Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O Radiu Puls pisałem w temacie Nowości Cyfrowego Polsatu - stan aktualny w ten dzień w którym zauważyłem tą zmianę, ale jak janusz080 napisał tutaj o tym samym to chyba nic się nie stało - wkońcu to jest już fakt, a nie nowość :roll: ale napisał, że na pozycji 162, a to jest pozycja 161 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

po ostatnich "porządkach" na liście dopiero dzisiaj zauważyłem następującą dziwną rzecz na moim echostarku,

że nie mam kanału 80, tylko DWA :lol: kanały 81 - tv moda, a drugi 81 - animal planet :/

 

oczywiście tv moda jest także na 123 kanale :shock:

 

czy ktoś ma podobnie na swoim echostarku :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ostatnich "porządkach" na liście dopiero dzisiaj zauważyłem następującą dziwną rzecz na moim echostarku,

że nie mam kanału 80, tylko DWA :lol: kanały 81 - tv moda, a drugi 81 - animal planet :/

 

oczywiście tv moda jest także na 123 kanale :shock:

 

czy ktoś ma podobnie na swoim echostarku :?:

 

Kiedy mialem Echostara 616 to co 3 miesiace musialem instalowac kanaly od nowa.Powrot do ustawien fabrycznych itd.To w przypadku tego tunera "normalne"...

Bylo tak jak opisujesz-kilka tych samych kanalow pod rzad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kanały przenosić można na liście ulubionych lub liście "wszystkie kanały", a nie na liście "Cyfrowy Polsat", którą to układa nam CP - a z tego co napisał mss wynika, że o tą listę od CP mu chodzi i że na niej ma dwie pozycje 81 :roll: a pozycja 81 to obecna pozycja kanału Animal Planet, TV Moda musiała być na tym kanale przed reorganizacją listy i tak widocznie dekoder mu to pozostawił TV Modę na 81, dołączając jednocześnie drugi raz 81 z Animal Planet :roll: Wystarczy przeszukać znów sieć, albo na chwilę wyłączyć dekoder z prądu i ponownie go włączyć i powinno pomóc, a jeśli to nie pomoże to dopiero powrót do ustawień fabrycznych i ponowna instalacja kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam na swoim echostarze, często się zdarza, gdy przeszukuje transpondery(sieć) to np. kanał ANN na liście CP wyświetla mi się z pięć razy. Pomaga tylko przywrócenie ustawień fabrycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co ciekawe będzie w takim układzie kanałów: pozycja 9 - kanał dla mężczyzn, pozycja 10 - kanał dla kobiet, pozycje od 11 do 18 - kanały sportowe, które głównie oglądane są przez mężczyzn :> Jak facet będzie oglądał Polsat Play i będzie chciał zobaczyć co leci na Polsat Sport, to albo użyje klawiszy numerycznych na pilocie i ominie Polsat Cafe, albo przełączając kolejno z Polsat Play na Polsat Sport przez sekundę zapewni dodatkową widownię dla PolsatCafe lub też zainteresuje się nawet tym kanałem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to, że przesuną podstawowe kanały TVP i TVN na dalsze pozycje, to akurat bym nie liczył :| TVP pewnie chodzi nie tylko o to, że CP nie chce płacić za ich kanały, ale też o to, że CP nie chce umieścić TVP 1 na pozycji 1, a TVP 2 na pozycji 2 - tak jak jest to w n-ce, czy C+ :| więc jakby CP przesunął TVP 1 i TVP 2 jeszcze dalej, to ciekawe jak była by reacja ze strony TVP :roll: Podobnie rzecz miałaby się pewnie z TVN-ami - mieliby kolejny powód do szantażu, że TVN-y opuszczą CP :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podaje serwis tvpolsat.info na miejsce TV Biznes wkroczy męski Polsat Play a zatem będzie on zajmował kanał 9. Natomiast kobiecy Polsat Café pojawi się na pozycji numer 10, która dotychczas była wolna. Kanał TV Biznes zostanie przeniesiony na kanał nr 67.

 

To może oznaczać zbliżanie się końca TV Biznes...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...