Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bez karty ?

Jeśli chodzi o kodowane programy CP to nie zadziała bez karty. Gdy ją wyjmę i włożę podczas pracy zgłasza błąd 01 . Pozatym tak jak pisałem wyżej pracuje dobrze, żadnych zwiech, odbiera FTA itp. Problem ma jedynie zaskoczyć z kartą . W AP powiedzieli że to prawdopodobnie czytnik w dekoderze ale nie do końca im wierzę bo byli opryskliwi, wiadomo nie ich klient kasy z tego nie będzie ;D. A karty się nie doproszę od CP no chyba że zapłacę ;). Jedyna możliwość to wysłanie do serwisu. Próbowałem już dosłownie wszystkiego, resetowałem, przywracałem ustawienia fabryczne, ręczne ustawienia, wznawianie sygnału nie licząc godzin czekania, cuda wianki nic nie pomaga komunikat jak jest tak jest" tego kanału niema w twoim abonamencie" a karta jest aktywna, przynajmniej tak twierdzą te bencwały z CP .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
jeśli to prepaid to działa także bez karty, spróbuj jeszcze powalczyć z tunerem bez włożonej karty

 

:> Najnowsze oprogramowanie zlikwidowało tą opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, uważam że warto, jest bardzo szybki, dobrze skaluje i jest dość intuicyjny, mnie bardzo pasuje mimo że trafiłem na uszkodzony od nowości. Generalnie polecam Ci ten model bo jest o niebo lepszy od 400E w którym nie dosyć że nie możesz sobie ułożyć kanałów jak chcesz to jeszcze dekoder źle skaluje i problem z pilotem. Ja oddałem to [beep]o i odstąpiłem od umowy za to kupiłem samsunga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro uważaj! bo te dekodery są po umowie (wymagana cesja - pain in the ass jak to mawiają brytyjczycy) albo sprzedawane sa dekodery zablokowane za które trzeba wnieść opłatę reaktywacyjną i opłacić zaległe rachunki (przeważnie z familijnego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zanim kupisz aktywowany poproś o nr. karty i zadzwoń do BOA CP i dowiedz się czy taka karta jest aktywna i czy niema problemu z ewentualnym uaktywnieniem lub czy nie ma jakiś obciążeń. Co do Cesji to niema większego problemu jeśli sprzedawca będzie marudził z cesją to sobie odpuść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

boobik@ Echostar hds-400e po wprowadzeniu nowego softa idealnie dziala juz nie ma tych problemow min. z pilotem, z jednym co sie zgodze to ze nie mozna ukladac wlasnej listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie problemy z pilotem jeszcze jakoś bym przeżył ale to że mam porozwalane kanały , między nimi dziury w postaci VOD i inne tego typu wynalazki to już zakrawa na skandal. Żeby w tych czasach narzucać mi co i gdzie mam mieć ?. Niestety ale za taki układ dziękuję.

Nie rozumieniem tej polityki, tzn. rozumiem bo CP każe sobie płacić za miejsce na liście, wiec nie dosyć że biorą za to kasę to jeszcze wciskają klientowi ściemę że to dla jego dobra ha ha ha dobre sobie. Szkoda słów po prostu. W ostatnim czasie prawie straciłem zdrowie z CP i dziękuję bardzo, nigdy żadnych umów z nimi. Gdyby nie to że pasuje mi ich oferta jeśli chodzi o kanały to już dawno bym ich pożegnał. Dziś jestem wolny chcę to płace i mam nie chcę to nie płacę i nie muszę czekać 3 miesięcy aż mnie wypuszczą ze swoich łap. Nie licząc tego że żeby uzyskać jakieś wiarygodne informacje to po prostu musisz wiedzieć więcej od nich, BOA to kompletna porażka, ludzie z łapanki czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe skad ty to wiesz źe będzie dzis? kolejne dziecko udajace PRACOWNIKA HEHE, jakbyś pracowal to bys wiedzial ze takich informacji sie nie podaje wiec sie nie osmieszaj , ja pracuje to wiem co mowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli rzeczywiscie pracujecie to przyjrzyjcie sie wspolpracy tego tunera z amplitunerami po hdmi - generalnie nie ma ani obrazu ani dzwieku na TV jesli tuner jest podlaczony do amplitunera przez HDMI i z amplitunera idzie sygnal do TV tez przez HDMI, prawdopodobnie problem z obsluga HDMI repeater bit lub HDCP w tunerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli rzeczywiscie pracujecie to przyjrzyjcie sie wspolpracy tego tunera z amplitunerami po hdmi - generalnie nie ma ani obrazu ani dzwieku na TV jesli tuner jest podlaczony do amplitunera przez HDMI i z amplitunera idzie sygnal do TV tez przez HDMI, prawdopodobnie problem z obsluga HDMI repeater bit lub HDCP w tunerze

Przyjrzeliśmy się już, poprawki są gotowe i będą w następnej wersji. W 233 jeszcze ich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe skad ty to wiesz źe będzie dzis? kolejne dziecko udajace PRACOWNIKA HEHE, jakbyś pracowal to bys wiedzial ze takich informacji sie nie podaje wiec sie nie osmieszaj , ja pracuje to wiem co mowie

 

Teraz powinieneś dostać ostrzeżenie :P

 

Oprogramowanie już jest dostępne.

 

EDIT:

Kanały przełączają się nieco szybciej, a sam dekoder uruchamia się ok. JEDNEJ sekundy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@furi_dp:

 

nie mam takiej opcji (DENON AVR 1910), generalnie mozliwosc wylaczenia HDCP jest niezgodna z HDMI i jesli byla wprowadzona to dlatego ze na poczatku uzytkownicy sprzetu z HDMI mieli problemy zeby cokolwiek zobaczyc/posluchac (dlatego ze nie wszyscy producenci poprawnie implementowali standard - vide problemy N recorderow) wiec byc moze czesc producentow zdecydowala sie na taki krok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...