Skocz do zawartości

FERGUSON FX 7600UCI + POLSAT +TNK


szpila2000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Multipakiet Canal+ i TNK i u mnie jest podobnie odbiornik resetuje się co jest grane? Wcześniej było jeszcze lepiej dekodował sobie na zmianę a to raz Canal+ a to TNK. Po wymianie kart w Cyfrze posiadacze Multipakietu mają parę kanałów z pakietu powitalnego np TVP 1 jest kodowany w Conax i Media Guard czyżby te systemy gryzły się ze sobą biją się o to kto ma dany kanał odkodować? Może ktoś wie i coś poradzi. (ostatnią aktualizacje oprogramowamia na z lipca 2008, wersja oprogramowania V2.02 wersja sprzętu V2.01 a Boot V1.00)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytaj się ciacho007 jak u niego śmiga . Nie wiem co znaczy multipakiet z C+ .Jedyne co wyczytałem na innym forum to problem był z pakietem mini z CP i C+ . Moduł polsatu blokował kanały z C+ i podobnie może być z TNK . Ogólnie problem występuje z kanałami TVP 1 i 2 oraz TVN nadawanymi w simulkrypcie czyli ( nagra , conax ,media guard , viaces )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy dni temu napisałem do pomocy technicznej Fergusona oto jak technicy ,,zabłysnęli"

oto treść otrzymanego dzisiaj e-mail :

 

 

 

 

 

Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu.

 

Doraźnie proszę wyciągać kartę lub moduł.

 

 

 

 

 

-----Original Message-----

From: ferguson@host10.xon.pl [mailto] On Behalf Of Piotr Szpilewski

Sent: Sunday, October 05, 2008 4:43 PM

To: expert@ferguson-digital.eu

Subject: pytanie do EKSPERTA

 

 

 

klient: Piotr Szpilewski

 

e-mail: szpila2000@o2.pl

 

sprzęt: FX 7600 UCI

 

oprogramowanie: 2.02

 

 

 

-------------------------------------------------------------

 

 

 

Posiadam Moduł Polsatu i pakiet Relax Mix + HBO oraz kartę Telewizja na kartę.

 

Podczas oglądania kanałów gdzie sygnał jest kodowany w Nagravision i Conax ( simulcrypt ) tuner co pewien czas się resetuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytaj się ciacho007 jak u niego śmiga . Nie wiem co znaczy multipakiet z C+ .Jedyne co wyczytałem na innym forum to problem był z pakietem mini z CP i C+ . Moduł polsatu blokował kanały z C+ i podobnie może być z TNK . Ogólnie problem występuje z kanałami TVP 1 i 2 oraz TVN nadawanymi w simulkrypcie czyli ( nagra , conax ,media guard , viaces )

multipakiet C+ to tylko te 4kanały C+ C+sport/film/sport2 wiec nie ma ani tvp1 an tvp2 ani TVN wiec teoretycznie powinno smigac bez problemu ?

ale pytam sie : ciachooooo jak Ci to działa teraz ? ;-)

Panowie ratujcie bo Zona wraca w poniedziałek i jak znowu bedzie musiala ogladac swoje M jak M.. z domowego drutu to rozwod bliski chyba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ciacho007 napisał wyżej że po wgraniu 1.85 jest ok. to chyba jest jasne.

Pharalp jeśli chcesz kupić FX7600UCI i odbierać C+ multi i TNK pamiętaj że są dwa modele ( z jedną kieszenią na kartę i 2 sloty na moduły oraz drugi 2 kieszenie na kartę i 2 sloty na moduły ) Ty będziesz potrzebował ten z dwoma kieszeniami na kartę.

Coś takiego http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=4&id=808.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystko działa poprawnie przy sofcie 1.85 Multipakiet Canal+ i TNK śmigaja oczywiści przy uruchomieniu wyskakuje w lewym górnym rogu info że kart wyłożono a później druga informacja błąd karty ale to tylko tyle. Raz mi sie jakby przywiesił jakby nie było uprawnień ale tak to jest stabilny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ciacho , mozesz mi jeszcze ew podac skad ten soft sciagnać ? zdaje sie ze jutro czeka mnie wizyta na warszawskim wolumenie ;-)

-----

szpila : dzieki zauwazyłem juz ta roznice , a mozesz podac cos alternatywnego dla tego ferdka co byłoby w podobnej cenie a powiedzmy byłoby nieco fajniejsze ? , pytam o wsio bo tv sat to dla mnie nowe zjawisko odkad rzuciłem kabel z aster ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podobnej cenie jest taki tuner http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=4&id=750 lub http://www.golden-interstar.pl/produkt.php?id=127

Tylko on ma 1 kieszeń na kartę .Co do współpracy CP-C+ Multi i CP nie wiem .Trzeba szukać w innych zakładkach o tym tunerze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...