Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może i chałtura ale skoro są określone przepisy to operatorzy powinni się do nich dostosować zwłaszcza,że pobierają za to pieniądze .Z drugiej strony Polsat jest wszędzie tylko akurat nie w tnk sd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsacie jest najlepszy serwis informacyjny w Polsce - "Wydarzenia", seriale tj. "Świat według Kiepskich", sport: Liga Mistrzów do końca sezonu, Formuła 1 i mecze reprezentacji Polski w siatkówce.

 

Filmów nie mają za dobrych, ale pozycje które ww. są podporą Polsat, który powinien być w TNK SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić z stale pojawiającą się informacją o wzbogaceniu oferty z zapytaniem: zaktualizowac teraz? . Mianowicie za każdym razem gdy właczam dekoder wyswietla sie taka informacja. Za kazdym razem musze wciskac: nie. Może to błachy problem, jednak gdy codziennie trzeba wciskac to samo to troche denerwujace. Szukałem w ustawieniach jakiejs funkcji wyłaczającą taką informacje lecz nic takiego nie ma. Kilka razy przypadkowo wciskałem ok i cała lista mi sie rozbijała i musiałem układać od nowa. Na poczatku odczekałem i sprawdziłem co tam niby nowego doszło ale nic takiego nie znalazłem. Dekoder: Opticumx80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to się przytrafiło dwa razy .Raz kiedy dołączono program TTV (pojawił się komunikat na ekranie) wciśnęłam TAK i zaktualizowało kanały umieszczając TTV na kanale 11 .Drugi raz była aktualizacja kiedy przesunięto TTV z kanału 11 na 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...