Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądarka EPG po wciśnięciu przycisku GUIDE działa rewelacyjnie. Opisy wszystkich kanałów ładują się błyskawicznie (również BBC czy Disney Chanel). TVN mają EPG na 7 dni również "od strzału".

Niestety dużo gorzej jest z EPG na panelu informacyjnym (po wciśnięciu INFO) mam wrażenie że ładuje się dużo wolniej niż przed aktualizacją softu. A w przypadku BBC nie ładuje się wogóle :( Też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, na kanałach grupy TVN EPG na pasku informacyjnym w tym Samsungu nie istnieje, nie ma nawet podanych godzin emisji danego programu. Na Eska TV jest tak samo. Ważne, że Polsat HD nie mrozi oraz nie szatkuje, i pomyśleć o Discovery HD, które prawie 12 miesięcy w ten sposób się zacinało - a i wytłumaczenie tego było banalne "emisja testowa" :lol2:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie bardzo udaje mi się zaktualizować tuner.

Pokazuje się komunikat o nowym sofcie, naciskam OK i tuner wyłącza się, przełącza itd... Po około 2 minutach włącza się, zegar pokazuje rok 1970 i godzinę 00:01, ale jak sprawdzam w menu to nadal jest stara wersja softu. Robię coś nie tak?

Dodam, że próbowałem zminić wersję poprzez menu tunera i też nic

pomóżcie! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem sobie, ale ręcznie. Przełączanie kanałów HD bez zmian - tak mi się wydaje na przykładzie Eurosport HD, który to zawsze mi się jakoś długo przełączał. Już zobaczyłem pierwszy błąd, nie błąd :) Przy przełączeniu kanału, pasek sygnału nagle rozszerzył się w lewo do końca ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam już nowy soft, nie zauważyłem poprawy jakości kanałów HD jedno co widzę to ze Polsat HD już nie spowolnia , ale pikseloza nadal się trafia .

zauwazylem

Plusy nowego softu:

brak spowalniania się obrazu Polsat Hd

Bardzo szybkie skanowanie satelity , bkawicznie siec polsatu skanuje sie doslownie sek a cala siec kilka sek , co w starym sofcie trwalo u mnie 1min-2

Minusy nowego softu:

to co kolego wyzej wpisal dekoder sie wlacza dlugo 20-30 sek widnieje napis samsung .

nadal trafia sie pikseloza na polsat HD

nie wiem czemu ale na nowym sofcie nie mam sygnalu eurosportu Hd a na starym byl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej napisał, że przy aktualizacji przy podłączeniu przez component dekoder nie daje znaku życia. U mnie przy takim połączeniu ekran był czarny ale na górze ekranu niewielki napis z opisem aktualnie wykonywanej operacji (pobieranie, czyszczenie pamięci itd.), a poniżej żółty pasek postępu. Po aktualizacji był czarny ekran, ale tylko kilka sekund. Oprócz zmian opisanych wcześniej zauważyłem jescze jedną: zmiana podświetlonego kanału w EPG nie powoduje przełączenia na ten kanał, co doprowadzało mnie do szewskiej pasji w poprzedniej wersji oprgramowania. Na podglądzie jest cały czas kanał, z którego startowaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej napisał, że przy aktualizacji przy podłączeniu przez component dekoder nie daje znaku życia. U mnie przy takim połączeniu ekran był czarny ale na górze ekranu niewielki napis z opisem aktualnie wykonywanej operacji (pobieranie, czyszczenie pamięci itd.), a poniżej żółty pasek postępu. Po aktualizacji był czarny ekran, ale tylko kilka sekund.

 

U mnie było tak samo. Aktualizacja trwała jakieś 3-5min. Podłączone przez HDMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...