4 razy dostałem wadliwy moduł dodatkowy? Z góry dziękuję za pomoc.

Ja też najpierw wymieniałem dodatkowy moduł, bo myślałem, że to on nawalił (świeciła się czerwona lampka), ale okazało się, że to jednak moduł główny nie przekazywał uprawnień. Bez problemu w Cyfrze wymienili.

Przyłóż moduł dodatkowy do jakiegokolwiek innego modułu głównego. Jak przekaże uprawnienia i zaświeci na zielono to uszkodzony jest moduł główny. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że moduły (karty) multiroomu nie przekazuja "uprawnien" pomiędzy soba tylko nastepuje tzw."ładowanie" karty dodatkowej przez zbliżenie jej do głównej na parę sek. Kazda z kart multiroomu posiada własne niezalezne uprawnienia przekazywane jak w normalnej karcie C+ satelitarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, multiroom mogę zamówić tylko u dystrybutora? Nie widzę tej opcji w ICA

No i kolejne pytanie czy drugi dekoder kupuje na własność, np sagema za 1zł?

 

No i cena 7,50zł za miesiąc dotyczy "nowych" abo, ale nowych korzystających z cyfry, czy nowych, którzy mają cyfre i chcą wziąć multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...